Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 25.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Green Filters - цени в Дуневнови  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.03.03 11:19



Дунев -> Май тоя път го написах правилно.
Cone филтъра е 60 лв. Питата е по-евтина, но ще ми кажат цена по-късно следобед.

40% повече въздух пропускали. Питах как се отразява на разхода (логично е да се вдигне малко за К&N дават до 6% увеличение).

Обясниха ми, че по принцип да, но има и такъв момент, че като се ускоряваш, това става с по-голяма лекота съответно по-малко гориво и може даже да доведе до икономии (освен ако не ти е много тежък крака).
И газаджиите и Дунев са на мнение, че не би трябвало да има никаква грижа от това, че карам на газ.

Vento, ако четеш това, pls. сподели дали твоя филтър даде отражение върху разхода?



Тема Re: Green Filters - цени в Дуневнови [re: TheSaint]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано18.03.03 11:26



На мен такъв като на Венто ми смъкна разхода градско с ок. 1/100, даже ми е странно, обаче не съм пипал друго по колата, от както съм го сложил. А иначе 60 лв е супер цена, обаче нещо ниска ми се вижда, да не е 160? Защото преди около 2 месеца беше там някъде. Другия ефект при мен е, че много лесно поема от ниски обороти.



Тема Re: Green Filters - цени в Дуневнови [re: Myyy]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.03.03 11:44



Сигурем съм за цената, 2 пъти питах!
Твоя каква марка е? За 160 лв. трябва да е K&N даже и това е доста, щото в US май бяха около 40-60$.



Тема Re: Green Filters - цени в Дуневнови [re: TheSaint]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано18.03.03 11:52



Не, и моя е евтин, 59 лв, JOM. Ама тия Green поне изглеждат по-добре. Не знам, освен да са изкарали по-нов модел и Дунев затова да е намалил цените. Само съм чувал, че при Ауди имало някакви датчици, дето затруднявали монтажа, ама по тоя въпрос питай Венто и Насти.



Тема Re: Green Filters - цени в Дуневнови [re: TheSaint]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 12:09



Gospodi, tezi sa bezbojno eftini! Ako konus za mene e 60 kinta az shte wzema da si wzema det se wika samo za eksperimenta ... ima i edin drug momenta.. slushah zwuka ot konusa na onzi ludia sys S2kata koqto e 300 i mnogo konq - e zwuka e takyw che opredeleno plashish horata po ulicite i to mnogo gi plashish ... az se opitah da go wyzproizweda na Mugaga ... abe takyw e che kato go chuesh i izpadash w diw hilej :)
Pls dai telefona na dunev da zwynna da pitam :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Green Filters - цени в Дуневнови [re: TheSaint]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 12:10



K&N za moeto:
pita - ~120-140 lewa
konus - ~ 360 lewa!

Ne pomnq tochnite cifri prosto... Inache i dwete sa sigurni ceni ot hora koito sa kupuwali takiwa! Edin friend sys A6 ABC 2.6 e sys pita (syshtata e kato za S4), a edin drug sys S2 e sys konus :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Green Filters - цени в Дунев [re: Myyy]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 12:15



Ami na modelite s mehanichen ijection, filtyra se namira pod nego i e dosta gnusno :) rezultata ot pipane na nekadyrni maistori e che se puka markucha ot injection-a kym dwigatelq (tozi za wyzduha) .. to ne e tochno markuch ama neshto takowa... a kato se pukne i pochne da smuche wyzduh - bedna wi e fantaziata kakwo prawi kolata :)) Da ne goworime che chesto wliza w serwizen rejim i nad 3500 oborota nqmash dwigatel ... a wyprosnia markuch e gaden za lepene shtoto swyrzwa montirania za kupeto injection ot edna strana i dwigatelq koito wibrira i shawa non-stop ot druga strana .. a pyk nowichyk beshe mejdu 150 i 200 lewa w Unitrade za NG dwigatel pone :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Green Filters - цени в Дуневнови [re: TheSaint]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 13:15



Пич, питай колко струват почистващите и смазващите препарати

На конусите правят ли им топлинен щит, или просто ти го завират в някое по-празно пространство под капака (не че при мен има такива) и юруш на мандарините

Редактирано от Mugaga на 18.03.03 13:17.



Тема Ами да 160, не 60 ;((нови [re: Myyy]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.03.03 14:04



Незнам в кой е грешката, но цената била 160 лв. за Cone (днес разговрях с жена, вчера един мъж ми обясняваше...).

Абе издразних се от цялата работа защото им личеше, че нямат инфо...
Накараха ме да се обадя днес след 13 ч за цена на пита, като звъннах, ами съжелявам още не можем да ви дадем цена, сега ще поръчва колежката...

Кажете цени на почистващия препарат: Ами..., като дойдете да си вземете филтъра, приемчика ще ви обясни, сега е много зает и не може.

Абе бяха любезни, ама какво от това, 2 дена звъня за някакъв смотан филтър!!

Който го влече тел. е: 971 31 45 - централа, магазин: 105 - вътр.

Myyy, я кажи отде си взе твоя и дали има пити?



Тема Re: Ами да 160, не 60 ;((нови [re: TheSaint]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:40



Saint, ти май караш на газ- и аз съм на газ - и съм мераклия на тия филтри! Не знам и на мен ми се струва че цената и по-вероятно да е около 160 а не 60!

иначе казваш- ти си говорил с газаджии- не се налага допълнителен реглаж или нещо подобно....
ако разсъждавам- филтъра пропуска повече въздух, той от своя страна увлича повече газ....и разхода в крайна сметка се вдига...или пък греша?!?!
има ли вече някой дет да си го е сложил това нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.