Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 21.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Днес избуших катализатора!нови  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано17.03.03 21:24



Беше супер зле-страшно запушен.Работи по равномерно!
Обаче...шума се промени,дразнещ е.Утре ще ходя да слагам резонансно гърне.Мисля да отида на Околовръстното-в оня сервиз на Крафт.Само че там слагат и Walker.Такова искам да сложа!Ако имате някакви други предложения-дайте!Някой ходил ли е там?Walker добри ли са?
А,и сега гледам,че през ауспуха излиза конденз-вода.Май ще раждясват по бързо.

My Pleasure


Тема Re: Днес избуших катализатора!нови [re: steppenwolf]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 21:53



neznam.. nali i az tarsia sredno za moiata.. ta poprou4ih malko.. samo ne slagai BOSAL, tia i v shtatite zdravo gi pluiat.. ~1.5 year jivot.
otnosno kondenza.. na lpg li si? ako ne.. nemoje da e tolkoz mnogo 4e da ti gi skapa mnogo barzo.. btw to4no v tozi KRAFT na okolovrastnoto me otkrehnaha na edna dalavera, ako karash na lpg - probivash malka dupka (~3mm) v trabata predi zadnoto garne.. kazvat 4e reshavalo 4as ot problema.



Тема Re: Днес избуших катализатора!нови [re: M]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано17.03.03 22:09



Мерси.

My Pleasure


Тема Re: Днес избуших катализатора!нови [re: steppenwolf]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано17.03.03 23:42



Az na 90kata i smenih tam katalizatora s gyrne - moga da kaja sys sigurenost samo che rabotqt mnogo dobre. haresa mi nachina po koito rabotqt i obslujwaneto.. da ne kaja che bqh naprawo potresen ot obslujwaneto .. takowa trusno se namira w bg.
Rezonansnoto gyrne do den dneshen ne e mrydnalo a e weche na godina... drugo ne moga da kaja :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Аз пък сложих от АСПО [re: steppenwolf]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано18.03.03 00:42



Една фирма до София Гърнетата им са алуминизирани. Казват че е по-добре. (То май и Крафт бяха почнали да правят такива)виж тук



Питайте и ще ви бъде казано

Тема Re: Днес избуших катализатора!нови [re: steppenwolf]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.03.03 01:43



Сложи си ASPO, а карам вече една година с такова и съм много доволен.
Излезе ми 45 лв всичко + 1 година гаранция.



Тема Re: Аз пък сложих от АСПОнови [re: Kostadyn]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:01



da be i az taka znam.. 4e na ASPO sa dosta, dosta dobri.. ama te ti.. niamat sredno garne kato za moito quattro :|

mnogo mi pohvaliha serviza na EMKomplekt33, niakade na okolovrastnoto v raiona na Gorna Bania.. ne go znam i az kade e, 4e mnogo barzah i nemojaha da me svetnat to4no. Eva niakade beshe dala i telefoni za tam.. az kato zvannah niakakav fen mi obiasni 4e naistina trudno se namira tova garne, ama ako trabite bili zdravi mojelo da se napravi nova obshivka - neznam nerazbiram do tolkoz ot izpuskatelni sistemi, a i loshoto e 4e niamam i vreme da mina da go vidiat tam.
Niakoi drug ima li otzivi za tozi serviz?



Тема Re: Днес избуших катализатора!нови [re: M]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано18.03.03 10:27



И мен в началото ме учудваше, че излиза доста конденз. Аз нямам катализатор, средното и задното ми гърнета са проходни и излиза пара, все едно съм на газ, а не съм



Тема Re: Днес избуших катализатора!нови [re: steppenwolf]  
Авторm.i.l.e.n (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:32



I az mahnax katalizatora ve4e predi godina,to4no v tozi serviz na MK33,i sam dosta dovolen.Гърнето ми е на АSPO,i nqma nikakvi 6umove.Hodil sam i v KRAFT,i tehen klient sam bil i ot tqh sam dovolen,no mislq 4e sa malko po skapi.



Тема Re: Днес избуших катализатора!нови [re: Lud Audi fen]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 16:01



А какво резонансно гърне сложи ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.