Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 28.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Razni guzariiki ot eBay.deнови  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано17.03.03 00:50



Ot skoro zapo4nah da razglejdam tozi sait,makar 4e go znaeh ot dosta vreme.
Napravi mi vpe4atlenie ,4e ima dosta interesni neshta:)
Kato tazi predna bronq

tip rs4 ,
tazi zadna bronq
ili puk tezi prusteni za tabloto

LudAudiFen mislq 4e beshe kazal predi naeshto za eBay vuv vruzka sus GPS sistemi.Znaesh li kak e vuprosa sus dostavkata, i moje li da se dostavi do tuk ?
Ponqkoga izpadat neshta na golqma dalavera...

[image][/image]

Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: TheDrill]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 11:02



Здрасти,
разгледах линковете обстойно. Искам да споделя следното-
за ринговете за таблото- те са правят от алуминиев профил със съответен диеметър на една машита, която се казва CNC- това е струг с цифрово-програмно управление. във фирмата, където работя имаме няколко такива...с оглед на това, че детайла е изработен от алуминии се налага да се елоксира. имам изградени контакти с фирма, занимаваща се с елоксация...разледах профила на детайла- в разрез има хорма на "Г ", т.е. не е сложен за изработка. ако си прочел по-внимателно надолу в сайта пише, че монтажа се извършва с лепило, т.е. няма никакви нитове и др.
с всичко това искам да кажа, че е възможно да произведа подобен детай и то на много по-ниска себестойност от посочената в сайта (мей беше 53 евро). за целта обаче ми трябда едно стало (може и неработещо табло) за да взема точните размери от него и естествено да експериментираме с него- т.е. да напаснеме детайлите....
ако някой проявява интерес може да се разровиме по-надълго и широко.



Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: Alex]  
Авторorders (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 15:23



hi,
vashata firma izpulniava li na drebno poruchki za izrabotka na razlichni detajli ot aluminievi splavi (nerujdavejka ?).



Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: TheDrill]  
Авторebay (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 16:35



sa sajalenie stava samo v Germany. dosega 5-6 pati sam pasaruval, no sam tam, i sam mnogo dovolen. plashtash poshtenski rashodi i ti idva v kashti. goljama e trapkata pri naddavaneto. debnesh poslednata sekunda. slu4valo e se da me naddadat to4no predi svarshvaneto na vremeto. i trjabva da si najasno s zenite, mnogo lesno mojesh da se uvle4esh. abe veselba si e. samo 4e pratkata do BG shte si e zifra, osobeno sa takova neshto kato bronja.



Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: Alex]  
Автор sashooRS (непознат )
Публикувано17.03.03 18:13



imam edno staro tablo,ste ti dam da vzemesh razmeri i da probvash.ako mozesh da napravish takiva ringove az sam zainteresuvan,predpolagam i drugi ste poiskat moje da opitash!!!



Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: sashooRS]  
Автор MEGURO ()
Публикувано17.03.03 22:30



I az sushto sum zainteresovan...



Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.de [re: TheDrill]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано17.03.03 22:43



Hi,

Bqh spomenal, da :) Ama se otkazah ... otnosno dostawkata i t.n. - polzwai DHL ili neshto analogichno .. a towa se ugowarq s prodawacha. Pishesh mu email i t.n..
Inache w ebay.de ima dosta interesni neshta :) Edin priatel koito ima 90 2.3 20V uchi w de w momenta i taka kato go slusham skoro shte izkupi ebay :)) kaza che cenite na wsichko tam sa smeshni i weche si e nekupil edno teste neshta :))
Sywet - samo moga da ti kaja pyrwo se swyrji s choweka koito prodawa towa koeto te interesuwa i towa e ... mislq che powecheto znaqt angliiski :) Az polzwam world.altavista.com za prewod :)))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: Alex]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано17.03.03 22:47



A taka :))
Haide pochwai proizwodstwo :)))
ama q mi kaji moje li da se naprawi takowa neshto za moeto tablo - mene kilometraja i oborotomera sa mi edin wid "srqzani" otdolu ... ?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: Lud Audi fen]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано18.03.03 00:28



Да,наистина има доста интересни неща в eBay.de.
Това за тези пръстени,наистина ме заинтрегува.
Alex почвай със производството

Относно борните,имам голямо желание да си сложа такива,но ще го оставя за лятото.Сега не е момента да пръскам пари за такива работи.Мисля лятото да пообиколя някои морги.Лошото е че тук наоколо (в Несебър) няма.Наи-близкота по-голяла е в Приселци.

[image]

[/image]

Тема Re: Razni guzariiki ot eBay.deнови [re: TheDrill]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 08:07



Момчета, и аз от вчера съм се замислил доста насериозно! загледах се в моето табло обстойно и открих следното:
1. Детайла трябва да има леки закръгления (има предвид не само отгоре на челната повърхнина), това ще усложни работата, защото аз хубаво имам машина, но не знам дали имам подходящ стругарски нож (т.е. това дето прави закръглението). Закръгленията се налагат от факта, че по таблото няма прави ъгли, т.е. профила в разрез няма да е типично "Г". има и още нещо- при 80-ките бензиномера и километража са доста близки едни до други- рингове опират ли се или....????? Може ли някой да ми прати още снимки (освен тия дето са в нета)
2. Някой по-горе ми предложи едно табло- супер- но от сега да си кажа- възнамерявам да го разглобя на съставните му части.....после може и да не стане табло отново от това нещо, т.е. да ми го дадете да го вкарам в чеха при машините е все едно да го отпишете изцяло
3. Трябва да се разтърся за материали....мисля, че профила трябва да е нещо като тръба д дебела стена- "Реже" се шайба и после се фрезова....
някой да знае от къде може да се купи подобно нещо????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.