Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 19.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Снощи ...нови  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано13.03.03 19:08



Преди седмица в клуба на Honda имаше питане кое е за предпочитане Audi Coupe или Honda Prelude. Хондарите оплюха Coupe-то на общо основание.

Та снощи гледам до мен на светофара една такава Прелюдия 2.0 16винтилатора. Тръгна тоя за ляв завой и аз след него. Видя ме той и ускурява, аз след него. Не ме дръпна и се позапря. След това го изравних и му давам сигнал да вършиме работа, той нещо се чуди. На следващия светофар тръгваме, аз придръпвам на 2-ра, подканям го, ама той се подсмихва като напикало се момченце и неще. Та нещо нямаше кураж младежа. Предполагам, че ако толкова вървят тия Хонди кокото се говори, то нямаше да има проблем, ама на - неможах да се убедя в японските смолети. Нещо го беше бъз от Coupe-то. Може някой дарак с турбо ценрофуга да го е центрофусирал вече и да си знае мястото

Редактирано от Spidercho на 13.03.03 19:14.



Тема Re: Снощи ...нови [re: Spidercho]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано13.03.03 19:31



Какво ще сравняваш АУДИ с Хонда, няма смисъл, един колега кара Сузуки 1.3 гти и нито вози добре, нито е пълно с екстри, може да дръпне от светофар до светофар, ама макс. му скорост е ~160, както Насти им вика японски легени. Вуйчо ми си купи Тойота Авенсис, вижда го един негов приятел и му казва как може човек да си купи кола на която емблемата прилича на мексиканска шапка обърната на опаки ха ха ха .

Щом те влече


Тема Re: Снощи ...нови [re: Audimania]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано13.03.03 19:34



единия от шефовете ми е с Авенсис и съм я карал 10-15 пъти
има къде-къде по-читави модели на Тойота
не че съм фен на японските таратайки, даже напротив

Г-н Никой
(не само по Богомил Райнов )


Тема Re: Снощи ...нови [re: Audimania]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано13.03.03 21:34



Най ги обичам такива като тебе, фанат па се изкажат неподготвени....
Аз сега трябва да кажа, знаеш ли колко Аудита съм ги кльопал с мойта Хонда, па нищо, че е е 1.3
Сравняват се коли от еднакъв клас... и стига с тея НАДЛЪГВАНИЯ, по тея клубове е като в детските градини!!!
Има Ауди и Ауди, Хонди и Хонди



Тема Re: Снощи ...нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано13.03.03 23:17



e kwi nadlygwania be brato kwo ti staa, nali tochno sled konkretnata sluchka spidercho mi zwynna pobesnel che nekyw ne iska da se dyrpa s nego.

Az tamun se chudeh koq e nai-byrzata honda w Sofia, a to bilo twoita s 1.3 motor

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Снощи ...нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано14.03.03 10:16



И аз с моя Нисан кльопнах едно Ауди на Цариградско. Случаят е описан някъде в тоя клуб. А най-веселото е, че се оказа, че единия от кабелите на свещите е бил абсолютно сдухан и съм карал Блубърда на 3 цилиндъра. А съм стигал над 170 км/ч по тоя начин!

Я вышел им наперерез!


Тема Абе батенови [re: Spidercho]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 10:43



И аз карам Ауди, немското говедо си има своите достойнства, ама на японски мотор не мож надви (ако е останал некой и друг жив кон у него де). Еле пък на дръпване. Специално Хондата, специално пък прелюда, е дере асфалта страшно. Пича се е оказал спокен некъв (нищо лошо според мен). Аз лично съм си патил от дърпащи се, при това като случайно оказал се там. Отврат. Добре че ми е слаба талигата... Въобще поне за мен в нормалните класове автомобили, Хондата, Субарото и Митсубишито нямат конкуренция в пъргавината (може би единствено някой модели на Пежо). За разни S,RS и прочие не коментирам, щото там японците имат едни еквиваленти, дето не са истински, само че заради тия мита и акцизи излизат преко сили даже и на нашего брата мутра. Возията не коментирам. Там не съм компетентен.



Тема Забрави да споменеш и за ръчната спирачканови [re: Resurrector]  
Автор The One (избраният)
Публикувано14.03.03 11:27



Много важен факт!
Бил си я забравил вдигната.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Абе батенови [re: Цeцo]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.03.03 11:46



Първо младежа пръв реши да пробва дали може да ме дръпне. Но когато му предложих официално дръпване се усмихваше неловко. Пътя беше празен пред и зад нас.

Второ, относно японските коли - по-бързи са, защото са по-евтини и тук в БГ когато хората имат бюджет от оклоло 5-10 хилки, то единия взима Honda 1.6 CRX 160 коня, а другия Audi 80 B4 2.0 90 коня, то е ясно на светофара какво ще стане. Я да сравним S2 или RS2 с нещо японско от 1994 година.

Трето: кои са тия чудни японски колици дето ще се мерят с RS6, например?



Тема Re: Снощи ...нови [re: Nasti]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.03.03 11:55



Не бе, просто ми стана мило, че точно тая кола дето според Хондарите е по-качествена, по-бърза, по-японска от моята не вдъхваше увереност у собственика й, който собственик не си купува такава кола са да вози буркани. И пак потретвам: онзи пич пръв реши да направи ластик от движение, т.е. не съм стоял до него като малоумен ластикджия, а той да ми се усмихва мъдро. Не му сискаше да се окаже, че е по-бавен, тва е. А аз почти бях сигурен, че ще ме победи, но бях в настроение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.