Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 29.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: audi 80 1.8 i GTE ..i nqkoi drug da ima takovaнови [re: XXX]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 23:19



Abe ima v Sofia takova no!!!!!!
tova chudo naistina e sbarkana rabota Audi 80 s dve vrati i s bagaznik!!! abe malko broiki sa napraveni ot nego!!!!
Kakvo tochno te iteresuva za nego?
Vobshte ne im se vrazvai na tia ot magarinite tge poznavat samo 80 90 i 100)))
Shtom na moeto go kazvat che e 100ch kakvo iskash)))



Тема mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: AUDl_GT]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 04:56



taka ...zna4i vsi4kite devetki sa si na mqstoto....kolata e mexani4en inj. ....iskam da i sloja diskove otzad...ne znam ot ko model 6te stane edni vikat ot staroto coupe...drugi ot ot qice treti ot b4...........tva 4e nqma komputer e tapo 6tot ne moje da se ka4i 4ip tunning....no puk inj e ve4en......za sega sum mu razpilil glavata...svalil orgrani4itelq.....slojil sum podsilvane na bobinata...4akam konusoviden filter/zabravix mu imeto kak be6e/.....tarsq skorosti ot diesel....i sum otvoren kum vsqjkak vi saveti za tunning ot va6a strana......leko zapo4na da mi se cepi coupeto na predna lqva kolonka na 30 cm ot predniq kapak....xodix pri edin maistor tenekidjiq i toi mi kaza 4e tva mojelo da se zavari.....vie kvo mislite dali edna zavrka 6te opravi polojenieto ili trqbva da podsilvam coupeto......





az i baba qga vi blagodarim:))))



Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: xxx]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано12.03.03 10:19



Кво си тръгнал да тунинговаш пък ти, тя горката кола и без тунинг ще се разпадне според думите ти.



Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: Myyy]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 18:22



ne te razbrax ne6to...ti po kuv povod se re6i da mi kaje6 tva.........6tot za teb e neposilno da tunningova6 i te e qd li.....az da ne sum nekav idiot deto ne znae kvo pravi......moje6e da se poiteresuv6 ot modela i da vidi6 4e toi podleji na dosta tunning/do 330-340 hp/........ti kvo kara6 ...mai si pe6exodec...taka mi zvu4i6






kato nqma6 kvo da kaje6 po dobre si trai



Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: xxx]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано14.03.03 02:10



Uf... towa s kupeto ich ne e ubawo ... na twoe mqsto bih se pritesnil dosta :(
Ama ti si mnogo lud de!
Nakraq shte potroshish nqkakwi ludi pari .. po-dobre naprawi si wzemi neshto po-qko?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: Myyy]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано14.03.03 02:11



Stiga de pi4! Momcheto pritejawa zawiden entusiazym! Ti kakwa kola imash ta si tolkowa otworen?
Za tolkowa e imal pari, tolkowa e wzel!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: Lud Audi fen]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 02:14



a be da ......mislil sum......ma e nai sladko da si sglobi6 sam...vseki moje da si kupi...a i puk az sa ne sum v nai bogatata si forma......ina4e sum si xaresal edna dve reza4ki......ma sa mnogo cifri:))))a kupeto 6te go opravqt i bez tva vliza za boq drugatasedmica/samo da se opravi malko 6ibanoto vtreme/...i 6te i opravqt i kupeto



Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: xxx]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано14.03.03 02:13



Moga da ti kaja samo edno - ewalata! Naistina zawiden entusiazym!
BTW na kolko si godini ? :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: Lud Audi fen]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 02:15



na 26 sum.....








vse pak razumen......no tvardo - lud:))



Тема Re: mnogo mersi za vnimanieto mom4etaнови [re: Lud Audi fen]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 02:21



a i mejdu drugoto sum si pravil smetka.....12 000 lv 6te mi struva baba qga da staneistinska klasika....330 hp....pro spira4ki.....saloni.....targa......17"...a i modela e izrodski..ne moga da se setq kak za tolkova para 6te si vzema podobna kola:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.