Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 27.09.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Spark Plugsнови [re: The One]  
АвторHipo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 18:41



От Beru 4 електрдни (с тях доде колата) бях много доволен. На газ с тях не съм карал. Сега съм с Bosch 3 електродни (каквито са си по каталог) от ауто плюс 6-7 лв. парчето и съм много недоволен и на газ и на бензин. От NGK всички са доволни, но за ауди намерих само при официалните вносители и там бяха 12.50 парчето! Най-обикновени при това (без злато сребро иридии и т.н.). Толкова са и в Унитраде, където доколкото видях също са NGK, така че ако на някой му се дават толкова пари за свещи без екстри по-добре от там да ги вземе.



Тема Re: Spark Plugsнови [re: The One]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано10.03.03 20:12



ot germania si kupih NGK i karah s tqh do predi okolo 6 meseca, sega karam s 7W... neznam si kwo na BOSCH 3 elektrodni, po ESI Bosch pishe che kolata mi izliza s tqh ot zawoda i za twa slojih takiwa

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Spark Plugsнови [re: Nasti]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 00:31



И аз съм с NGK, но не мога да направя разлика, защото като я купих беше със същата марка. Като отидох в магазина ги попитах да ми дадат най-подходящите и те ми предложиха NGK. Аз и не знаех, че старите са същите.



Тема Re: Spark Plugsнови [re: The One]  
АвторPB (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 00:40



Za mojta kola puk 4-elektrodnite sa po skupi ot 3-elektrodnite i misleh che shte sa po-dobri, no v magazina ot kojto kupuvam gi njamashe i splojih 3-elektrodni (Bosch F6 DTC) i sum dovolen. Sus starite sveshti (sushtija model, dosta stari) imashe problem s oborotite pri studeno palene, sega e kato shvejcarski chasovnik.



Тема az sum 4 elektr i po rincip ne trqbva da sum NO...нови [re: The One]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 03:08



na niski plate i ne ba4ka dvigatelq kato xorata...no puk v visiokite /7200/ napravo ne se tarpat raboti perfektno...i opak zavisi ot kola 6ofior dali iska6 da ti e eftino ili skapo....gazovite sve6ti po4vat da prekasvat na 6500 oborota /pri mene/......trielektrodnite puk mi kucat nejdu 4500 i 6000 oborota....samo s 4 elektrodnite se izpava do 7500-7600...ta ne moga da ti dam to4no mnenie:)))



Тема Re: Spark Plugsнови [re: The One]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано11.03.03 10:41



Аз съм с 3електродни Bosch-нямам проблеми

преди на VW-то му бях сложил 4електродните пак на Bosch и ще ми е за последно



Тема Re: Spark Plugsнови [re: The One]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 11:09



abe v4era baiat se porazhodih iz site-a na BRISK..
..i da vi kaja ima interesni neshtica BRISK PREMIUM naprimer.. shte mi se da gi probvam kak sa.. ama da vidim koga (kato kupih Audi-to beshe sas smeneni sveshti Champion i komplekt kabeli - ne gi zagledah kakvi sa)



Тема Re: Spark Plugsнови [re: pesho]  
АвторHipo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 13:13



Ти от кой магазин ги взе и кви пари? А с какъв двигател си?



Тема Re: Spark Plugsнови [re: The One]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано11.03.03 13:18



Hi :)

Spomnqm si che kato si smenqh sweshtite na A90 NG iskah da si wzema "po-gyzarski" 4 elektrodni, obache kakwo se okaza - po katalog gi dawat s 3 i ti kazwat che bosch-a za NG e edi koi si i nikoi drug... taka che kakwi sweshti da si slojish ne e wyprosa na lichen wkus a na towa kakwi ti gi dawat ot Audi. Inache ot Audi preporychwat NGK sweshti koito sym chuwal che sa mnogo dobri!
Na segashnoto mi audi primerno sweshtite sa s 1 elektrod!!! Pochti kato na nqkoq jigula :)) samo deto sa platineni .. i btw s drugi ne moje da wyrwi. Probwano e na edno S2 sys ABY ... a se e razwyrtqla turbinata a si ostanal bez iskra :) Probwali sa nqkolko razlichni i nakraq pisha si e kupil platinenite :))
Ideqta e - kakwoto ti kazwat ot audi - towa slagai. T.e. proweri za twoq dwigatel kakwo ti dawat ot Bosch i si go slagai nego!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Spark Plugsнови [re: The One]  
Автор shark1 (минаващ)
Публикувано11.03.03 14:07



NGK свещи си купих от един магазин за японски авточасти на бул. "ГМ. Димитров". Медни с резистор, V-профил на централния електрод (спомагал за по-бързо разпространение на пламъка), 7лв бройката, едноелектродни. В моя случай ги купувах за японска кола.
Дано да съм бил полезен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.