Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 26.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема SACHS съединител  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано04.03.03 16:26



Купих си цял ремонтен комплект с 1 година гаранция. Според майстора ми, притискателния диск е рециклиран (показваше ми къде са оставили отпечатъци федершайбите в "предишния му живот". Обясни ми че подобен комплект в германия струва около 350 евро и няма начин тук да е на половин цена както и да го смятаме (аз го взех и за още по-малко 264 лв. с (30% отъпка) от директни вносители).
Записах му ID номера с идеята по него евентулано да разбера истината. Но уви, няма никакъв ID checker на сайта

. Обадих им се на другарите в Германия за да питам дали има такава опция, прехвърлиха ме на 2 пъти, накрая ме туриха on hold за повече от 5 мин. и аз затворих.
Сега им писах, но подозирам, че няма да получа отговор...

Обасниха ми, че Valeo са нови (не рециклирани) и са държали доста добре, но на мен ме ми се слагаше френска чикия.Това което съм взел също било много добро.
Абе незнам то времето ще покаже, ама както винаги в БГ незнаеш откъде ще ти го турят...





Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано04.03.03 16:44



Да му еба майката!!!
Майстора ми е прав! Свързах се с подходяния чоек от sachs. Има едно число с по-дребен шрифт до самия номер на притискателния диск - 86, това значело, че е рециклиран...
Не, че кой знае какво, щото си мисля, че и рецикиран ще е добър, но искам да го знам това като давам пари!!!!!!!!!



Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано05.03.03 00:07



Гледам че много ви трогна тази тема, та да продължа...
Оказа се че притискателния диск е оригиналния (SACHS). Къде е темата на Насти "why audi".
03.88 - 03.03 -> 15 години и 200Ккм + !!



Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано05.03.03 00:31



е аз не исках да я бозя, затови ти хвърлих бележка:) може да ме цитираш (бележките, нямам копие на изпратени), предполагам че ще стане весело:)

br



Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано05.03.03 03:20



BG ... kai BG i poweche ne se mychi ... towa samo po sebe si znachi che si preeban po definicia :(
Bi bilo dobre ako imashe gotin site w koito chowek da moje da si naprawi sprawka koe e reciklirano i koe ne e...
Az naposledyk ne sym kupuwal nishto ot mqsto razlichno ot unitrade/autotehnica shtoto prosto me e strah s tazi kola .. che po neq poweche neshta ima za chupene che i po skypi i kakto se kazwa "ne sym tolkowa bogat che da kupuwam eftini neshta" :(
W unitrade/autotehnica moje da e skypo ama ako stane neshto mojesh da gi utepesh s towa det si go kupil che nqma i da te osydqt kato za hora :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: SACHS съединителнови [re: julys]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано05.03.03 12:31



А неее, не искам да стане някоя "А VS Б" тема.



Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 12:32



Кажи къде ти я продадоха тази немска рециклирана чикийка, че да не се лъжим и ние.



Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано05.03.03 12:43



Много интересно!
Кажи ми, моля те от къде го взе?

Принципно официалния вносител на SACHS е D&N.

Върха, и какъв е точно номера, който пише на съединителя.

Знам, че Panter са рециклирани и с много ниски цени, ама за SACHS, това вече ме изуми. Ето от къде идват техните ниските цени, значиии ...



Тема Re: SACHS съединителнови [re: Lud Audi fen]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано05.03.03 13:07



Ако имах кола и възможности като твоите щях да правя точно като теб!

Но за 15 годишната кола който карам цените там са неоправдано високи!
Хващам бас, че в Юнитейд щях да взема същия съединител (пак рециклиран, просто защото не се произвеждат нови за толкова възрастни автомобили) за 700 лв. Щях да платия монтаж минимум 300 лв.
И какво, това е 1/3 от цента на автомобила?! И добре щях да имам гаранция.

Какво имам сега: 264 лв части + 90 лв монтаж = 354 лв + 1 година гаранция на частите + гаранция, че ако нещо се вкисне заради монтажа майстора ми ще го поеме (една година само той пипа по колата и съм много доволен).
Вярно е, че ако стане проблем, ще видя зор докато се оправя с гаранциите, но предпочитам да поема този риск отколкото да палтя 3 пъти повече.
Частите които влагам, гледам да са в средния клас или една идея над, за да не навлизам в умопомрачителни цифри, но и да не купувам евтино което после да излиза скъпо...

Абе всеки търси и намира истината за себе си.

Само, се чудя дали в Германско няма закон като в САЩ, да пише: REFURBISHED с големи букви на стоката за да няма недоразумения, а не някакъв смотан код дето се вижда с лупа само...

Редактирано от TheSaint на 05.03.03 13:35.



Тема Re: SACHS съединителнови [re: 1.7miTXE]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано05.03.03 13:09



Навякъде, включително и в D&N auto. Само че там нямах познати и не получих 30% off като търговец. Цената беше около 380 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.