Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 26.09.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 20:26



Почти се бах навил да си сложа задни амортесьори "Bilstеin", когато моят майстор ме "успокои", че на тази цена дето съм си ги намерил (от магазин, дистрибутор и т.н.) може да са само "рециклирани", но и да искам да намеря "никога неизползвани" .... нямам шанс



Тема Re: ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ отнови [re: silent]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано06.03.03 20:39



Моля, радвам се ако съм бил от полза.



Тема Re: SACHS съединителнови [re: BullDog]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано06.03.03 21:13



Kogato si smenqh amortisiorite na 90kata me proswetliha che w BG istinski bilstein nqma :(( Sichko e nekyf shit det to li ot turcia to li ot rumynia idwa...
Ako iskash se probwai s Boge ...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: и аз съм клиентнови [re: Mugaga]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.03.03 15:14



и не стоя само от страната на търговеца. Наистина имам повече инфо за това как стоят нещата по магазините и сервизите, но да си призная и аз ходя, пазаря се, търся оптималното качество на добра цена. Прав си, че колата е едно, дома друго.

Иначе със сигурност мога да кажа, че рециклирани амортисьори са Wiktori&Top Leine например.

И гледам тук една съпоставителна таблица, мога да ви покажа някакви цени ориентировъчно с произволен каталожен номер за амортисьори.


Например за преден амортисьор /произволно!/
MONROE 11522 66,00 лв.
SUPRA /това също е на MONROE/ 63,00 лв.
SACHS 110623 114,00 лв.
KAYABA 633830 82,00 лв.
NK 62993604 87,00 лв.
GABRIEL 35877 100,00 лв.
LIP 129.078 74,00 лв.
Wiktori&Top Leine PG020A 54,00 лв.
BOGE 32-641-0 72,00 лв.
DECARBON D2255521 87,00 лв.

Ето, тук е видимо, не само цените, макар, че може да се ориентира човек кое колко струва.
Най-евтиния е Wiktori&Top Leine - знаем, че е рециклиран. А на SACHS цената е най-висока???
За DECARBON знам от колеги, че е много добър амортисьор и има приемливи цени. BOGE също.



Тема Re:Peugeot-Valeo-SACHS съединител...нови [re: TheSaint]  
Автор4O5 GLD (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 22:16



Абе много заблудени хора има по света.
Я да ви светна:
-Съединител Валео на Пежо 405 изкарва средно 200000 км.
-Амортисьорите на моето 405 са оригинални Пежо и на 287000 км.(46000 км. в България) са в отлично състояние - проверени на стенд Сакс преди 10 дни.
-Поради това Пежо 206 WRC е световен шампион за последните 3 години не с амортисьори Сакс, а с Пежо, разбира се.
Та така по въпроса за чекиите, май са Сакс, а?



Тема Re:Peugeot-Valeo-SACHS съединител...нови [re: 4O5 GLD]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано10.03.03 01:54



Някой се е засегнал на френско май?

Както казах по-горе нямам нищо против френското.
Просто за момента (липса на инфо, опит, etc.) не ми се нравеше комбинацията френски съединител + немска кола и май съм употребил по-силна дума от необходимото. Извинявай ако съм те засегнал.

Това за читави амотисъори на 287 Ккм не го вярвам посмъртно.
Пежо 206 ме кефи супер много.

По въпрса за чекиите: ами нищо лошо няма в чикията.



Тема Re:Peugeot-Valeo-SACHS съединител...нови [re: TheSaint]  
АвторLee (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 21:32



Валео е доста добра Френска изработка, но си е за френски коли. няма да се лъжем. Сакс пък си е немска изработка и слагат главно и предимно в немски коли. Вариации по между им като френски Валео в немска кола и обратното има, но просто не са от производителите или ползвателите в съответната страна, а от някои собственик който се решил и ги е сменил както му е кеф- тук в БГ например.
В Германия хората ще си слагат Сакс и Боге на немското, а във Франция Валео на френското и така. Това е просто икономика, защо да купуваш от чужбина като можеш да сложиш родно и да спомогнеш за икономиката :) нищо че всички са в ЕС.

Ние в БГ пък ще си слагаме каквото ни е кеф :)))

Абе и аз не го вярвам това за амортисьори на 250 000 км. Дори да е така, със сигурност вече са в жълтата зона ако са на толкова.
Освен това откъде знае че са му оригиналните, след като е карал 45000 в БГ :)) Ама както и да е....може пък и да е така.



Тема Така си енови [re: TheSaint]  
Автор DanailP (добро ренде)
Публикувано17.03.03 22:42



Тези юнаци продават три чешита амортисиори. Рециклирани, Турски и Немски. Разликата в цената е окло 30 % между първите и вторите. И това ми го каза приятел кайто се занимава само с това. Е кажете как да отида и да си купя от тях. За съжаление не декларират ясни каква е стоката освен че е върха на ... купчинката

... По добре Богат и здрав отколкото ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.