Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 24.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: SACHS съединителнови [re: Lud Audi fen]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано06.03.03 00:14



Каква марка бяха проклетите амортисьори?!



Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано06.03.03 00:47



SACHS :))
za towa winagi sym kazwal che SACHS sa skapani amortisiori ... i koito kot shte da gowori! Amortisiorite i moite i na kolegata bqha kupeni ot D&M mai beshe koito sa oficialen wnositel na SACHS w BG!!!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: SACHS съединителнови [re: Lud Audi fen]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано06.03.03 01:04



Баси



Тема vyprosa e principenнови [re: Eva*]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 11:11



niama losho w towa koeto kazwash. i az, i drugite iskame evtinkoto w 90% ot sluchaite. NO kogato iskam niakoia chast da e nowa i originalna - da ne me lyzhat ili premylchawat istinata! w krajna smetka wseki si ima prawo na izbor na cena i kachestwo, a tyrgovcite triabwa da dawat pylnata informacia na klientite si..
e, pazaryt na syediniteli weche shte e malko popromenen sled taia tema tuk..i nikoj ne pecheli ot towa



Тема Re: vyprosa e principenнови [re: DLCl]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано06.03.03 12:32



И мен това ми е болката!
Защото питах 3 пъти като го купувах. Все ми се обясняваше, че е нов! Никой не спомена думичките фабрично рециклиран! И така е навякъде.
Аз просто не съм и предполагал, защото нерециклираното Valeo е 100 лв по-евтино!!!



Тема Re: SACHS съединителнови [re: TheSaint]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 14:12



Да, разрових се из сайта им и само съединители рециклират. Цял завод са си направили при това още през 1963 година ( числото е шестдесет и три - няма грешка ) и се хвалят че днес са най-големия re-manufacturer на съединители в света. Има и картинки като тази:



По техни думи няма разлика в качеството м/у новите и рециклираните. Това все пак е Sachs и предполагам че знаят какво правят.

Излиза че само тука ни вземат за канарчета, което е обидно.



Тема Re: SACHS съединителнови [re: 1.7miTXE]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано06.03.03 14:32



Полезно инфо.
Аз не се разрових толкова из сайта...



Тема Re: Явно не ми разбра мисълтанови [re: Mugaga]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано06.03.03 16:01



В случая D&N предлага рециклирани съединители, защото като цена са по-евтини.
Например в много магазини продават части на български производители, които нямат кой знае какво гарантирано качество, под предлог, че са оригинални, а именно защото, клиентът търси евтино, а оригиналното резонно е по-скъпо.
Такъв е случая с българските прагове и вежди. Оригиналните такива са средно по 40-50, че и 60 лв. за брой. Българските са по 9,00 лв.

В случая със съединителя нещата стоят аналогично. Истинския е за 400 Евро, рециклирания - мах. 300 лв.

Има на пазара и рециклирани амортисьори за по 20-на лева бройката.



Тема По-скоро ти не ме разбранови [re: Eva*]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано06.03.03 16:54



Много добре разбрах какво искаш да кажеш. Търговците предлагат това, което се търси, а в България се търси евтино. Това са нормални пазарни отношения.

Аз не твърдя, че не си права, а просто те допълвам, като изяснявам защо се търси евтино. Навсякъде по света нормалните хора не изгарят от желание да пръскат пари нахалос и съответно вземат (би трябвало да вземат) разумни решения как да харчат средствата си. Аз обяснявам защо, ако имам някакво количество пари, бих вкарал повече в жилище отколкото в кола (коментирам го, защото ти спомена, че българина строи жилище да е вечно, а за колата не му пука).

Тъй като в България парите съвсем не стигат, това важи с още по-голяма сила.


Ти защитаваш позицията на търговците, аз - на потребителите, но всъщност и двамата казваме едно и също от различни гледни точки.



Тема Re: ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ отнови [re: TheSaint]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано06.03.03 20:15



моя страна че ми отвори очите с тая тема за съединителите............щото тези неща за рециклираните части не съм и предполагал че съществуват........а ми предстои смяна на съединител дай боже да е колкото се може по напред във времето....................

незабележим



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.