Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 02.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЗА УНИКАТИТЕ!!!нови  
АвторTrepi (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 20:25



Abe spaidercho ,abe milichyk! Abe baiko zaiko,samo da mrydnem i ti a...,koi tuka she kara vlaka i she kysa biletchetata!!!.E nemoe batko-dai po civilizovano,taka po dostoino! Abe ti shto za chovek si ?!Ti kvo karash be?A?! neshto pochvash da me symnqvash?!Aide cheti i trii i tuka mai nema seriozni fenove ,che si hodim! Razni trabanti s sinjir ot kenefno kazanche na vratata, ZAS shiroka laisna,razbiras li -specialna ediciq-"iubileina".Abe vie ste bolni...,neam dumi.Ostana samo nekoi da si snima moskvicha i te tuka popylnihme "prestijnata" kolekciq.



Тема Re: ЗА УНИКАТИТЕ!!!нови [re: Trepi]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано27.02.03 21:47



Trepacho, shushumigo, zabluden fen na italianskite lagernici, negramoten selqndur, ne srawnqwai Audi s jabarskite daraci koito karate wie wyw washia probit klub i si mislite che ste sobstwenici na awtomobili, tiq zalagalki horata za nishto gi nemat, za towa welikite Lancia na po 5-6 godini sa pod 10k lewa. Djambazite gi wnasqt za bez pari i pecheliat ot takiwa umnici kato teb, Lancia Delta Integrale, golemata kola nema shto, samo deto mnogo wyrwi.
Smeshniko, edna kola ne e samo gaz do lamarinata i dokato ne go razberesh postoqnno shte si diweesh na tema "kolko sa weliki italianskite bangii"


Aide sega marsh w pqsyka i poiskai na sestra ti kolichkata na kuklata Barbie, moje da se okaje che towa e begachkata za koiato cql jiwot si mechtal!

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: ЗА УНИКАТИТЕ!!!нови [re: Nasti]  
Авторtepi i gyltai (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 22:35



Tykmo si trygvah ot tuka i..,ebasi nekoi me nastypi te tuka po mazolcheto na kutreto .Bratochka,nasti li si nestle li si,kato te poglednah u ogledaloto za opako vijdane,abe mnogo kriv mi se vide..A pa tiq sedmici ,kide si gi lepnal u nomera sa golema rabota ,napravo karat magareto u gmiucha.E napravo te snimah i ot utre te debne veche ot sekade,samo ne sym mnoo siguren, che she te vidim dobre .A ti mene -neznam?!Оprai se !
Мой мили смешко,чекай да ти светнем една малка лампа у дисплея!Таа бангийка жалка ,эемия и си я тури у черна рамка,штото много се чудим,кво ми показваш.Е кво требва да гледам сега ,едно ммм...кво беше 90 ли,абе ебали му майката,кво искаш да ми кажеш,помогноми интелектуално?Светни ме нещто щото се напрегнах,разбираш ли!А да не говорим повече,че ми се разплака куклата...Нема муцинко барби,ей сега че му хруснем на тоа непослушко дупенцето ниедно-глеей само!



Тема Re: ЗА УНИКАТИТЕ!!!нови [re: tepi i gyltai]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано28.02.03 01:53



Насти, нали си модератор, що не го триеш вместо да му отговаряш?!



Тема Re: ЗА УНИКАТИТЕ!!!нови [re: TheSaint]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано28.02.03 08:28



Абе няма смисъл да го трие - само ще си играем на котка и мишка. Този тъпанар може и да си няма друга работа освен да псува, но ние си имаме ...

Нека стои постинга, да му гледат всички простотията. То и без това почти никой не му обръща внимание. Скоро ще му омръзне и ще престане,



Тема Re: ЗА УНИКАТИТЕ!!!нови [re: Nasti]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано28.02.03 10:31



Ima edin mnogo veren laf .. "Ubii idiota s mulchanie"

WWell BE COOL



Тема За тоя дето се трепи!!!нови [re: Trepi]  
Автор lNDlGLO (AUDIFAN)
Публикувано28.02.03 10:38



Пепи ли си Трепи ли си или се утрепа с тая твоя Ланча не знам ама що се се правиш на Шапшал и не си идеш да си плюеш вонята другаде...........а относно Трабанта със синджира от кенефно казанче струва колкото 5 Ланчии

/Подобен само че с катинар на вратата купиха пред очите ми от една Автокъща край Рим за 10000 $/

BBBBBRAM 4


Тема Re: За тоя дето се трепи!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано28.02.03 10:42



Q go ebete idiota w gyza i ne mu obryshtaite wnimanie, te fenowete na japonskite legeni i italianskite lagernici sa diagnoza, to e wsepriznato

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: За тоя дето се трепи!!!нови [re: Nasti]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано28.02.03 10:47



Някои са направо "хондиоза"



Тема Re: ЗА УНИКАТИТЕ!!!нови [re: Trepi]  
АвторTpeпи-пocлecлoв (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 11:26



Ейй компанията-жалка картинка сте ,направо сами ме убедихте!Ще ме накарате да ви направя един линк с клубни Ауди сайтове,поне малко да ви светне изгорелият ви габарит.Да видите поне хората по тъпия свят с какво се занимават и какви резачки е майка родила.Просто да усетите тръпката у вашите братя по акъл.Недейте да хвалите издуханите си серйни кенефи,ами погледнете върху нещата с финез и малко повече фантазия,творчество трябва!.Не ми пускайте разни трабанти и сие соц архив от миналия век,щото на това и катинар да му сложиш само мойе да се изсереш от главозамайване и свиване на дебелото черво.Аз не случайно се заебавам с вас ,защото разгледах подробно вашият клуб и просто ми стана голем смех.Все пак това ми се струва най-посещавания място и требва малко да земете да се стегнете!Приятелски съвет от мен. И увжавайте малко повече вашите гости,дори и да се ебаваме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.