Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 27.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Снимки от срещатанови  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.02.03 22:15













Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Spidercho]  
АвторTrepachyt (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 23:03



E,bratle spaidercho...,spaidercho,milichyk!Tova li e slavniqt vi bend?!Samo 80-100'tici! Ami to Lanciata mi diga tolkova samo na pyrva,be dushko! Ne me karai az da ti otvarqm lqvoto oko za vashite postijeniq,shtoto i vie imate interesni saitove.I zemi pone adna RS 'ka da tyrite,da vi pooshari nefelnata gledka ot "super predstavitelnata" vi sreshta na "visoko nivo"sys spomeni ot minaliqt vek!



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Trepachyt]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано26.02.03 23:23



абе голям си образ!?
май не си схванал основната идея, а?

това не е автосалон, за автосалони и подобни си има други места.


п.с. пък и ако искаш да знаеш, ама ти май няма да го разбереш, там имаше поне 3, 4 машини които струват много повече от някоя лъскава колица, модел 2004-та!

br



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Trepachyt]  
Автор Pafone (непознат )
Публикувано26.02.03 23:29



Abe znam che tova shte bade sigurno locknato ili iztrito otgore,barabar sm oito ama da si kaja mnenieto :))) Trepachyt brato4ka vzemi se skriiiiiii !!! Taia tvoita brakma ako shet da e 500 koniq,pak niama da polu4i uvajenieto koeto imat vsi4ki nemski koli,a da ne govorim za Audi prez poslednite 7-8 godini...A kiorav li si neznam ,ama na snimkite se vijdat A6,A4 ta mai daje i A8 ....a za tvoita baraka na bas che e ot 80te godini :)



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Pafone]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано26.02.03 23:41



то ясно че ще се бастиса темата, ама докато може да си кажем:)

трепач, да допълня, че съществена и много важна част от колата е задкормилното устройство...

br



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Trepachyt]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 23:43



Абе братле,да си ми жив и здрав ти и тъпаците като тебе дето карате италиански бангии за да си оставяте парите в сервиза ни и магазина за резервни части щото заплатата ми се формира от процент от оставените от балъците пари а и съм забелязал че няма италианска кола дори и нова дето да не харчи масло а едно изкарване от гаража значи 3/три/ дни престой в сервиза ни:)))))) Давй все така за да имам пари за Памперси:)



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Pafone]  
АвторTrepachyt (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 23:53



Abe bratochki ,vie mai vizdate samo sebe si.Monitorut mi e 19inch,kak li ne go razpyvah ,kakl i nego vyrteh,mai mi lipsva dobro zrenie- uplashih se, ama bratochki ne moem da vidim nikakvi A6 i 8.E ima edin keneff audi 200,li beshe ili nekvo takova nedonoshche ,shtoto sym go vijdal iz maalata .Pravi nekvi jalki opiti da mi streska nervite ,ama pyrdi ,kato star preql s bob angliiski lord.Be jalka rabota.A s vas se zaqjdam shtot mi pisna ot edin takyv nedonosen maniak, deto mi naduva glavata s nekvi zakyrneli konski sili,no prosto go jalim momcheto,chtoto e izgubil abseliutna realnost za mashinosila.Toi moje bi se navyrta iz vashiq klub,i sigurno mu se e svil zadnika ot loshi misli.Toi si znae!



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Trepachyt]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано27.02.03 00:02



моч монитор не 19", ама за сметка на това използвам зуум, тука пак се намесва този път задмониторното устройство...
ами като толкова искаш да се заяждаш и държиш да е в този клуб, защо не си пуснеш отделна тема, ами клепаш темите които са по същество?

br



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Trepachyt]  
Автор mposition (!)
Публикувано27.02.03 09:29



Pozdravlenia za sabiraneto!!!
Mnogo se radvam che v BG veche ima takav AvtoClub!
Kato gledam ima dosta poveche koli ot minalata sreshta pohvalno!
Prodaljavaite v sashtia duh!!!

P.S.
Abre Trepach nedei se zaiajdai tuka sa nema smisal.
Mnogo dobre znaesh che vseki kara tova , koeto tarsi nali?
Tuka horata obichat AUDI nie pak obichame FIAT , ALFA , LANCIA nema smisal da sporime.

Aide i mnogo pozdravi na vsichki!

FIAT 125p 1.6*
Убава Работа , Ама Циганска


Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Trepachyt]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 09:55



moje i pove4e na I-va da pravish.. ama vse pak si se vozish s visoka skorost v italiansko korito. Spor niama 4e lancia, alfa sa bega4ki, ama samo ne gi sravniavai s Audi, 4e niama baza za sravnenie.
aide po jivo po zdravo.. hodi si sedni v koritceto i se iztreliai pred niakoe Audi na niakoi svetofar :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.