Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 28.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Така си енови [re: Eva*]  
Авторgary (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 19:07



Мммда през тъпата кратуна им е
Трябва да има толерантност на пътя, независимо какво караш...
Постъпката на Насти - там се изписа доста по темата и правилна и не...



Тема Re: Що не го докара?нови [re: Audimania]  
АвторPafone (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 22:15



Eeeeeeeeeee vie ne znaete li za nai-noviq tunign bre :))) edin teglich otzad i edin ot pred :)))) SUepr komfortno za nabivane na spira4ki ,parkirane i zasi4ane :))) A super dalavera e dva tegli4a otpred i dva otzad :)))



Тема Re: Тия Блондинкитенови [re: gary]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано26.02.03 00:29



Ama smeesh li da gi udarish .. che znaesh li kakwo li moje da ti se sluchi :(


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: И по тоя път минахнови [re: Pafone]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано26.02.03 10:08



бях се замислила на сериозно да сложа нещо като ролбар на задницата на Пежото. И това ми хрумна след опита на един левент да спре с висока скорост зад мен.

Дори ходих да мерят задния мост и цолажа на тръбата уточних, накрая ме успокоиха, ча имам някаква усилена греда под задната броня.

Иначе, преди месеци се почувствах като стръв след като на бул."Сливница" една /повтарям се, ама е истина/ Блонди с Пежо 405 си ме набеляза от дясната лента и започна плавно да "подхожда" към моето любимо возило и нема беганеееее!
Направо набих спирачки, да я пусна да мине, че знае ли се какви и бяха намеренията.



Тема Re: Тия Блондинкитенови [re: Eva*]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано26.02.03 10:10



Не е само до цвета на косата. До самочувствие, до тъпота ... Те са свикнали да са център на вниманието и да мислят, че всеки ще ги забележи по всяко време ... Мда, за съжаление такива като тях развалят имиджа на хубавите жени.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Аз поради подобна причина..нови [re: Eva*]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано26.02.03 10:15



съм се замислил з аджип със роубари отвсякъде.. в последния брой на Автокъщи има един такъв в Капитолия.. Дискавъри. Ама железа отвсякъде.. кой иска да се бута..
Щото откакто съм си взел колата, съм сменявал предна броня два пъти и задна поне 3-4. (аман от пласмасови брони също).
Най се радвам като моята е някъде по сервизите и взема на гаджето на баща и стария танк - един 123 240дизел, дето желязото му е нещо невероятно.. Веднъж някакво таксе си кара по релсите отляво на баща и и тръгва по подобен начин да влиза пред него. Като се подхване ва предната броня - значи като консерва се отваря от предния калник до задния .. а бенца предната броня леко подгъната в калника.. хе хе хе.. Та неща който иска да се блъска в мен.. карам си като танкер и въобще и не ебавам разни бързаци и т.н. келешчета.. а отзад и теглич има даже.. жал ми е за тоя дето ще се набие в таз кола .. ама за жалост иначе карам един металик с пласмасови брони.. ма вече ми писна и не се мърдам много много



Тема Re: Тия Блондинкитенови [re: Recycler]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано26.02.03 13:02



Kato wyw wica, w koito mutra minawa prez zagrajdeniq za zatworen u4astyk ot magistralata, udrq se wyw walqka, koito utypkwa prqsno- polojenata nastilka, pristiga patrulkata i kazwat na woda4a na walqka: 'Haide ela, razkaji ni spokoino kak go nastigna gospodina s BMW- to, kak go zase4e i kak go udari"...
Ne sa samo blondinkite ot tazi grupa, towa e nqkakwa stranna poroda, koito s kolkoto po- nowa kola sa, tolkowa po- usyrdno se stremqt da narushawat prawilata za dwijenie, ne gi postawqm wsi4ki s nowi koli pod edin znamenatel, razbira se, no predimno pri tqh go zabelqzwam. Ot takiwa oswen da se pazish, kakwo drugo da prawish



Тема Re: Тия Блондинкитенови [re: lvo_Dinkov]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано26.02.03 13:29



Те законите на физиката важат за всички ... А и не се знае кога някой бивш военен с пистолет няма да му издържат нервите и ще си поупражни стрелбата в тях ....



Тема Re: Тия Блондинкитенови [re: Mugaga]  
Авторgary (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 18:55



Случая с футболиста... абе лоша работа за някаква си броня да застреляш човек? Това го има само в Б-я повярваите ми, а че всеки се прави на дупе е отделен въпрос и наистина си го заслужават понякога.



Тема Re: Тия Блондинкитенови [re: lvo_Dinkov]  
АвторPyмeн (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 20:28



Виждал съм и собственици на стари автомобили да се движат без да се съобразяват с околните.
А стават и абсурди - например лъскава кола на кръстовище без предимство, но всичко движещо се наоколо спира и чака тя да мине първа. Ей това стана с мен - бях в лъскавата кола. Естествено спрях и зачаках щото съм си възпитан. Това изнерви част от околните и струва ми се, някои ме наругаха. Поне не беше в лицето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.