Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 02.07.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Kakyw e tozi klub.......нови [re: int 27h]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано26.02.03 01:44



Az dobre se zagubih ama shto nikoi ne se seti da drasne edno ICQ ili edin telefon da wrytne che ima sreshta po dqwolite! Mnogo rabota imam i malkoto wreme kogato nqmam work gledam da sym maksimalno daleche ot wsqkwi komputri :)) razchitah na mailing lista che shte pishe ako ima sreshti no uwi ...
Vectrata e opredeleno pone sys 200 kila po leka ot proizwolna 5xx :)
Za moqta - znaesh li kolko mi struwat gumite? Ako znaeshe shteshe da me razberesh shto nqmam jelanie da gi palq :)) Inache mnogo gotino se wrytkah na simeonowskia lift na poslednia snqg det naskoro padna... kef na maks! A kogato iskam da si prawq ebawki predpochitam da ne gi prawq s moqta kola :)) Hodq na karting da si izbiwam nerwite i da prawq gluposti :)))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Kakyw e tozi klub.......нови [re: Lud Audi fen]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано26.02.03 09:01



Верно, деба тая мейл листа само за тестване дали работи я ползвахме по едно време. Наистина трябваше да пуснат мейл за срещата

Сори че никой не се е сетил да ти каже, аз ти нямам координатите, обаче се чудехме къде изчезна.. Оправи ли си колата бтв? Имаше слухове че си назад с едни предни спирачни дискове

А за гумите те разбирам абсолютно! Мойте бяха 600лв твойте сигурно са х3, единствения път когато ги запалих беше когато тестах спирането със и без абс. Направо ме заболя сърцето като слязох да огледам сочните черни следи по асфалта След това независимо от резултата - никакво каране без АБС.
Обаче въпреки всичко само за опита бих пробвал стига ли ми мощтността на колата да завърти гумите на сухо - 170hp не стигат
Но нема да го направя с зимните гуми де :)))

Crash Test Dummy


Тема Добро ти е предложениетонови [re: The One]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано26.02.03 10:08



На Витоша поляни бол ... ще се извърви една дълга процесия Аудита нагоре, а и времето дано да е хубаво ... полянка, мда. Сред природата ...

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Идеятанови [re: Lud Audi fen]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 10:09



Идеята с полянката е много хубава.
Аз все се заричам, че на следващата среща ще дойда и все така става, че точно тази неделя съм на работа. Трябва да го разбия тоя карък.

Айде със здраве...
Весела и безаварийна



Тема Re: Kakyw e tozi klub.......нови [re: int 27h]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано26.02.03 13:29



Ami ... kakwo stawa s mene ...
Towa za diskowete - samo sluh :)) nishto im nqma :) no dai boje da imam pari obmislqm seriozen upgrade na spirachkite - ~330mm diskowe neshto takowa si go mislq... che mnogo me kefi kak se spira s takiwa :)) Az kato pensioner chowek obicham wsichko da mi e na max - da uskorqwa na max i da spira na max kato mi potrqbwa :) Shtoto ama hich ne iskam da ti kazwam kak nqmam gram spirachki kato spra ot 220 do 0! Prosto sym bez spirachki i wdiganeto na poweche ot 100 w prodyljenie pone na 30 sekundi e silno nepreporychitelno shtoto ne mojesh da spresh posle :) A tezi golemite 330 (porsche 993/996 komplekt) moje i da pochnat da pushat no spirat i sled towa :)) Az imam symnenia razbira se za nakladkite mi - ne me kefqt i znam che ne sa original no znam che sa nekfi specialni hitemp ama shte widime de...
Inache .. kolata e dobre, opraih problemite koito imah - ochwidno prichinata e bugawa turbina .. no zaradi neq smenih sweshti koito ne si bqha wse oshte otishki a kakto weche se oplakah na nqkoi - te sa po 56 kinta parcheto moite ... NE ne sa zlatni, platineni sa :)) Onazi turbina det beshe extra sdade bagaja ... no po-loshoto e che ochewidno software-a ne e bil kato za neq! Tq beshe nekyf golem shit - razwyrtashe se ot 1100 i stigashe max oboroti malko na 2000 - malyk ad za razhoda na benzin :) No bez problem wdigashe 2.5 bar-a a moje i poweche, no software-a opredeleno ne e bil za neq a po-skoro za fabrichnata s koqto sym w momenta. Tq poweche ot 2.3 milata ne moje da napompa no za smetka na towa 0-200 mi padna ot 23.5sec na 22.0sec :) i to sys ochewidno po-losha turbina koeto znachi che prosto software-a hich ne se e razbiral s predishnata.
Razbiha mi i drugata kluchalka taka che weche sym bez kluchalki :) dwe razbiti i dwete sa otkacheni ot mehanizmite na wratite i taka... otkradnaha mi antiradara za koeto adski sym besen ne za drugo ami shtoto mi beshe podaryk...
Malko cifrichki - pri 90 km/h harchi 7.2-7.3/100, pri 120 km/h harchi 9.9-10.0/100, pri 160 km/h harchi 14.4-14.6/100 :)) ako ot 120 nastypish gazta do lamarinata na 6ta razhoda e okolo lityr na minuta, momenten okolo 3x-4x/100 :)) trudno se wijda razhoda :)) mdam ... towa e w po-obshti linii :)
Aaaa hodihme s edin friend s nowa S4ka na simeonowskia lift da wrytkame kogato padna poslednia snqg - super mani :)) otkrih nqkolko neshta
1. Quattro rulez
2. Quattro rulez
3. Quattro rulez
4. Ako ne se ebawash s kolata na snqg e super stabilno
5. Ako se izebawash - quattro-to moje da te izmykne ot wsqkwa situacia bukwalno wsqkwa!
6. Za syjalenie w powecheto sluchai na brutalna ebawka mojesh da se uzmyknesh no ti trqbwa mnogo mqsto koeto e neprilojimo w realni uslowia!
7. Golqm fun e :))

Stiga tolkowa che sigurno sym nadul glawite na horata weche :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: sto se razcepihte???нови [re: sashooRS]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.02.03 18:15



Абсолютно неприятно се получи!



Тема Re: Разцеплението!нови [re: The One]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.02.03 18:28



Имаше место за 50-60 човека в "на Милко закусвалнята"!

Когато на полигона попитах къде отиваме, имаше (не мое) предложение да идем в "на Милко закусвалнята". Други предложения нямаше!

И така каза се , че се отива в "на Милко закусвалнята". Тогава никой нищо не възрази. Това, че някои са се разбрали след това да идат другаде вече е друг въпрос.

Дори Милко е наясно и признава и то не от сега, че "на Милко закусвалнята" предлага бавно и не на висота обслужване. Но, ако заведа там гадже и то ми се нацупи ... ами баста мацка ... ти с мен ли си дошла да се видиш или е по-важно да се намезиш квалитетно.

Това е положението - стана сакатлък, батета! Но не е фатален.

Редактирано от Spidercho на 26.02.03 18:29.



Тема Re: Kakyw e tozi klub.......нови [re: Lud Audi fen]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.02.03 18:37



Пич, сори, ама ти не е като да не си интернет човек, а темата стои един месец ... затова не съм предположил, че не си разбрал.



Тема Re: Kakyw e tozi klub.......нови [re: Spidercho]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано26.02.03 20:28



E internet ama zaet be :((


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Въхнови [re: Spidercho]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано26.02.03 21:06



к`ъв си груб

Но, ако заведа там гадже и то ми се нацупи ... ами баста мацка ... ти с мен ли си дошла да се видиш или е по-важно да се намезиш квалитетно.


Тъй, де. Имаш право

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.