Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 20.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема селенови втулки  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 15:05



пичове,
знаете ли къде мога бързо евтино и качествено да си сменя втулките на носачите- нещо са започнали да ми потропват та ми късат нервичкитеееееееееееееееееееее!!!
дано да са само селеновите втулки да не е заминала и биелата, че тя е около 50 кинта едната! иначе селеновите втулки са евтини- само не знам къде могат да ми ги сменят качествено- има предвид на предния майстор любимия инструмент му беше чука- а аз имам алергия към него- нали ме разбирате получи се несходство в подходите...



Тема Re: селенови втулкинови [re: alex]  
Автор sashooRS (непознат )
Публикувано18.02.03 15:45



dobre rabotiat v D&N serviza na poduene,ima i v O.kupel no niamam vpecetlenia.rabotiat vsicko po hodovata chast,barzo i s originalni chasti,mai triabva da si zapazish chas po tel.



Тема Re: селенови втулкинови [re: alex]  
АвторFurious (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 15:48



Kachestveni vtulki si vzemi a ne evtini , zastoto evtinite ste gi smenish sled 5 mececa pak . Kachestvenite sa po 30 lv ednata .



Тема Re: селенови втулкинови [re: Furious]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано18.02.03 16:00



В Ауто плюс са по евтини, но аз като ги сменях сложих такива от Ауди 90 (заради 5 цил. мотор са по-здрави и са и отвън с метална втулка, а не гумени като на Ауди 80, и изкарват по-дълго). Но това е в случай, че си с Ауди 80.

Щом те влече


Тема Re: селенови втулкинови [re: Audimania]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано18.02.03 17:28



А къде ги смени, че и аз имам този проблем? Къде е този сервиз на Подуене?

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: селенови втулкинови [re: tsvet4O]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано18.02.03 18:00



Това е на стария пл.Пирдоп, ако се движиш по Ботевградско шосе посока София, е в дясно преди подлеза на ЖП линиите и детелината за Слатина и Редута, ако искаш на срещата на клуба ще ти го обясня по-подробно или ще те заведа.

Щом те влече


Тема Re: селенови втулкинови [re: Audimania]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано18.02.03 18:01



OK. Ще се видим там

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: D&Nнови [re: sashooRS]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 09:13



Az imah systia problem - na vseki 5000km smeniah vtulkite na nosachite! Smeniah gi na edin drug serviz, dokato ne mi kazaha za D&N. Predi 2 sedmici gi smenih pri tiah i moga da kaja, che poveche niama da stypia v predishnia serviz!!!
Opredeleno v D&N ste ti svyrshat rabotata perfektno i za normalna cena.
Telefonyt im e:9452868.
Zvynni predvaritelno, zastoto imat mnogo klienti i triabva da si zapazish chas.
Leko i bezavariino!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.