Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 18.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Термостат  
Автор Ц.e.ц.o (познат)
Публикувано12.02.03 11:55



Явно вървя към нов. Два бързи въпроса:
1. Има ли смисал да пълня гуши в Юнитрейд. Някъде другаде гарантирано качество/нормална цена?
2. Някой беше споменал нещо за топли/горещи - бързи/бавни термостати. Има ли такова животно и доколко е истинско (в смисъл пройзводителя ли го дава или е на някой самодеен турски майстор идея)?

Писна ми от тоя KREDOR бе!!!


Тема Re: Термостатнови [re: Ц.e.ц.o]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 16:49



и аз имам проблем с моя! все не ми остава време да отида да си го дсменя. кажи ти какво мислиш да направих. аз си купих оригинален на томсън- казват че били добри- 12 лева парчето. сега ще си намеря майстор да го смени защото аз нямам време да се занимавам- ако ти имаш добър майстор- кажи



Тема Не нямам майсторнови [re: alex]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 21:42



Ще намеря някой, в краен случай ще го сменя сам. Не ще да е голяма философия. По ме тормози въпроса от къде да взема новия. Това оригинални на Томпсън какво ще рече? Аз за първи път чувам такава фирма (не че съм голям корифей в областа де). Какво пройзводство са? Де се продават? 12 лв не е ли малко ниска цена? Доколкото знам оригиналните в Юнитрейд били към 35 лева.



Тема Re: Не нямам майсторнови [re: Цeцo]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 08:16



Значи томпсън е бил някога в едно с Бер- който се бара да е най-добрия (все едно лемфьордър при окачване и т.н) но после се разделят- качестовото на бер се запазва, само се сменя търговската марка и съответно цените. аз лично моя си го купих от ф-ма имахиджу- знам че звучи старанно но я изнамерих от едно момче в круба. телефона е 02/31-31-42 02/32-31-68

що се касае до смяната на термостата сам- аз лично и аз си мислих да го сменя ама при мен е на водната помпа, а точно под нея е помпата на хидравликата. та за да я отворя водната помпа трябва да откача хирдо-помпата, а от хидравлика не разбирам хич- страх ме е да не я разхерметизирам нещо и после вместо да изрисуваме вежди да избодем очите...
затова мисля да се консултирам с някой с по-богат опит от мен. ако ти имаш наблюдения върху технологията на смяната на термостата - пиши, ще се радвам да обмениме опит



Тема Re: Не нямам майсторнови [re: alex]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано13.02.03 10:23



Abe az si kupih termostat i mi go smeniha, neznam kakyw e studen ili topyl, bawen ili byrz ama kolata si zagrqwa po syshtia nachin wsichko e tok.

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Е що си го сменялнови [re: Nasti]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 11:06



ако всичко си е същото :-). Аз моя ще му тегля балтията защото загрява много бавно пущината. Предполагам че не може да затвори съвсем. А иначе работи горе долу, защото на дълъг път си спи на 90 градуса.



Тема Re: Не нямам майсторнови [re: alex]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 11:12



Абе незнам. Аз уж го гледах и ми се стори че не е трудно да се смени. Ама в тоя студ въобще не ми се занимава с него. Пък и антифриза ще трябва да източвам, абе гадна работа. От друга страна той ми прави проблем точно зимата в студа (бавно се стопля пущината). Ама като си помисля за ремонт и така ме втриса, че го забравям моментално. Но пък като се кача и запаля и карам сумати време на смукач се бия в главата и си викам, утре го сменям.



Тема Де ги тия имахиджу?нови [re: alex]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 11:15







Тема Re: Термостатнови [re: Ц.e.ц.o]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано13.02.03 15:17



има смисъл да пълниш гушата на юнитрейд там термостата е термостат нищо че струва 65лв а пък ментето 11кинта............топъл горещ студен термостат съществува само във шофьорския фолклор няма такова чудо......ако не броим есктермалните случаи в които може да попадне един автомобил в пустинята сахара или континента антарктида...........като човек сменил три термостата.............варил термостати ти препоръчвам да си го купиш от юнитрейд защото ментето що годе работи прилично около година и половина и забележи казах прилично..............последния ми термостат менте и наистина последен ще бъдеена месец и засега работи нормално в смисъл че държи твърдо 85 градуса за разлика от старите дето държаха температурата на 70 но пък за разлика от тях трябва да мина половин софия за да я дигне тая температура с две думи не хуй ама пишка.............а термостата го купих от имахижу но е твърдо менте в затворено положение пропуска повече от оригиналния дето е на 10години и затова бавно загрява................

незабележим

Редактирано от silent на 13.02.03 15:21.



Тема Абе как го хващаш че изпусканови [re: silent]  
Автор Ц.e.ц.o (познат)
Публикувано14.02.03 15:30



Защото моя като дигне 85-90 градуса и ги залепя, включително и при -10 градуса на извънградско, равно при 90км/ч. Според мен това значи че не е съвсем блокирал на отворен. Но пък и бавно загрява. При -10 в 6 сутринта (почти без светофари сиреч) от Стрелбище до Гарата (около 7,8 км грубо) тамън подмнинава 50-60 градуса. За Пълно загряване без ръчка му трябват поне 10 км. Много ли е? Ебах го 1.8 моторче е все пак, кво толкоз се топли. Вярно че карам на газ де, то май и там бая топлина отива

Писна ми от тоя KREDOR бе!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.