Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 01.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Още кражби..Този път...нови  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.02.03 13:38



При нас става интересно.. На баща ми снощи да му източили бензина... Щом и бензина почват да точат... И не са разбили капачката на резервара, а директно от бензиновата помпа или маркуча на резервоара. Не мисля, че има начин за предпазване от това, но ако някой все пак се сеща нещо, нека сподели...Става въпрос за B4

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: tsvet4O]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано11.02.03 16:21



Моя горчив опит - за последните 2 месеца са ми точили бензина 6 пъти - първите 3 пъти източиха около 2 резервоара общо, оттам нататък нахитрях и почнах да карам с по 5-10 литра в резервоара. Засега не успяват да ги докопат.

Не знам за каква B4-ка говориш, но подозирам, че при всички устройството е сходно. Бензиновата помпа е потопяема, в багажника. Не могат да стигнат до нея. Единственото нещо което могат да достигнат отвън е горивния филтър - над задната дясна гума. Не мисля обаче, че точат оттам.

При мен отварят вратичката на резервоара и си теглят оттам. Оправих си ключалката, но не помогна. Покрих щифта с една дебела пластмаса, да не би да отварят леко вратичката и да го натискат с отвертка - пак не помогна. Единственото ми предположение е, че напъват цялата вратичка с някакъв лост и понеже щифта е леко под ъгъл и е сравнително къс, може да поддава и да се прибира.

Абе няма спасение .... накрая ще прежаля колата, ще сложа някакво количество експлозив и ще го вържа за вратичката. Нека отварят, мамка им мръсна ! .....



Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: Mugaga]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано11.02.03 17:13



Запалване на горивото ще е достатъчно. Ако сложиш експлозив ще те съдят.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: Resurrector]  
АвторTypбoДизeлKoмби (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 17:41



Вържи си капачката на бензина към алармата, пък ако може да се сложи нещо напряко в тръбопровода към резервоара ще пречи да вкарат маркуч. Явно са крадци тип пилищари щом само бензина ги интересува.



Тема Re: Още кражби..Този път... [re: Mugaga]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.02.03 17:58



Преди малко я качвах на канал и гледах филтъра, ама не са пипали там... Много ми е интересно как е станало. Купих и капачка с ключ, въпреки че вратичката се заключва от централното и колкото и да я напъвам, изобщо не поддава.. Ако са искали оттам, са можели да я изкъртят вратичката.. Абе незнам - в шах съм....

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: TypбoДизeлKoмби]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.02.03 18:25



Да бе, нищо друго не са пипнали. Как така да вържа капачката към алармата? Къде правят подобни работи?

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: tsvet4O]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано11.02.03 18:55



Аз съм сигурен, че е оттам, защото си намирам сутрин вратичката отключена, а съм убеден, че я оставям заключена, защото специално я проверявам всеки път. Мислех си дали не отключват цялата кола през централното, без да отварят вратите, за да не писне алармата, но вратите са заключени сутрин. Ако заключват след това през централното, би трябвало да се заключи и вратичката на резервоара.

И аз не знам как го правят, и много искам да разбера Да им е*а п***ата ма**а !!!!



Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: Mugaga]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.02.03 19:05



Е ти ме разби!!! Трябва да разберем каква е далаверата. Ех, защо не ги хвана някой път как отварят някоя от колите...

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: TypбoДизeлKoмби]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано11.02.03 19:05



Първия път ми източиха 95% пълен резервоар. Това е близо 60 литра .... т.е. 3 туби ... или са били с кола и достатъчно туби, или живеят в района ... във всички случаи трябва да са много нагли и добре подготвени да чакат 60 литра да се източат през тънък маркуч и да има в какво да ги отнесат
Не ми изглежда да са случайни ... освен това трябва да си изключително нагъл да смяташ, че като си ударил веднъж джакпота, трябва да се абонираш и да почнеш инспекции всяка седмица ... затова съм бесен и искам да им спретна някой номер, ама го замислям все още. ако продължат "инспекциите" обаче, ще съжаляват !



Тема Re: Още кражби..Този път...нови [re: tsvet4O]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано11.02.03 19:08



a na men mi se e slu4valo da zatvarqm kolata s centralnoto ot alarmata.posle natiksam butona na alarmata da q otkliu4a , i hop- tq se zaklu4va.zna4i ne e bila zakliu4ena....
eto minaliq petuk hodih v bs ,v edin klub ve4erta.100 % sum siguren 4e pusnah alarmata ,trugvame si ve4e ot disko i hop-pak otkliu4ena.nishto ne lipsva oba4e...basi interesnata rabota




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.