Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 03.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Otnosno X3teнови [re: DLCl]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 15:20



За съажление не е точно така.. На този принцип си взех Реното.. Да, ама не. Примерно централното -да, слага се, аз си сложих. Не е особено качествено, но не създава проблеми често.. Обаче не може да се сложи машинка за централното на багажника, което е доста неудобно...
Относно ел. стъклата: там е дори по-гадно, защото трябва да се реже за копчета, и стават ексцесии . Да не говорим, че тези екстри си струват пари, които практически не се отразяват на цената на колата, която купуваш... Виш климатика може би качва малко цената, но незначително по моите наблюдения / иначе и клима можеш да си сложиш допълнително. Преди 1 год. в Импас 56 ми искаха 4200 лв. без ДДС за клима на B4 !!!! Голям смях падна...

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Благодаря Ви!!!нови [re: int 27h]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 18:30



s lambda control niamashe goliama razlika v harcheneto, no puk ne vurveshe dobre (osobeno na visoki oboroti) ta ia mahnah



Тема Re: Otnosno X3teнови [re: TheSaint]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано11.02.03 01:46



zna4i na moita ,lqvoto zadno stuklo ne ba4ka.lampi4kata za svalqne-vdigane na samata vrata sveti ,oba4e nqma nikoi (nqkoi ako ima predstava -neka spodeli? )
Ta zna4i otivam v edin magazin za VW & AUDI ,pitah gi za takava mashinka .Takava cena mi kazaha ,napravo mi nastruhna kosata.nqkade v porqduka na 250-300 leva dostavka ot Germany.



Тема Re: Otnosno X3teнови [re: TheDrill]  
АвторBobyB (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 09:43



Tова е нищо :) На мойта Омега ми обявиха цена от 550+ за едно таквоз моторче с електрониката... Можеш да опиташ да отвориш и да провериш някой контакт, евентуално да видиш механизма дали не е застопорен от нещо. Аз имах такъв проблем с шофьорското стъкло и го оправих като взех електрониката от едно от задните стъкла и я сложих на мястото на тази на шофьорското. Не е гот, ама 550 лв не ми се дават аджеба...
Иначе съм чувал че има места където за 80 лв с монтаж ще ти сложат ел. механизъм, но няма да е оригинално на колата естествено.



Тема Re: Otnosno X3teнови [re: TheDrill]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.02.03 13:42



Чува ли се шум, като натиснеш копчето, или изобщо нищо? Може да е и нешо съвсем дребно... Ако ти не разбирташ от такива работи, отиди при някой ел. техник. Но със сигурност не бързай да купуваш нов механизъм, преди да си разбрал откъде е проблема. Аз имам един мн. добър майстор по ел. инсталации, ама с ел. стъкла и централно не се занимава :((

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Otnosno X3teнови [re: tsvet4O]  
АвторBobyB (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:53



Ходих при няколко... В крайна сметка се оказа че е електрониката, а там не мога да направя нищо - не се вижда някой елемент да е изгорял а схемата кой да я знае?



Тема Re: Otnosno X3teнови [re: tsvet4O]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано11.02.03 16:11



Можеш ли да дадеш координати на тоя ел. майстор, че имам разни проблемчета за оправяне.



Тема Re: Otnosno X3teнови [re: BobyB]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 16:17



kakva e kolata?
dai mail.. sha ti pratia shemi za PowerWindow na Golf, Scirocco
na Audi bi triabvalo da e podobno.



Тема Re: Otnosno X3teнови [re: Cherepaha]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.02.03 17:55



телефона му е 098449418
Каквото ми е правил, много добре и бързо го е правил... Дано ти помогне...

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Mнови [re: M]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано11.02.03 18:39



ami audi 80 b3
kato natiskam kop4eta nishto ne se 4uva
ne sum se zanimaval s tova stuklo.prosto ne mi e do nego sega,no popitah dali nqkoi e imal podoben problem
malko se razvodni temata....sorry




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.