Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 04.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Благодаря Ви!!!нови [re: int 27h]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.02.03 16:11



Незнам защо, не съм толкова некадъден, но нищо не се получава с търсенето.. И преди съм опитвал да търся в архивите, ама.... Или нещо системата на дир-а не работи както трябва, или моята връзка има някакви проблеми с отварянето на страницата за търсене..

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Цени???нови [re: Wizi]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.02.03 16:19



Днес ходих до Горубляне да гледам цените на Аудитата и съм меко казано щокиран.. Тия хора там са се побъркали... Разни очукани B3 без екстри са 4500, харесах си една - 5600 !!! Викам - чичко, ти си се побъркал :)))) Все пак за по 6000-6500 може да се вземе вече хубаво B4... Иначе в mobile.bg май цените са по-нормални.. ще взема да се обадя на няколко обяви там да видя в какво състояние са колите. Вие откъде пазарувате коли????

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: По-добрият мотор?нови [re: M]  
Автор TheSaint (x moder)
Публикувано09.02.03 21:26



Абсолютно си прав, но аз не мога да си обясня разликата от 590 кг. между Б3 и купе (до 91 г.).
Също така, моята се води 1,24 по талон, ако махнем твоите сметки 300-400 кг, става доста лека - 840 - 940 кг.
Абе кой знае...



Тема Re: По-добрият мотор?нови [re: TheSaint]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 22:54



mi prostite katadjii vednaj pishat obshto teglo.. vednaj pishat sobstveno teglo.. iavno ne sa savsem naiasno s ezicite.
v pove4eto slu4ai pishat oba4e obshto teglo.. ina4e ve4e na dve Renault 19, gledam 4e sa po talon 980kg.. blaze im! tea plashtat paten danak samo za 1t, a az shot sam sas sportna limuzina teja s polovin ton pove4e ot R19 ;)



Тема Re: Цени???нови [re: tsvet4O]  
Автор sashooRS (непознат )
Публикувано10.02.03 12:28



kolega,po stecenie na obstoiatelstvata prodavam koli,no ne na gorubliane.Sled 10ina dena ste dokaram 2audita B3 i B4.B3kata ste e 1.8,91god. s klima,servo,el.stkla...,cerna !ako niama promeni ste ia dam za okolo 4700 s mito,moje da mi stanesh klient?



Тема Re: Цени???нови [re: sashooRS]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 12:46



Да, интересува ме... Задължително се обади да я видя - tsvet40@mail.ru ili 088 988 347. Само трябва да продам моята бангия междувременно...
А пък щом продаваш коли, ако се разберем за някакъв бартер, и Ауди-то е здраво технически и без удари, направо го отнасям... Но за това предполагам ще говорим на място.. Чакам да се обадиш, като дойде колата!

Съединението прави силата! Audi Quattro

Редактирано от tsvet4O на 10.02.03 12:48.



Тема Re: Цени???нови [re: tsvet4O]  
Автор sashooRS (непознат )
Публикувано10.02.03 13:04



ok.po dobre gledai da si prodadesh "ren-deto",otnosno sastoianieto,triabva da e hubavo zashtoto,se interesuvam samo ot hubavi koli i mi se obazdat kogato imat podhodiasti za mene!oste povece gi dokarvam na hod i vsicko se razbira! ako ti imash niakakvi vaprosi tel mi e 088447998,alex_sixt@abv.bg



Тема Re: Цени???нови [re: sashooRS]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 13:52



Нямам никакви др. въпроси засега.. Чакам да се обадиш, като дойде колата и да се жидим да говорим..
До скоро

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Otnosno X3teнови [re: tsvet4O]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 14:04



Hi ti,
ponezhe i az se oglezhdam za kola da spodelia moeto mnenie za X3te:
Wsichko mozhesh da si slozhish spokojno w kolata / el. paket, centralno.../ bez Klimatik. El. ogledalata sa izlishna grizha spored men. Ostawat el. stykla i centralno...nikakyw problem i ne e skypo udowolstwie.
Tyj che spored men izboryt se swezhda do s Klima ili bez Klima.
Iavno cenata & systoianieto sa opredeliashtite.



Тема Re: Otnosno X3teнови [re: DLCl]  
Автор TheSaint (x moder)
Публикувано10.02.03 14:40



Ако си се интерсеувал от ел. стълка, може ли да ми кажеш къде може да ми ги монтират?
Задължителни искам да са с оригинални машинки (не универсални), също ме интересува (даже повече), къде могат да ми направят и шибидаха електрически?
Цени?
По мои наблюдения, не е много проста тая работа...

Например на Симеон, арабеските ми искаха 350 за ел. шибидах с монтажа, баси това е 10% от цената на колата ми бе!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.