Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 30.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ще им еба маиката наркоманска!нови  
Автор The One (избраният)
Публикувано31.01.03 10:44



Докато Бойко Борисов облечен със шлифер като батман обяснаваше по телевизията как службите с изключение на НСС работели отлично - в студентски град с автомат разстреляли един човек. През последният един месец има 5-6 показни убииства. По едно на седмица.

А на мен пък ми изкъртиха фара (не халогена) тази вечер! Просто не е истина. И на 1 метър от колата - спринцовка. Мама и деба наркоманска! Чух как алармата издаде предупредителен сигнал, но оня вече го нямаше.

Момчета, дайте да правим нещо, защото скоро всички ще остнаме без фарове и халогени. Трябва да се съберем 6-7 сериозни човека които са навити да прекарват по 1-2 нощи в седмицата някъде из софииските улици в дебнене. Като пребием 10-15 крадци - сигурен съм, че ще се разчуе и ще се поуспокоят малко нещата.
Вече рядкост да видиш Ауди с халогени и мигачи. Направо трагедия.

Това е предложението ми.

Ще правиме ли нещо или не ?

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано31.01.03 10:48



Ще те хванат, и ще те осъдят. В България в затвора отиват предимно невинни.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Resurrector]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.01.03 11:14



Първо трябва да ме хванат, а после - да ме осъдят. Не само престъпниците знаят как да заобиколят системата - и ние ще намерим начин !
Не ме е страх толкова от ченгетата. Безпокои ме евентуално отмъщение от апашите ... Не толкова насочено към мен, колкото към мои близки ...

Обаче съм навит на хайка ! Повече не може да се трае - или ние, или те !



Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Mugaga]  
Автор drv (Фен)
Публикувано31.01.03 11:16



И аз съм навит да им .....



Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Mugaga]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано31.01.03 11:28



Да, проблема е да те хванат, но ако решат да го направят, не вярвам да не успеят. А хванат ли те - заминаваш. Не си спомням някой, който е защитавал себе си, свой близък или собствеността си, да се е оттървал от присъда. В България (а и в по-голямата част от света) законодателството е изградено в/у абсолютно изродена ценностна система. Ама това тема на друг разговор.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано31.01.03 11:41



Аз предлагам всеки да потърси закрит гараж или охраняем паркинг, който да му е удобен и да отделя 50 лв на месец, отколкото 500 на година + нерви.



Тема Пич, мненията ти изобщо не са по темата.нови [re: Resurrector]  
Автор The One (избраният)
Публикувано31.01.03 11:51



Темата е: Ще ги гоним ли ние или ще остнем безсилни. Излишно е да говорим какво що. Този които е съгласен на това, знае много добре за какво става въпрос. Ама ти като олекнеш с хиляда лева от такива нещастни наркоманчета - си казваш по-добре да ги бях дал после по адвокати но да си спя мирно и тихо.

Така, че... ако искаш се присъединявай. Ако не ... престани да говориш неща които нямат нищо общо.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Това не решава проблема.нови [re: Spidercho]  
Автор The One (избраният)
Публикувано31.01.03 11:53



Утре ще спреш някъде където няма парки и там ще ти свалят халогените.
Примерно - на петте кьошета. Случая го знаеш.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Това не решава проблема.нови [re: The One]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 12:34



Abe kolega, ti naistina li viarvash, che 6-7 choveka shte izbiete vsichki bokluci v Sofia? Naj-golemite mutri da ste, pak shte vi izpozastreliat za 1-2 dena... nedej da govorish gluposti, che shte ni se smeiat ot drugite klubove



Тема Re: Това не решава проблема.нови [re: tsvet4O]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано31.01.03 12:42



E toi moje da iska samo v negovia kvartal da gi izbie hehe:) sheguvam se The One ne se obijdai ama verno e naludni4ava ideq vse pak narkomanite v Sofia sa desetki hilqdi a da ne govorim 4e ne samo narkomani pravqt tiq problemi ........ moje bi ako obqvish gladna sta4ka shte se spravish s problema neka se raz4ue 4e gladuvash samo i samo da ne ti 4upqt Audito .........sqdash na stulbishtata na sadebnata palata slagash si registracionnia nomera da ti visi na vrata i do teb na par4e karton pishesh 4e ti e pisnalo i si reshil da ne ve4erqsh:) ..........aaaaaa i da ne zabravim mediite ........trqbva fotosi i reportaj v novinite :P

Bram!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.