Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 28.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колко поема резервоаранови  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано05.02.03 19:32



Моят резервоар според книжката е 70 литра. Последният път го напълних докато спря да поема. 10 мин след като отказа пистолета, наливах със съвсем слаба струя, чакам да поеме и пак наливам малко. И съвсем незнам колко е всичко това като литри. Дали може да е 80 литра? Засега съм минал 600 км, а има поне още за 100.



Тема Tolkowa e.нови [re: Spidercho]  
Автор The One (избраният)
Публикувано05.02.03 21:19



70 litra. Poweche da se skysash nemojesh da naleesh. Aide, oshte 1-2 litra po markucha. Ama kato si naprawish smetka, che benzina se e zapenil wytre - daje i 2 litra sa mnogo.

Az moiat nikoga ne sym uspiawal da go nelia s poweche ot 70 litra.
Towa se e sluchwalo kogato biah na benzin i kogato benzina beshe po 1.20.
Sega bate s toia benzin - ne mi se sdawa i 5 lewa n OMV-to. Pyk i ne sam zarejdal weche 3-4 meseca.
A oshte poweche niama da mi se zarejda kato petrola stane 40 dolara za barelche.
Sega e okolo 33 dolara i benzina e 1.50. Na 40 dolara - sigurno shte e 2 lewa.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Tolkowa e.нови [re: The One]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано06.02.03 00:24



q si karai tam taxito na gaz i ne se obajdai ;-pppppppppppppp

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Колко поема резервоаранови [re: Spidercho]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 13:09



Тоя феномен и аз го забелязах като карах лятото до морето. Аз тръгнах от София с пълен резервоар и след като се мотахме из Несебър и Бургас налях до горе в Бургас. Пича на бензиностанцията пак така 5 мин наливаше по малко след като автомата изключи и ми наля толкова бензин че се уплаших - излизаше че съм харчил над 10 до тоя момент, а аз карах нарочно бавно за да видя минималния разход на извънградско. След това обаче стрелката се залепи на максимума и не искам да ти казвам колко път минах така Стигнах до Синеморец (над 100км), въртял съм там по малко 5 дена и чак на връщане близо до Бургас стрелката падна под крайното деление. На всичкото отгоре като се прибрах в София налях пак до горе и средния ми разход излезе около 7.5! Та изводът е, че явно в резервоара има някакво пространство, което не влиза в официалните 70 литра и което може да се напълни с повечко усилия



Тема Re: Колко поема резервоара [re: Spidercho]  
Авторrado (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 13:15



cheti w knigata na kolata ;)
za moqta (80 1.8i '88) pishe che e 68 litra, na instrumenta pishe 70



Тема Re: Tolkowa e.нови [re: The One]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано06.02.03 13:23



Твоят резервоар е 68 л. => моя според твоите думи ще поеме 72 л.
А за 10 мин е спрял да се пени.

Някой ще каже ли повече от 72 Чакам мнения



Тема Ама колко?нови [re: Razer]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано06.02.03 13:28



И на мен ми стоя стрелката залепнала на 70.

Ама колко влиза над 70-те литра? 5, 10 литра?



Тема Re: Колко поема резервоаранови [re: rado]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано06.02.03 13:29



В книжката пише 70, но дали това означава напълване докато не се покаже бензина при отвора на капачката?



Тема Re: Ама колко?нови [re: Spidercho]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 15:30



Ами може да се сметне грубо, според мен може би събира даже над 10л за да изкарам с тях толкова дълго. Защо не пробваш просто следващия път като наливаш да засечеш кога ще изключи автомата и после да видиш колко можеш да налееш отгоре? Друг е въпросът, че като изключи автоматът не съм сигурен дали вътре има 70-те литра по книжка. Спомням си, че пича на бензиностанцията мънкаше нещо за допълнително пространство (нещо за обезвъздушаване ми се върти из главата), но аз тогава бях зает да се ужасявам колко много съм изхарчил при 100-110 средна скорост



Тема Re: Колко поема резервоаранови [re: Spidercho]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано06.02.03 16:00



Май докато спре пистолета. Някъде бях чел, че не препоръчвали да се тъпче повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.