Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ОТКРИХ ГО!!!  
Автор lNDlGLO (AUDIFEN)
Публикувано06.02.03 08:47



ОТКРИХ СИ АУДИТО !!!! .......... ЗНАЕТЕ КАК

[image][/image][url][image][/image]


Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано06.02.03 09:28




Разкажи подробности.

My Pleasures


Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано06.02.03 09:35



По оня начин?
Радвам се за теб.



Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано06.02.03 09:40



Ееее, това е чудесно!

Значи все пак си късметлия.
А сега регистрация и смело на пътя.

@>-'-,-'—


Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
АвторMlMO (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 10:29



Bravo mnogo se radvam za tebe, ama kazi ot kude go zema itnt.:))
Predpolagam 4e otiva6 kum "BULINS"-ve4e:))))))



Тема Браво!нови [re: lNDlGLO]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано06.02.03 12:36







Тема Бравонови [re: Spidercho]  
Автор eViL (Drivers wanted)
Публикувано06.02.03 13:11




Радвам се за теб тичай да я застраховаш че да не я търсиш/намираш пак



Тема kolko ............?нови [re: eViL]  
Авторpaiser (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 13:35



4estito!!!! Kolko plati??? Kak go nameri? Razkaji podrobnosti???



Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано06.02.03 14:02



Пич, ужасно много се радвам за теб !!! Не обичам да гледам как в гадната държава паразитите изсмукват и последните ресурси на хора като нас, дето са единствения шанс нещо добро да се случи ...

Не пиши какво е станало - за тези неща не се говори, а и по-добре да не се случват. Бягай я застраховай и със здраве да си я караш ! Като дойдеш на срещата на клуба (надявам се да дойдеш), ще почерпиш по едно малко ....

Пичове, не мислите ли, че е крайно време да фиксираме една тема на първо място - "Какво да правим като си купим нова кола". Там ще пишем да се застрахова ВЕДНАГА, да се ползва паркинг/гараж по възможност, как да се пазят части, лесни за сваляне и т.н.



Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: Mugaga]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано06.02.03 14:49



Браво!!!!
Много се радвам....
А относно темата - Какво да правим като си купим нова кола - адски важно е да се направи...

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Браво !нови [re: tsvet4O]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано06.02.03 15:29



Много се радвам за тебе, застраховай и леко и безаварийно каране от тук нататък!

Щом те влече


Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано07.02.03 11:28



i koy e kradeca? ili kradcite






Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор lNDlGLO (AUDIFEN)
Публикувано07.02.03 11:48



Ами можеше да не го откриял Щото " ония" изобщо не са имали намерение да го връщат .Полицията изобщо не помогна. Сам си търсих връзки.....не съм имал дори обаждане .Че се плаща , плаща се и то доста ама не ми се пише за това.
Но дори и с намирането не свършват проблемите! Бягай в полицията да го сприраш от издирване - 2 часа ...кой ти се обади ,кога как къде!!!!
....после : Отивай в КАТ - вече можеш да го регистрираш - да ама не! Отивам в КАТ подавам документи и....... Ами не може то се издирва!!!!!!! пак наново обяснения ..Ела утре
Отивам на другия ден ....нямали телефони...нямали справки!!!!!Ела във вторник другата седмица.

Иначе го застраховахл маркирах алармирах и тн.......

Относно тема Как да купуваме автомобил нов внос твърдо съм за създаването и щото сам се изпатих и ми тежи но потози начин можем да помогнем на други хора.
Благодаря на всички за хубавите думи.........айде на волана и умната!

[image][/image][url][image][/image]


Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: instinkt]  
Автор lNDlGLO (AUDIFEN)
Публикувано07.02.03 11:50



Да не мислиш че знам. Те там са поръчители - изпълнители - посредници - посредници на посредниците и тн .....

[image][/image][url][image][/image]


Тема Re: Еваланови [re: lNDlGLO]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.02.03 15:20



е, за това идеше реч. Хващаш се здраво с две ръце, както е приказката, намираш си нужните хора и действаш.

Радвам се, че си се справил.
Защото, ти споменах, че надали имат намерение да ти искат откуп.

Знае се, че административната работа е най-досадната.

На мен личните документи ми откраднаха, та луднах от простотия и писане и обяснения, представям си какво ти е на теб, за цяло Ауди.

Добре, че не си фирма (юридическо лице), защото тия тъпанари пращат веднага данъчна инспекция и правят пълна ревизия на счетоводството да се докажат парите за него от къде са.
Абе, ... дама съм, няма да го казвам *** *** ***

@>-'-,-'—


Тема Re: Еваланови [re: Eva*]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано07.02.03 15:27



Абе то много лесно било - "намираш си нужните хора и действаш". Я ме светни как става, щото аз престъпници не познавам.....



Тема Re: Еваланови [re: Cherepaha]  
Автор lNDlGLO (AUDIFEN)
Публикувано07.02.03 16:31



Хич не е лесно дори доста опасно да не изгориш пак, но може би съм имал и голяма доза късмет ! преценяш риска и действаш дано не се случва на никой от клуба!

[image][/image][url][image][/image]


Тема Re: Че, не е леснонови [re: Cherepaha]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.02.03 17:58



не е! Ама си хващаш тефтера, познати, приятели. Сещаш се за странни познанства, от които се притесняваш, че са ти в миналото.
Всички познанства мои и чужди в КАТ, МВР, апаши от квартала, крадци, наркомани, каквото се сетиш.

Не говоря празни приказки, говоря ти за изпитани неща.
Случката около, която горях-ме с много близък, кръвен роднина е за криминален роман. Дори спомена за това ме кара да се извръщам, тъй като се свързах с хора, с които не се гордея, че се познавам.
Това е.

И търсеното возило се откри на едно изключително известно място, при много известни хора, на които имената са им често по вестниците.

Та, не го пожелавам на никого.

@>-'-,-'—

Редактирано от Eva* на 07.02.03 17:59.



Тема Re: evalaнови [re: lNDlGLO]  
Автор sashooRS (непознат )
Публикувано07.02.03 21:44



bravo pic,bezavariino karane i sega pazi halogenite !,e ako imash.



Тема Re: Че, не е леснонови [re: Eva*]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано09.02.03 14:24




my name is Bond....James Bond
kato na filmite evichka

BMW Power



Тема Луд..нови [re: lNDlGLO]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 08:29



Някой пич от нащия блок си е взел вчера B4 Avant и цяла нощ го държа пред блока с транзитните номера... Интересното е, че колата още си е пред блока :))) Дали не е касметлия,а?

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Луд..нови [re: tsvet4O]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано10.02.03 08:43



В един американски филм, чието име не си спомням, имаше следния монолог на един бандит:

"Аз живея в най-гадния квартал на града. Карам кола за $100 000, и когато спирам даже не я заключвам. И нищо не и се е случило, защото никой не е толкова глупав, че да я отвори !" ......



Тема Re: Луд..нови [re: Mugaga]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 10:00



Да, ама това става само по филмите и за 10-ина човека в София.. / Знам един пич, дето кара X5 и не го е застраховал никъде... Ама е МНОГО силен :))) / Със сигурност в нашия вход обаче няма такива гъзари, а просто някой изобщо незнае, че в БГ се крадат коли / камо ли с транзитни номера/ :))) Мисълта ми беше, че някои хора си пазят колите и ги крият и по паркинги и т.н. и пак ги крадат, а други каръци ги оставят в един от най-крадливите квартали / Ел. Марконе/ и нищо не им се случва.. Е тва е късмет..
А иначе новата мода в квартала е чупене на стъкла / масово, особено на незастраховани автомобили/ от служители на платените паркинги тук... Направо нямам думи

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Луд..нови [re: tsvet4O]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано10.02.03 10:26



А що не вкарате една още по-нова мода - чупене на кости, крайници и глави на служители на платени паркинги ?

Вярно е, че някой късмета ги бие през ръцете ....



Тема Re: Луд..нови [re: Mugaga]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 12:24



Ние само да ги хванем, или пък да разберем точно кои са... Ще стане яко мода
За щастие още не са се питали да ме привличат като клиент, да се надяваме, че няма да пипат коли на Булинс...

Съединението прави силата! Audi Quattro



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.