Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Браво !нови [re: tsvet4O]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано06.02.03 15:29



Много се радвам за тебе, застраховай и леко и безаварийно каране от тук нататък!

Щом те влече


Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано07.02.03 11:28



i koy e kradeca? ili kradcite






Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: lNDlGLO]  
Автор lNDlGLO (AUDIFEN)
Публикувано07.02.03 11:48



Ами можеше да не го откриял Щото " ония" изобщо не са имали намерение да го връщат .Полицията изобщо не помогна. Сам си търсих връзки.....не съм имал дори обаждане .Че се плаща , плаща се и то доста ама не ми се пише за това.
Но дори и с намирането не свършват проблемите! Бягай в полицията да го сприраш от издирване - 2 часа ...кой ти се обади ,кога как къде!!!!
....после : Отивай в КАТ - вече можеш да го регистрираш - да ама не! Отивам в КАТ подавам документи и....... Ами не може то се издирва!!!!!!! пак наново обяснения ..Ела утре
Отивам на другия ден ....нямали телефони...нямали справки!!!!!Ела във вторник другата седмица.

Иначе го застраховахл маркирах алармирах и тн.......

Относно тема Как да купуваме автомобил нов внос твърдо съм за създаването и щото сам се изпатих и ми тежи но потози начин можем да помогнем на други хора.
Благодаря на всички за хубавите думи.........айде на волана и умната!

[image][/image][url][image][/image]


Тема Re: ОТКРИХ ГО!!!нови [re: instinkt]  
Автор lNDlGLO (AUDIFEN)
Публикувано07.02.03 11:50



Да не мислиш че знам. Те там са поръчители - изпълнители - посредници - посредници на посредниците и тн .....

[image][/image][url][image][/image]


Тема Re: Еваланови [re: lNDlGLO]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.02.03 15:20



е, за това идеше реч. Хващаш се здраво с две ръце, както е приказката, намираш си нужните хора и действаш.

Радвам се, че си се справил.
Защото, ти споменах, че надали имат намерение да ти искат откуп.

Знае се, че административната работа е най-досадната.

На мен личните документи ми откраднаха, та луднах от простотия и писане и обяснения, представям си какво ти е на теб, за цяло Ауди.

Добре, че не си фирма (юридическо лице), защото тия тъпанари пращат веднага данъчна инспекция и правят пълна ревизия на счетоводството да се докажат парите за него от къде са.
Абе, ... дама съм, няма да го казвам *** *** ***

@>-'-,-'—


Тема Re: Еваланови [re: Eva*]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано07.02.03 15:27



Абе то много лесно било - "намираш си нужните хора и действаш". Я ме светни как става, щото аз престъпници не познавам.....



Тема Re: Еваланови [re: Cherepaha]  
Автор lNDlGLO (AUDIFEN)
Публикувано07.02.03 16:31



Хич не е лесно дори доста опасно да не изгориш пак, но може би съм имал и голяма доза късмет ! преценяш риска и действаш дано не се случва на никой от клуба!

[image][/image][url][image][/image]


Тема Re: Че, не е леснонови [re: Cherepaha]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.02.03 17:58



не е! Ама си хващаш тефтера, познати, приятели. Сещаш се за странни познанства, от които се притесняваш, че са ти в миналото.
Всички познанства мои и чужди в КАТ, МВР, апаши от квартала, крадци, наркомани, каквото се сетиш.

Не говоря празни приказки, говоря ти за изпитани неща.
Случката около, която горях-ме с много близък, кръвен роднина е за криминален роман. Дори спомена за това ме кара да се извръщам, тъй като се свързах с хора, с които не се гордея, че се познавам.
Това е.

И търсеното возило се откри на едно изключително известно място, при много известни хора, на които имената са им често по вестниците.

Та, не го пожелавам на никого.

@>-'-,-'—

Редактирано от Eva* на 07.02.03 17:59.



Тема Re: evalaнови [re: lNDlGLO]  
Автор sashooRS (непознат )
Публикувано07.02.03 21:44



bravo pic,bezavariino karane i sega pazi halogenite !,e ako imash.



Тема Re: Че, не е леснонови [re: Eva*]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано09.02.03 14:24




my name is Bond....James Bond
kato na filmite evichka

BMW Power




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.