Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 03.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ауди + автоматични скорости?нови  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано31.01.03 10:18



Питам, щото май предпочитам автоматичната скоростна кутия. Не ми се смейте, боса съм по тая тема. Произвеждат ли се такива модели? Ако да, кои са, какви са цените? Ако не, възможно ли е слагането на автоматични скорости? Ако не, вероятно колата се прави по поръчка. Та кой ще ми даде повече информация? Че наближава времето да си купувам кола ...

Редактирано от Bиливap на 31.01.03 10:21.



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Bиливap]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.01.03 10:35



Дай малко повече информация:

1. В какъв ценови диапазон търсиш кола
2. За какво ще я ползваш и колко километра ще навърташ на година - това е с цел да се прецени колко голяма кола ти трябва и с колко мощен двигател

Гледам пред мен книжката на B4-ките от 1992 г. - има автоматични скоростни кутии на всички Ауди-та без моделите с Quattro или с дизелов двигател.



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Bиливap]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.01.03 10:46



Ето ти един линк да поразгледаш моделите:




Ето конкретно за B4-ките

В последната колона "Трансмиссия" съкращението АКПП означава "автоматична скоростна кутия"

Имай предвид, че по сайтовете понякога има разни неточности.



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Mugaga]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано31.01.03 10:46



Хм, предполагам, че няма да е за повече от $20 000. Някъде около тази цифра. Няма да правя ралита с нея, няма да плаша шофьорите като видят жена да кара с над 150. Ще я карам предимно градско, понякога междуградско. Не ща да е някаква твърде набиваща се на очи и апетитна, искам да не е сложна за поддръжка, да не харчи много. Не държа и да е непременно нова.



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Mugaga]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано31.01.03 10:55



Благодаря, гледам ги и се давя в този океан нищо не значещи символи и особености. Ще ви взема за консултанти като тръгна да купувам



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Bиливap]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.01.03 11:01



ЧЧЧЧЧЧеееекааайййй малко !!!!
Кви $20 000 ? Ти да не си обрала банка наскоро ?!?

За тия пари подозирам че може и RS2 да ти намерим

Сега сериозно ... Ако не искаш да се набива на очи - съветвам те да не е нова. Жена, градско каране, не много бърза ...... Мисля, че A3 е идеалния вариант за теб - сравнително малка кола, но става и за дълъг път. Може да вземеш и A4, но там е по-висока цената, по-скъпа поддръжката и е по-голяма - по-трудно ще паркираш в града.

Ето възможни варианти:
A3 1.6 и 1.8 бензин
A3 1.9 TDI - дизел

То гледна точка на икономичност е най-добре с дизела, но малко повече трака и поддръжката му е по-скъпа. В клуба май нямаме много опит с A3-ките - тук повечето хора карат по-стари коли. Все пак изчакай няколко дена да напишат повече мнения



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Bиливap]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.01.03 11:04



Непременно се обади !!!

И най-важното - не бързай да купуваш. Оглеждай спокойно ...
Може да погледнеш в

какво се предлага и на каква цена.



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Bиливap]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано31.01.03 11:14



Ако бях на твое място отивам направо в магазина. Нова кола е истината .... Имаш огромен избор за тази сума. Ще ти е в гаранция, ще ти мирише вътре на ново и с найлончета на седалките. Няма да се разправяш с майстори и разни търговци на стари коли..... А и консултанти не ти трябват ....





Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Cherepaha]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.01.03 11:21



Базовата цена на A3-ка е към 35000 лв. Момичето все пак ще иска и някакви екстри (автоматична скоростна кутия, климатик) ... Не знам как стои въпроса със застраховката на нови коли ...

Естествено ако има пари е най-добре да си вземе нова кола - гаранционна поддържка, изправна кола ... Обаче $20000 мисля че няма да и стигнат Освен това не знам в тази държава дали си струва да метнеш толкова пари за нова кола - ще я разбиеш по пътищата (гаранцията не покрива всички проблеми май), ще ти я окрадат



Тема Re: Ауди + автоматични скорости?нови [re: Mugaga]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано31.01.03 14:14



Хахаха, не съм обирала никакви банки. По друга линия се очакват парите и мисля, че ще са в този порядък като сума. Уцели в десетката, че искам да е малка кола. Лимузините стават да се возя в тях, но не и да ги карам. Да не е нова, че като й стане нещо ще ме е яд. Днес видях една малка, закръглена, затлъстяла направо, черна маслинка, но не успях да видя кой модел е. Някакво А8 май с някакво TDi ... въобще не видях, щото прелетя покрай мен като комета. Женски модел кола според мен.
Като тръгна за сериозното купуване, ще посъбера повече впечатления. Имам още малко време дотогава
Благодаря иначе.
Имам някакви предубеждения към дизеловите коли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.