Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 02.07.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ще им еба маиката наркоманска!  
Автор The One (избраният)
Публикувано31.01.03 10:44



Докато Бойко Борисов облечен със шлифер като батман обяснаваше по телевизията как службите с изключение на НСС работели отлично - в студентски град с автомат разстреляли един човек. През последният един месец има 5-6 показни убииства. По едно на седмица.

А на мен пък ми изкъртиха фара (не халогена) тази вечер! Просто не е истина. И на 1 метър от колата - спринцовка. Мама и деба наркоманска! Чух как алармата издаде предупредителен сигнал, но оня вече го нямаше.

Момчета, дайте да правим нещо, защото скоро всички ще остнаме без фарове и халогени. Трябва да се съберем 6-7 сериозни човека които са навити да прекарват по 1-2 нощи в седмицата някъде из софииските улици в дебнене. Като пребием 10-15 крадци - сигурен съм, че ще се разчуе и ще се поуспокоят малко нещата.
Вече рядкост да видиш Ауди с халогени и мигачи. Направо трагедия.

Това е предложението ми.

Ще правиме ли нещо или не ?

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано31.01.03 10:48



Ще те хванат, и ще те осъдят. В България в затвора отиват предимно невинни.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Resurrector]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.01.03 11:14



Първо трябва да ме хванат, а после - да ме осъдят. Не само престъпниците знаят как да заобиколят системата - и ние ще намерим начин !
Не ме е страх толкова от ченгетата. Безпокои ме евентуално отмъщение от апашите ... Не толкова насочено към мен, колкото към мои близки ...

Обаче съм навит на хайка ! Повече не може да се трае - или ние, или те !



Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Mugaga]  
Автор drv (Фен)
Публикувано31.01.03 11:16



И аз съм навит да им .....



Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Mugaga]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано31.01.03 11:28



Да, проблема е да те хванат, но ако решат да го направят, не вярвам да не успеят. А хванат ли те - заминаваш. Не си спомням някой, който е защитавал себе си, свой близък или собствеността си, да се е оттървал от присъда. В България (а и в по-голямата част от света) законодателството е изградено в/у абсолютно изродена ценностна система. Ама това тема на друг разговор.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано31.01.03 11:41



Аз предлагам всеки да потърси закрит гараж или охраняем паркинг, който да му е удобен и да отделя 50 лв на месец, отколкото 500 на година + нерви.



Тема Пич, мненията ти изобщо не са по темата.нови [re: Resurrector]  
Автор The One (избраният)
Публикувано31.01.03 11:51



Темата е: Ще ги гоним ли ние или ще остнем безсилни. Излишно е да говорим какво що. Този които е съгласен на това, знае много добре за какво става въпрос. Ама ти като олекнеш с хиляда лева от такива нещастни наркоманчета - си казваш по-добре да ги бях дал после по адвокати но да си спя мирно и тихо.

Така, че... ако искаш се присъединявай. Ако не ... престани да говориш неща които нямат нищо общо.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Това не решава проблема.нови [re: Spidercho]  
Автор The One (избраният)
Публикувано31.01.03 11:53



Утре ще спреш някъде където няма парки и там ще ти свалят халогените.
Примерно - на петте кьошета. Случая го знаеш.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Това не решава проблема.нови [re: The One]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 12:34



Abe kolega, ti naistina li viarvash, che 6-7 choveka shte izbiete vsichki bokluci v Sofia? Naj-golemite mutri da ste, pak shte vi izpozastreliat za 1-2 dena... nedej da govorish gluposti, che shte ni se smeiat ot drugite klubove



Тема Re: Това не решава проблема.нови [re: tsvet4O]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано31.01.03 12:42



E toi moje da iska samo v negovia kvartal da gi izbie hehe:) sheguvam se The One ne se obijdai ama verno e naludni4ava ideq vse pak narkomanite v Sofia sa desetki hilqdi a da ne govorim 4e ne samo narkomani pravqt tiq problemi ........ moje bi ako obqvish gladna sta4ka shte se spravish s problema neka se raz4ue 4e gladuvash samo i samo da ne ti 4upqt Audito .........sqdash na stulbishtata na sadebnata palata slagash si registracionnia nomera da ti visi na vrata i do teb na par4e karton pishesh 4e ti e pisnalo i si reshil da ne ve4erqsh:) ..........aaaaaa i da ne zabravim mediite ........trqbva fotosi i reportaj v novinite :P

Bram!


Тема Предложение имаш ли ?нови [re: tsvet4O]  
Автор The One (избраният)
Публикувано31.01.03 13:25



Ако нямаш такова, а желанието ти е да ми обясняваш само колко много бъркам - спести ми го. Не съм малък и знам какво правя.

Добрите конструктивни предложения винаги ще бъда по-добре от самата критика.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано31.01.03 14:02



НЕ ИСКАМ да прозвучи като злорадстване но по друга тема в друг клуб преди време говорихме за кражбата като такава и ти тогава беше /хипотетично/в ролята на крадеца...........тогава пожелах да ти се случи нещо подобно за да попаднеш в ролята на потърпевш.........дано все пак от негативното извлечеш нещо позитивно за себе си..........иначе ти пожелавам това да е последното нещо което ти крадат от колата а и не само..........

незабележим


Тема Re: Предложение имаш ли ?нови [re: The One]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 15:01



Абе това е най-лошото в случая ... :((( нямам по-добро предложение и едва ли някой може да предложи нещо по-добро от охраняем паркинг, / което мен конкретно изобщо не ме устройва/, но и да мислим да се саморазправяме с тях звучи меко казано несериозно... Трябва да се има предвид, че не говорим само за наркомани, има и доста организирани банди, които са с доста сериозен гръб.. казвам го от собствен опит - преди около 1 - 1.5 години на един приятел така му обраха Волво-то.. и той реши да се саморазправя, намери конкретните извършители и добре ги понабиха.. обаче после имаше ДОСТА сериозни проблеми :(( така че умната и освен да си пожелаем полицията да се засили малко, пък и дано не се случва на никой!



Тема Конструктивно предложениенови [re: The One]  
АвторSnake (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 16:48



Що се косиш ? От предишни теми разбрахме, че Насти е един вид супербоец.
Пазари го и нямаш проблеми, че изпотрепете всичко що се не движи на Ауди.
Акъла безплатно, само да не почнете сега мене да млатите.



Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано31.01.03 17:10



Shte se povtorja kato kaza che spored men tova edinstveno shte se promeni kogato okrasim stulbovete po Vitoshka s 10-15 obeseni neshtastnici ot edna i sushta poroda... Da vidim dali sled tova dali njama da se zapitat dali vsushtnost njamashe njakoi stulb oshte zapazen i za tjah predi da dejstvat?

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Wizi]  
Автор tsvet4O (непознат )
Публикувано31.01.03 17:38



Абре Wizi, ти наркоман виждал ли си?? Знаеш ли, че изобщо не им пука за стълбовете по Витошка, когато трябва да си вземат дозата... Пак казвам - няма генерално решение на проблема.. В най-добрия случай можеш да грумнеш някой конкретен, който в момента ти краде колата, но после ще си го излежиш като чичко пич :((( Това е положението в БГ



Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: tsvet4O]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано31.01.03 17:59



Prav si kolega... po njakoga si mislja che shte e po-dobre da hvane chovek ednoposochen bilet s NEVER COME BACK AIRLINES...

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: Wizi]  
Автор tsvet4O (непознат )
Публикувано31.01.03 18:03



За съжаление си е точно така.... И не се очертава да става по-добре... Но темата вече май не е за АУДИ клуба...



Тема Malee kakvo ste se nasrali vsi4ki :((нови [re: tsvet4O]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано02.02.03 19:01



Abe mom4eta ne moga da vi razbera.. kvi sa tia gluposti za prisqdi i takiva neshta deto gi govorite... neshto ne ste v 4as mai
The One mene me broi v grupata!
sa az do kolkoto razbrah tuka govorim da ponatupame niakolko bokluka a ne da obivame hora nali :) I az da vi kaja tia deto kradat halogenite i farovete mai ne sa to4no narkoman4etata ami sa si pe4eni kradliovci shtoto i s instrumento boraviat i vsi4ko..a narkomanite dqrpat i begat
abe kakto i da e...
A oshte neshto da vi kaja .. zna4i parite za parkingite sa si pari na viatqra tva edno. a kato niama na blizo parking? I oshte neshto iskam niakoi ot vas da mi kaje krali li sa mu neshto ot kolata dokato e bila na takqv parking??? i kakvo stana sled tova???...shtoto az shte vi kaja .. na men mi otkradnaha CIALATA KOLA ot parkinga!!!! i posle nishto izgoreh s 20 000 marki !! shtoto se okaza 4e parkingite (plateni i ohraniaemi!!! ush) ne nosiat nikakva otgovornost! kato iz4ezne neshto iz4ezne.. na teh ne im puka :)daje sobstvenicite davat info kakvo imat v momenta na razpolojenie!!! Shvashtash li ???
taka4e i ot tiah polza nikakva e poone za men ..(a moia slu4ai ne e edinstven estestveno)

see yoou soon



Тема Re: Malee kakvo ste se nasrali vsi4ki :((нови [re: Too FAST]  
Автор tsvet4O (непознат )
Публикувано02.02.03 23:13



Абе не останах с впечатление, че само няколко буклука ще се бият.. май ставаше въпрос за справяне със престъпността в София :)))



Тема parkingнови [re: Too FAST]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано03.02.03 12:57



"shtoto se okaza 4e parkingite (plateni i ohraniaemi!!! ush) ne nosiat nikakva otgovornost!"

Pich, ne znam v kakuv svjat ziveesh za da si predstavish, che platenite parkingi nosjat otgovornost pri krazba na kola. Nali shte vleznat 3-4ma shte oprat duloto na djadkata deto e "pazach" i shte si vzemat vsichko koeto im haresva na pulno spokojstvie. Nali ako imashe takuv garaz shteshe da struva 500lv na mesec s vuorazena ohrana ;)
Platenia garaz ako e zakrit e dalvera samo da ne ti sedi kolata na duzda i studa + namaliava verojatnostta da ti svjaljat kasetofona ili neshto drugo... drugo ne se seshtam!

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: Malee kakvo ste se nasrali vsi4ki :((нови [re: Too FAST]  
Автор sashooRS (непознат )
Публикувано03.02.03 14:40



the ONE ideata za grupata ia biva,razbira se chak borci za spravedlivost trudno ste staneme,no pone da si branime naste interesi,utre na niakoi ste mu gepiat nesto,toi da kazem che razbere koi sa ,sto da ne gi izgurbime.To az da razbera koi mi gepi CDto ste go EBA,ama ideata e da se podkrepiame pone nie s auditata! na srestata moje da go komentirame! ONE for ALL,ALL for ONE



Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано03.02.03 17:34



Проблема е на друго място. Всеки като му трябва нещо си търси такова втора употреба, щото не му се дават пари за ново. А тея втора употреба са свалени от твойта или от мойта кола. Та в това е проблема ....



Тема Re: parkingнови [re: Wizi]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано03.02.03 18:32



Ami batence az tva razpraviam .. za 4ii kur da si darja kolata v parking kato garancia nikakva??? ama ne mi e iasno samo zashto izobsho sqshtestvuvat tia parkingi?? i zashto pishe "ohraniaem" razbirash li ??? i moga da ti kaja oshte 4e kato otvoriat nov parking na4ina da go napqlniat e da mine "brigadata" prez kvartala edin dva pqti i gotovo... prosto ili triabva da gi zabraniat ili da gi zadqljat po niakakqv na4in da sa otgovorni i togava niama da stoiat pensioneri nali se seshtash...!!! tuk ne govoria za specialnite parkingi v centralnata zona a za tia obirdjii po kvartalite! ti znaesh li kolko pari se praviat ot edni takqv parking na mesec ??? ima edna duma za tova : MNOGO !



Тема Toia problem niama da se reshi.нови [re: Cherepaha]  
Автор The One (избраният)
Публикувано03.02.03 19:02



Toi opira do syznanieto ni.
Winagi shte ima hora koito da kupuwat wtora upotreba. Winagi shte ima hora koito shte si swaliat fara ili gumata za da im gi platiat zastrahowatelite.

Moje bi reshenieto e ogromen kontrol na policiata wyrhu tyrgowcite.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Zashtoto pich,нови [re: Too FAST]  
Автор The One (избраният)
Публикувано03.02.03 19:06



plashtash 50 kinta na mesec i ne pishtish kato men za farowe i halogeni.
Ili pyk schupeno styklo i otkradnat kasetofon.
Ei ot tezi se spasiawash. Wij ako doidat istinskite kradci - niama spasenie.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Zashtoto pich,нови [re: The One]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано03.02.03 22:41



Da be prav si ot 4asti shtoto istinskite kradci shte me izvadiat ot kolata ako triabva:(( ama kato spra utre na NDK da gledam kino ( a az go pravia po 2-3 pqti v sedmicata) ili kato otida na krq4ma i spra niakade togava kakvo pravime.. pqk bez halogeni i laisni ostavame...zna4i tia otrepki trebva da se iztrebiat do krak ama tva e neposilno no da nabiem niakoi i drug kakto predlagas sqm saglasen :) I posle niakakqv si hlebar govorel "loshi raboti " za Bqlgarite.. emi shte govori 4oveka sigurno e pati :) i vqpreki 4e sqm patriot niama kak de ne si go priznaem...4e sme si gadna nacia.. to nas zatova vase avtoritarni lideri(diktatori) sa ni vkarvali v pqtia!!!

see you soon



Тема Re: Toia problem niama da se reshi.нови [re: The One]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано04.02.03 00:08



svaleni gumi ne plashtat zastrahovatelite a i far sushto mislq ......... ne sa takiva baluci

Bram!


Тема Re: Toia problem niama da se reshi.нови [re: MaXo]  
Автор tsvet4O (непознат )
Публикувано04.02.03 09:38



Да, ама винаги можеш да си свалиш джантата, да сложиш някоя изхвърлена, осукана, и да ходиш да ти я платят, нали? Тия неща ги плащат, пробвал съм Е, при мен наистина си беше изкривена, но няма проблем да се фалшифицира с др. джанта :)



Тема A triabwa!нови [re: MaXo]  
Автор The One (избраният)
Публикувано04.02.03 12:14



Pone taka go prawiat tam nakydeto sme trygnali.
Towa e syshto nachin da se presechat tia krajbi. Kato se plashtat otkradnatite/swaleni neshta ot awtomobilite. Taka narkomanchetata i kradcite niama kade da prodawat stokata.

Loshoto e, che winagi shte ima idioti koito shte si swaliat fara da wzemat pari i posle pak shte si go slojat. Ei twa prechi na zastrahowatelite da gi izplashtat tia shteti.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: The One]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано04.02.03 12:22



Примерно аз отдавна съм се мераклисал някой да ми изяде шамарите, ама това друга тема. Та какво ми се случи онази вечер. Седа си аз и си гледкам Шоуто на Слави и от време на време хвърлям по един поглед на колите, по едно време гледам някакъв хванал на една лада пред входа багазника и го тегли във всички възможни посоки, ама аз си помислих че е собственика на колата (живее в нашия вход и си заключва дръшките с катинар, та затова си помислих че нещо не може да си затвори багажника) през това време сигорно минаха 5-6 човека никой не обърна внимание (те са оправдани тъй като не знаят кой е собственика) Но аз имам бинокъл много добър (на 100метра прочитам номер на кола) обаче то тъмно и не можах да вида дали е собственика. И по едно време си викам я да свирна аз да го вида дали е комшията, свирнах а този от долу си изтупа малко дрехите и си тръгна по-улицата все едно не ме е чул.
Аз съм го измислил как става далаверата която ще спре тези тъпаци, тъй като ако слеза да го трепам оня може да ми извади я пистолет я нош, а най добрата защита от това е бягството (както се случи със един собственик на мондео-човека осетил че му гепат колата отива да се разправя и оня го разпорва.) Пък дори и да го набиеш злолуми се прават най-лесно, я ще те пречака утре и ще те смелят не само теб но и семеиството я ще ти запали колата.
Какво измислих аз като вида че някой пипа по колите вада въздушната пушка отварам леко прозореца и му пълна джамиите с олово, пък да видим дали утре ще дойде да пипа пред блока.
п.с. Този който го видях не преличаше въобще на наркоман, даже по скоро приличаше на мутра (сиогорно имаше 100кила, аз затова и го обърках)

Сори малко се поолях


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: KR-16V]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано04.02.03 14:41



Това с въздушната пушка и аз си го мислех

Дайте идея къде продават читави въздушни пушки и на каква цена. Всъщност май малокалибрени ще е по-добре



Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: Mugaga]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано04.02.03 14:52



ti strelql li si s malokalibreno orujie .........trqbva da ti kaja 4e si ubiva 4ovek kat ednoto nishto

Bram!


Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: MaXo]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано04.02.03 15:01



Стрелял съм. Всъщност съм тренирал спортна стрелба. Знам, че може да убие човек, но вероятността е доста малка - зависи къде ще го удариш. Може даже да не пробие дрехите.



Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: Mugaga]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано04.02.03 15:04



Аз от доста време си мисля за бейзболна бухалка...

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: Resurrector]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано04.02.03 15:09



И аз, но не мисля, че ще помогне. Доста често крадат на групички, че са и въоръжени. Най-много да ти заврат бухалката в задника



Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: Mugaga]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано04.02.03 15:20



Е, като видя банда, няма да тръгвам да ги бия всичките, егати. Освен, ако сумарно не са до 200 кг.
Ама не вярвам мойта скромна кола да дойдат да я крадат банди.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Проблема е че сме безучастни.нови [re: Resurrector]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано04.02.03 15:21



Абе така или иначе мисля да се изнасям от тая държава, да му мислят нещастниците, дето остават тука.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Ще им еба маиката наркоманска!нови [re: The One]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 17:03



DA AMA NE BESHE AVTOMAT A KARTECHICA!!!!!
Az chesno odavna ne obrashtam vnimanie na tia nesha......................................



Тема Re: Това не решава проблема.нови [re: MaXo]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано05.02.03 23:45



Abe hora da vi poiasnia neshto, moze da ne sum v BG ama ne sum TUP. (ne kazvam che niakoi ot vas e,ok?? prosto state-vam mnenie).

Vizte sega, teia deto vi svaliat halogenite, za kvo go praviat?? - da zemat niakoi lev, za da si kupiat droga. Ok, togava, az ne mislia che te gi prodavat na koi da e shtoto ia viz gi prodadat na niakoi koito e izpital iarostta, i e bil ograbvan, sha gi spuka ot boi. Znachi kvo? Horata deto prodavat drogite, sha zagubiat business ako VIE "SPRETE" teia deto karadat, ? Mislite li che tva sha im se haresa na DrugDealer-ite???? Mislete malko be!

ne sum 100% siguren ama mislia che pone malko razbiram kak bachkat teia neshta! Otvorete si ochite, i vizte otvud tiea drebni kradci i gledaite do kakvo shte dovede!

Si Power - Wona Go !!!


Тема Re: Това не решава проблема.нови [re: del_sol_fen]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано06.02.03 10:58



Ибаси идиотизма си написал.



Тема Abe teoritichno e praw.нови [re: Cherepaha]  
Автор The One (избраният)
Публикувано06.02.03 15:46



Ako niama Drug Dealers, narkomanite niama ot koi da kupuwat droga.
A kato niama otkyde da kupuwat - niama da im triabwat pari. Kato ne im triabwat pari - niama da kradat.

Teoretichno e praw. No... kradcite ne sa samo narkomani. Pyk i prakticheski towa e trudno postijimo.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Abe teoritichno e praw.нови [re: The One]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 13:55



Момчета, сигурен съм, че всеки един от нас е научил по един горчив урок за уличната престъпност! на мен лично не ми крадоха касетофона; не ми крадоха гумите; за бензин колко са ми изкъртвали капачката....а някой от злобе взел че с един чук ми ударил капака на багажника....де да го знам защо- ей така за кеф! И на мен ми е идвало да извадя ловна пушка за глигани и до стената всички...ама закона е такъв, че ако му направиш нещо- после ти гориш. мой приятел хваща някакъв на място как му е разбил колата и е седнал вътре да гепи нещо- изважда го - сваля го на земята и три яки шута в кратуната, после пали и си заминава- след три дни- призовка- явява се- условна...оня си извадил медицинско, че му е счупена челюстта и имал комоцио, а татко имал парички и му взел добър адвокат....друг мой комшия- влиза с колата в една пряка на витошка- гледа едни седят паркирали и си отворили вратата та той да не може да мине..седи чака без да нервничи...после леко подбитква...после излиза и ги МОЛИ да си затворят вратата- ония малоумници скачат и го пребиват- ей така без причина...
според мен решение на проблема е да се разпусне полицията и всеки да си вземе по една пушка и да става каквмото ще..иначе оправия няма. а ония верно нямат страх от нищо..ни от стълбове, ни от куршуми ни от затвора ни от нищо....другия вариант е и ние да станем гепачи щото не ги гепи закона- тяк ще си пишем кой какво е гепил



Тема Бийте здраво наркоманитенови [re: The One]  
АвторWinnie The Pooh (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 02:33



Некарам Ауди но тази тема ми хареса и реших да споделя какво се случи малко преди нова година с едни наркомачета. Та..
Мястото е Бургас. Часът беше около 23, зима, студ. Бях вътре в колата си с един приятел докато се чудехме дали да джиткаме още по заведения или да се прибираме и в далечината видях два образа които се движат към колата в самотната уличка където бях паркирал. Та приближават някви накорманчета жалки и минават много близко до едната страна на колата и единия се блъска в дясното ми огледало за задно виждане (добре че не е статично и се прибра), след което изпсува нещо и ми удари с ръка стъклото на задната врата. Направо побеснях. Само казвам на приятеля ми до мене - ДАВАЙ. Излязохме веднага и им показахме какво се случва понякога с тези които неслушат. Не, пребихме е много лека дума за това което им се случи. Щом след 3 минути ритане в корема и в главата ония стояха като трупове целите в кръв. Но когато единият почна да псува или поне някакви звузи издаваше понеже му бях счупил зъбите с шутове, аверчето ми взе един камък и го оцели по главата. След два дена като минах от там дори нямаше и следи от кръв.
Така че момчета "Бийте за да ви уважават".



Тема Re: Бийте здраво наркоманитенови [re: Winnie The Pooh]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано08.02.03 03:00



A ti si mnogo zull
Podkrepqm te napulno



Тема Re: Бийте здраво наркоманитенови [re: Winnie The Pooh]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано08.02.03 11:06



На мен посред бял ден, пред прозорците на офиса ми, където на всичкото отгоре всички живущи ме знаят и колата ми познават, ми счупиха ей така за идеята задното дясно стъкло!
Известно време преди това разбиха единствената ми ключалка, пак с идеята сигурно да ми вземат метлата на колата, да изкарат някой лев.

Е, майка, нали са ги видяли, що никой не е реагирал?
На всичко отгоре се оказа, че не само аз съм потърпевша. И на други три коли са изпочупили стъклата.

Питаш ли ме, ако ги бях видяла дали щях да съм безучастна.
Хич няма да ги бия!
Очите щях да им извадя Гаранция.

Не да ме връщат назад с 42 лв. по Коледа за оргиналдъ стъкло.

Абе, то лесно да се каже "Бийте ги". Ама да ги видиш как го правят.

Също аналогичен случай, наркоманче от блока влезе в дома ни и какво мислиш сви - зимното ми палто, анцуга на брат ми и Бидона за зеле!!!! Откаченяци зависими!

Ще се въоръжа и наистина ще ги стрелям и аз. Баща ми е бивш европейски шампион по стрелба с пистолет, мислите ли, че не ми е в кръвта точния мерник! Мамицата им.

@>-'-,-'—



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.