Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 27.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Koi kolko e vdigal s Audiнови  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано25.01.03 02:33



"Koi kolko e vdigal s Audi"mislq 4e e interesna tema pone na men mi e lubopitno kato fen na markata a i ot skoro sobstvenik na takova vozilce:) .......makar i sus skromnite si 90 konq moito audi 80 B3 1.8s uspq da lepne 185 km/h pri tva na gaz ...... na gaz poneje na benzin neshto 4uka avans i smqtam 4e ne raboti dobre .....sled kato go vidi maistor4e moje da probvam i na benzinec ...
Nadqvam se 4e nqma da ima izhvarlqnia kolegi :) molq neka anketata da zapo4ne ......SEGA :)

Bram!


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Автор 2OVTurboQuattro (Red Sleeper)
Публикувано25.01.03 07:32



Tazi tema e beshe zapochnal Lard Digital v "na-xybava kola" forum-a i tui kato tam veche pisax po-vuprosa, shte si pozvolia da prepisha tamoshniat mi post. Boliat me prustite ot pisane tzial den, sorry. Sujaliavam ako niakoi chete tozi post za 2-ri put.

Na put za LA, po Magistrala #5 (Highway 5) v 2 sledobiad s moeto Audi 200 20V Turbo Quattro i edin putnik v kolata, na polu raven put sum vdigal 165 mili v chas (~270 km/h) i sum gi poddurjal za okolo 2-3 minuti spokoino. Ne beshe nikak "sigyrno" obache, zashtoto putia se prevurna bukvalno v edna tochka pred men - malka tochka. A da ne govorim za chengeta i strax ot tiax. Trupkata v tialoto sled tova e neopisyema obache. Na kolata mai che i xaresa.
Oshte edna slychka imashe, sus sushtata kola, gonixme se s edno Chevy Camaro SS (96-99) na edna magistrala blizo do San Francisco, mnogo kusno vecherta. Biax s oshte dvama choveka v kolata i na 155 mili v chas (255 km/h) tozi s Chevy-to beshe dosta nazad, otchaia se gorkiat, a toi yj e s V8. Migashe mi s farovete v dalechinata. Tova si beshe dosta strashnichko prikluchenie, zashtoto putia NE beshe suvsem prav i pri takava skorost dori i nai malkite dvijenia s kormiloto moje da sa ti posledni ako prekalish ili trepnesh. Quattro-to opredeleno e goliam plus pri takiva skorosti.
Kato imash putnitzi v kolata VINAGI e glypavo da se kara mnogo burzo s kakvato i da e kola, tui che s tezi postijenia ne se gordeia vuobshte. Kato shte se trepem, da se trepem sami. Samo deto az imam mnogo "loshi" priateli koito obichat da podavat fitili i da me podtikvat kum tova onova kato se voziat pri men. Te shte sa vinovni da znaete...ne az!

S drygoto Audi 100, to e po-skromno pod kapaka i nego sum go vdigal do okolo 130 mili/chas (~215km/h) mnogokratno, no ne poveche ot tova. Skorostnata kytia moje da se jalva, nali e avtomatik. Inache tozi 5 cyl. dvigatel imam chystvoto che tzial den moje da si stoi v chervenata zona i niama da se oplache. Pee i peee

Inache Karal sum Porsche Carrera 4S '99, no sum go vdigal samo do 130 mph (210-220 km/h) AZ lichno. NO sum se vozil v sushtoto Porsche s 150 mili/chas!!! Yseshtaneto v tazi kola e neopisyemo - tia e suzdadena za magistralata, no NE i za Amerikanskite magistrali sus "speed limit" ot 65-70 mph, tova si e podigrvaka napravo.

Tyk mejdydrygoto v California, za tezi koito ne sa chyvali, za previshena skorost s poveche ot 20mph nad limita imat pravo da ti slojat beleznitzi i da te vkarat v zatvor. Suvsem seriozno e polojenieto. Ogranicheniata na skorosta po magistralite iz California sa 65-70mph. Napravo si e podigravka za moedernite koli koito se dvijat po shosetata i kaji rechi vseki e v naryshenie.
No tui ili inache, ako te xvanat da karash s 100mph (160kmh) ili nagore.....MNOOOGO losho ti se pishe. Samo se molish na Anti-radara i na kusmeta da te paziat - inache zatvor! Tui che ...chykam na durvo!



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано25.01.03 13:16



Zna4i az sqs moto sqm vdigal ima nema 197 km/h :)) na pqtia Sofia-slivnica
Ama tva ne mu e maximuma shtoto beshe na 4000 oborota pri taia skorost zna4i moje i oshte.. ama ne posmiah 4e me hvana strah 4esno kazano togavo go napravih za da vidia kolko moje da vdigne oba4e .. do tolkova mi izdqrjaha nervite :)) po nashte pqtishta i tva si e mnogo opasno...

see you soon



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Too FAST]  
Автор WALTER (RS)
Публикувано25.01.03 13:30



Stava vapros za Audi Coupe 2.0I 115 konq. Na magistralata kam plovdiv se vozihme 4 4oveka s 200 km/h no ve4e kato 4e li se ma4e6e no s edin-dvama 4oveka 6te vdigne sigurno kam 210 no trqbva da se proveri!!!

PRO STREET FOREVER


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано25.01.03 14:46



Too FAST s kakvo Audi si ti ........ btw lubopitno mi e za 80ka 1.8s 90 konq ako nqkoi ima info

Bram!


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано25.01.03 17:40



Ami MaXo az karam 90 2.3 136 konia NG dvigatelia...Quattro estestveno :))))
Ta zatva ti kazvam 4e sigurno moje i dosta pove4e ama....



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Too FAST]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано25.01.03 17:47



az moeto sum go iurkal do 180 km/h (1.8s -90koniq) po putq Nesebar-Burgas,no prosto nqmashe na4in za pove4e,stoto putq ne e mnog hubav.Ima predvid 4e ima zavoi4eta i vse pak nqmam nito ABS nishto...Ina4e minalata sedmica hodihme do Burgas ve4erta s edno A3 -180km si gi lepna bez problem,no puk behse dosta vlajen putq i kato ne e moq kolata ne iskah da nastupvam pove4e



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Автор TheSaint (localhost)
Публикувано25.01.03 18:38



Аз съм с такова като твоето.
207 км/ч Пловдив - София с 5 човека по нанадолнище, исках 220 да лепна, но спътниците ме спряха (и с право май).

180 км/ч ми ги поддържа без проблемно (на бензин) с 4 София - Пловдив.
Като сложих газта 180+ км/ч достигнах, но не ги задържах, че бяха кофти пътните условия. Незнам дали може да ги поддържам...

Истината е там някъде...


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано25.01.03 19:40



Общие данные

Модель
Audi 80 1.8 S

Год выпуска
1986-1991

Кузов
Седан

Количество дверей/мест
4/5

Снаряженная масса, кг
1030

Полная масса, кг
1490

Максимальная скорость, км/ч
182

Время разгона с места до 100 км/ч, с
12,4

Минимальный радиус поворота, м
---

Объем багажника min/max, л
425

Размеры, мм

Длина
4395

Ширина
1695

Высота
1395

Колесная база
2545

Колея передняя/задняя
1410/1430

Дорожный просвет
130

Двигатель

Тип
Бензиновый с центральным впрыском топлива

Расположение
Cпереди продольно

Рабочий объем, куб.см
1781

Степень сжатия
9,0

Число и расположение цилиндров
4 в ряд

Диаметр цилиндра х ход поршня, мм
81 x 86,4

Число клапанов
8

Мощность, л.с./ об/мин
90/5500

Максимальный крутящий момент, Нхм / об/мин
142/3250

Трансмиссия

Тип
Механическая 5-ступенчатая

Привод
На передние колеса

Подвеска

Передних колес
Независимая, пружинные стойки, треугольные поперечные рычаги, стабилизатор поперечной устойчивости

Задних колес
Полузависимая, торсионная балка, винтовые пружины, стабилизатор поперечной устойчивости

Размер шин
175/70 R14

Размер дисков
5.5Jx14

Тормоза

Передние
Дисковые

Задние
Барабанные

Расход топлива

по нормам 93/116/ЕЕС, л/100 км
Городской цикл
10,6

Загородный цикл
---

Смешанный цикл
---

Топливо
Бензин А-92

Емкость топливного бака, л
68



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: 2OVTurboQuattro]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано25.01.03 22:39



Audi 80 Soprt Quattro KAMEI EDITION '89 2.0 113ps 207km/h
Audi A6 2.5TDi Quattro tiptronic '99 180ps 241km/h
Audi A6 2.7BiTURBO 243ps. (kola e bez ogranichitel) 278km/h s (instuktor" - shofiora na firmata)
Audi A8 4.2 Quattro '97 250km/h (s ogranichitel)
Audi A8 3.3TDI Quattro '01 225ps. 250km/h (s ogranichitel)

My Crazy Red Arrow!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.