Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 27.09.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Domashnoto e 1/2!нови [re: MaXo]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано27.01.03 19:38



otnovo idvash i se argumentirash s polovina napisano domashno... neshto stranen mi se javjavash... Hodi procheti oshte malko i ako naistina mislish che imash s kakvo da se argumentirash ela i spodeli!

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: Domashnoto e 1/2!нови [re: Wizi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано27.01.03 19:57



kaji koq e drugata 1/2 :) zna4i tvardq 4e kaza 2 gluposti ednata e 4e Audi 1.8s ne moje da vdigne 180-190 i drugata e za tva 4e 91 godina Audi ima po-malko max. speed ot Audi 87 primerno........ 2rata ti glupost q dokazah kato takava ..........1vata sam si q dokazal predi nqkolko dni :) ako iskash da te povozq za da se argumentiram

'88-90ta Vmax: 182
'91-92ra godina Vmax: 177 ............. kuv e toq shit :) moito e 91 bre she se obijdame li


Bram!


Тема Re: Domashnoto e 1/2!нови [re: MaXo]  
Автор Mr.Overclock (Ония)
Публикувано27.01.03 20:03



Abe MaXo kvo shte se obijdame. Ot 2 dni karash Audi i veche vsichko znaesh. Izvadi si knijkata na Audito ti i si pogledni .Tam si pishe max skorost. Kolkoto pishe trebe da mojesh da podurjash na ravno. Te tva e.

Напрао цепим мрака!!!


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано27.01.03 20:06



Веднъж се дръпнахме с едно БМВ 318 и на 2-ра и 3-та много лесно стига 6000 об.,но на дълго на 5-та от 180 нагоре ми се струва,че ускорява по трудно, явно възд. съпротивление си казва думата.

Щом те влече


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: MaXo]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано27.01.03 20:07



Не ми е в стилът, но все пак

Максималната скорост ,която съм вдигал с моето ауди е 190км/ч. по спидометър(голям глупак съм бил)
Ауди 100 с 2,6 кубиков двигател (150к.с.) на подбалканския път посока към София на изкачването при Горна Малина.
Подгоних едно Пежо 206 HDI (90к.с.)
Искам да ви кажа, че това пежо с този двигател върви отлично, успях да го изпреваря чак на върха след което се чувствам меко казано ужасно.Просто за мен това е огромна скорост, която в никакъв случай не може да се нарече безопасна и разумна пък ако ще и с последен модел автомобил да си!

Не мога да ви разбера как рискувате живота си с тези "талиги"(извинявам се за израза, но реално погледнато и моята кола е такава) на по 10-13год!!!!!Как!!!!
Както и да е

Незнам, но този постинг ми напомня детските години когато гледахме картинките с коли от дъвките Turbo и Bi-bip и най-хубавата кола беше тази която вдига най-много естествено

Е трябва и такива постинги да има все пак



Тема Re: Domashnoto e 1/2!нови [re: Mr.Overclock]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано27.01.03 20:09



sheguvam se bre ne se obijdam ot takiva raboti laf da stava :) a po knijka si pishe 182 ........kolkoto i na Audi 87 godina tva e

Bram!


Тема Re: V-maxнови [re: Wizi]  
Автор Mr.Overclock (Ония)
Публикувано27.01.03 20:09



Kolega Wizi,
"Ot druga strana tova ne bi trjabvalo da e vjarno, zashtoto Opel Kadet GSI s 150 konja postiga vernite 203km/h V-max (kakto pishe i v kataloznite mu danni) na maximalni oboroti, toest sled kato si e podminal pikovia moment na moshtnostta."

Predpolgam che ste imali v predvid Opel kadett 1.8 GSI deto e 115k.s. zashtoto toi otgovaria na goreizpisanoto a ne Opel Kadet GSI s 150 konja:))



Напрао цепим мрака!!!


Тема Re: Domashnoto e 1/2!нови [re: MaXo]  
Автор Mr.Overclock (Ония)
Публикувано27.01.03 20:11



OK znachi temata e izcherpana. Vmax ti e 182 i tva e. Niama kvo da govorim

Напрао цепим мрака!!!


Тема Re: Domashnoto e 1/2!нови [re: Mr.Overclock]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано27.01.03 20:11



aaaaaaa btw Mr.Overclock karam go ot 10 dni ama mu navartqh kum 1000 km ve4e ........ za defekti na Audi ne moga da govorq no za vozia ve4e imam vpe4atlenia mislq

Bram!


Тема Re: hihihihiнови [re: Wizi]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано27.01.03 20:16



Wizi, не се нервирай просто няма смисъл
Винаги ще има спорове по форумите.

Аз смятам, че разбирам достатъчно от автомобили и подкрепям напълно твърденията на Wizi

Някои от горе написаните скорости според мен не са реални, а за това, че Ауди B3 развива няколко километра повече от B4 бих казал, че си е напълно нормално-предвид новите еко норми и по-тежките купета и оборудване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.