Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 27.09.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: haide stiga veche :)нови [re: Wizi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано27.01.03 16:24



Wizi ........davash malko pari za gorivo ne za drugo :)ka4vame se na moita kola s 90 konq i probvame:)

Bram!


Тема Re: haide stiga veche :)нови [re: Razer]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано27.01.03 16:32



Chakai kolega, ne e nuzno tolkova da vikash ;)

"Прав си, за съпротивление става дума, и какво от това??"

Ami tova e che edno Porsche Turbo s koeficient na tuhlena stena njama da napravi poveche ot 200km/h. Pogledni otnovo ako iskash primera s Oplecheto za korennata protivopoloznost.
Tova oznachava che konete ne sa vsichko za postiganeto na Vmax i che njama nachin da me ubedish kak njakoi bil vdignal 30km/h primerno poveche kilometra v chas ot tova koeto tvurdjat za PREDEL NA Vmax za negovia avtomobil v kupchina spisania. No shtom do sega ne e stanalo jasno ne vizdam smisul da go komentirame....

"имах предвид че с кола 600 коня със сигурност няма да можеш да се движиш 1.5 пъти по-бързо от такава с 380 или с други думи макс. скорост нараства нелинейно с нарастването на мощността, нещо за което не вярвам да спориш!"

Ni naj-malko! Tuk glasuvam "ZA" s dve ruce i edin ljav krak ;)

"Що се отнася до това на кого да вярваш - твоя воля!"

Blagodarja ti za vuzmoznosta da si izbera tova koeto poveche mi iznasja ;) Njama da krija, che shte vloza po-malko sumnenia kum chuzdestrannata presa pod formata na renomirani spisania pred mnenieto na Peshovata ili Goshovata wizia za temata. (ne stava duma za gadeto mi Wizia v sluchaja ;)

"Но не мисля че всички, които са писали по-горе са комплексари, които си измислят каквото им дойде!"

Ni naj-malko! Prosto si mislja che ima njakoi neshta, koito ne sa jasni na 100% ot auditoriata i za tova spodeliam moeto vizdane po vuporsa. Za momenta ne sum bil seriozno argumentiran koeto mi dava nadezdi da smjatam, che ne govorja chak tolkova golemi bezsmislici.

Take care i ueko v uevo ;)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: haide stiga veche :)нови [re: MaXo]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано27.01.03 16:50



Nemash jadove kolega! :)
pulnim kolkoto kazesh, samo ne mi stana jasno kakvo shte probvame adjeba - do kude moze da ti otide strelkata na kilometraza primerno? ;) Ako e za tova - nema nuzda.... ako e za njakoe mestence kudeto da "probvame" kak sedi vurposa s nalivnata bira - stava :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: haide stiga veche :)нови [re: Wizi]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 17:08



Пич, объркан ми се видиш нещо... Първо никой не спори за великото ти прозрение че колкото е по-аеродинамичен автомобилът токова по-голяма скорост може да развие. И никой не е казал че конете са всичко - точно затова смятам че е нормално кола с 380 коня да развие само 80км/ч повече от такава със 150. На всичкото отгоре явно съвсем не си в час, защото макс. скорост по книжка на 1.8 е около 180, така че не знам за какви списания говориш и какви 30км/ч отгоре те гонят! Като не вярваш на хората седни в някое Ауди и виж сам какво може, па тогава поствай за нещата, които не са ясни на аудиторията!



Тема hihihihiнови [re: Razer]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано27.01.03 17:20



"защото макс. скорост по книжка на 1.8 е около 180"

Eii, dneska padna opredeleno smjah! ;))))

1.8 s 90 konja, 1.8 s turbo i 150 konja, 1.8 s g-lader i 160 konja ili 1.8 diesel? :))))))))))) Obeshtavam da ne sporja s knishkite :)
(lele, dobre che ne namesih i koeficienta na suprotivlenie toja put, che tova shte stane temata na veka ;))))))

Pich, javno si super zelen v tozi klub i za tova se opitvash da me kachish na Audi za da osuznaja istinata.... blagodarja ti, shte se postaraja da udovletvorja tova tvoe zelanie i shte napisha kniga s lichnite mi vpechetlenia dori ako pozelaesh :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna

Редактирано от Wizi на 27.01.03 17:27.



Тема Re: hihihihiнови [re: Wizi]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 17:30



Няма нужда да се правиш на малоумен - съвсем ясно е че става дума за Audi 80 1.8 бензин 90 коня, за такава са писали хората, и ти това оспорваш! Като се качиш и имаш впечатления пак ела!



Тема Re: hihihihiнови [re: Wizi]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано27.01.03 17:33



Брато. Човeка си е прав. 182 км/ч му е макс. на Ауди 80 1.8S. Тука нема никой с А4 да е споменавал колко е вдигал. Та какво искаш да обясниш на горките невежи хорица с тоя коефициент не става много ясно, освен може би, че има такъв и е мноооооооого важен ....



Тема Ufffffffнови [re: MaXo]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 17:55



ai stiga s tova pri 3000 - 90, pri 4000 - 180, shtoto tova pokazva samo kakvo e predavatelnoto 4islo na transmisiata vi!!! i ot 4asti sastoianieto na saedinitelia :Pp

estestveno 4e kato si s kasi predavki pri 100 sha si stignal 3000, a ako si s kola predrazpolagashta kam udobno vozene shte si na niama i 2500rpm, ama razlikata e i kak 2-te koli sha uskoriat ot 100 do 150 naprimer (ako sa s ednakvi dvigateli)



Тема Ибряяяяяяяяяяянови [re: M]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано27.01.03 18:16



Пичове,не знам колко пише по книжка за Ауди 80-90 коня,,,но мога да кажа само едно:със 4 човека,до Пловдив,със отворени 4 джама,шибидах и яко Orbital -207-210 km/h.Защо да си измислям.
Имах едена кутия сис салфетки на задната кора,и през цялото време беше във въздуха залепена в горната част на прозореца!
Ама сега с тази кола специално повече от 180 не бих я напънал...С нещо по ново-с Удоволствие!Все пак-требва и да се мисли!

по добрата...Машина...


Тема Re: hihihihiнови [re: Cherepaha]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано27.01.03 18:16



i az veche ne si vervam na napisanoto da ti kaza chestno ;)))))) tuk cjal den si vodja shto gode monolog ;)

Vurposnoto Audi s 90te konja za koeto tolkova se vdiga shum ima slednite danni za Vmax:
'93ta godina (B4) Vmax: 174
'91-92ra godina Vmax: 177
'88-90ta Vmax: 182

Katalozni danni :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.