Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 26.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Wizi]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 13:30



Няма май да се разберем с теб...

Абе пич, аз да съм казал че е на равно? Не само това, ами и казах че за условията не споря, ама кой да чете! Не споря и за километражите - пак прочети по-горе. За какво споря - споря че аз съм виждал на моята кола километража на 220 и че далеч не съм изолиран случай. Очевидно е, че начинът по който са измерени тия километри вероятно съвсем не е точен и няма връзка с истински тестове, но ти как предлагаш да се отговаря на въпроса колко максимум си вдигал с колата си? Според мен единствения начин без усилия е да кажеш какво си видял на километража, а не без да си пробвал да цитираш данни от списания!

"Ami tova e che edno Porsche Turbo s koeficient na tuhlena stena njama da napravi poveche ot 200km/h" - това, което си казал се различава много от това, което си искал да кажеш. И не се заяждам за разлика от теб, наистина го бях разбрал по съвсем друг начин.

П.С. С епитети и пуберско поведение пък съвсем доникъде няма да стигнем!



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Razer]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано28.01.03 14:51



.... naprotiv, mislja che sme na ruba da se razberem kato horata :)

"ти как предлагаш да се отговаря на въпроса колко максимум си вдигал с колата си?"

Ochakvam da bude otgovoreno s malko misul, toest ako v knishkata na njakoia si kola pishe, che nemoze da vdigne poveche ot 180km/h + oshte edna dozina spisania, sobstvenika da ne tvurdi smelo kak e vdignal 220km/h i gi njama za nishto shtoto imal oshte 1000 oborota megdan :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: V-maxнови [re: Mr.Overclock]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано28.01.03 15:08



Kolega Mr.Overclock,
Radvam, che tolkova vnimatelno ste prosletili diskusiata i po tozi nachin ste otkrili vuprosnata moja greshka. Blagodarja Vi za korekciata, scepihte mraka naprao!

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: eto oshte....нови [re: Wizi]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 15:26



abe chovek, az neznam kakvo e saprotivlenieto na Clio-to. ti znaesh li??? az ti govoria za dokazani fakti - kak stava, niamam predstava.. no to mnogo si varvi i na gradsko... ako naistina ne mi viarvash, mozem vinagi da se drupnem.. ne che shte te bia, ako si s niakoe ot lubimite ni audi-ta, no 170 shte napravia na ravno. / mezdu drugoto sega sam s 14 colovi 185 gumi, no specialno za meropriatieto shte si sloza starite - 135/55/13 - s tiah sam postigal tazi skorost



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Wizi]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 15:44



Вие с другаря ти Киров как измерихте че развива 264 неговия звяр и повече не ще? Още повече че ако нещо не е пипано това Ауди гледам че за S4 дават Vmax 250...



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Razer]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано28.01.03 16:15



Za tija deto chetat se e razbralo :) Ima chip-tuning praven v germania na 280 konja i 400Nm.

I gledash njakude na greshno mjasto zashtoto S4 ima 244km/h. Predi chip-tuniga kilometraza otchitashe tochno tolkova i za tova smjata che i pri 264 sushto shte e tolkova tochen. Tova razbira se ne moze da bude 100% po tozi nachin :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: eto oshte....нови [re: tsvet4O]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано28.01.03 16:31



To i mojto Punto vurvi dosta spoluchlivo kato za mizernite si kone, napravo me uchudi v samoto nachalo. Shte mi e naistina interesno da se drupnem za "sporta", seriozno :)

Moze da pravish 170... vupreki che slagam 10-15km/h greshka na kilometraza... :)

Probvaj go s 14kite, interesno mi e! :) Mojto stana super ubito na V-max, inache na gradsko razlikata e super minimalna, vupreki zlite ezici na njakoi hora koito tvurdjaha super ubedeni, che shte stane mnogo tromavo. Drun-drun ;)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Wizi]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 16:44



Тоест и ти си гледал какво показва километражът и смело постваш. Ама може да се намери някой да каже, че вероятно е имало сумати фактори, които правят и двата теста нелегитимни, така че изводът че километражът работи правилно може и да е неоснователен. Само дето ще се опита да те убеди че твоят километраж показва по-малко, а не повече. И да те помоли много друг път да не постваш разни такива непроверени данни.



Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Razer]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано28.01.03 18:30



Ne razbiram samo kude ti e avariata che tolkova vikash?

"Тоест и ти си гледал какво показва километражът и смело постваш."

Tochno taka. Kato e napisano che Audito mu ne moze da vdigne poveche ot 244km/h i kilometraza mu pokazva TOCHNO tolkova, kakvo oznachava tova spored teb? Plus tova ne zabravjai, che ima goliama razlika mezdu negovoto Audi i edno obiknovenno Audi 100 v otnoshenie na kvalitetnite neshta. Edno ot tjah e javno i kilometraza.

"друг път да не постваш разни такива непроверени данни."

Dobre Mr. Verni Danni, kazi samo koe mu e nepravdopodobnoto?

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: Koi kolko e vdigal s Audiнови [re: Tricky]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано28.01.03 18:44



Напротив прав съм
просто имаме различни виждания и не ме познаваш
Ако ме познаваш щеше поне да знаеш, че карам извънградско с 80-90км/ч независимо дали съм на магистрала или на обикновен път-Така ме кефи и въобще, ама ВЪОБЩЕ нямам нужда да знам колко може да ми вдигне колата, а камо ли да гоня гейове
Никой вече не гоня по пътищата!
Мога да се пробвам с някой от светофар до светофар на ускорение най много

Някой път ела на някоя Ауди среща и ще ти вдигна капака пък може съвсем случайно да има V-образен "шестак" отдолу-може и да бъркам незнам
Мечтая си единствено за TDI

Знам, че като спрегнеме думата V6 и първите асоциации са, че това е страшно бърз и мощен двигател и би трябвало да издухва почти всички 4 цилиндрови агрегати камо ли дизелови-Да ама и не!
Специално този двигател на Ауди има далеч по големи достойнства от скоростта(поне според мен)
Колкото до шофьорските ми умения специално в тази ситуация с пежото са напълно игнорирани-прав път без насрещно движение и пълна газ!
Добавям и специфичните условия на случката:
изпреварва ме автомобил с скорост по-голяма от моята с поне 20км/ч при моя скорост от 90км/ч. т.е. тръгвам да го гоня с пасив, който първо трябва да преодолея и след това да ми остане достатъчно мощност и да го изпреваря
Само че говориме за автомобил 2000година доста по малък клас от моя(по лек) и с последна дума на техниката при дизеловите двигатели с доста голям голям въртящ момент ,който при високи скорости му помага доста.
Кураж(или по скоро риск) имах достатъчно като за последна такава глупост от моя страна

Суха статистика:
Audi 100 C4 - 2.6 V6 ,150hp ,225Nm,1490kg, 206км/h-1992g.
Peugeot 206- 2.0 HDi ,90hp ,205Nm ,1070kg, 180км/h-2000g.


Доста равни автомобили като възможности не мислиш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.