Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 22.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво ми направи впечатление днес.  
Автор The One (избраният)
Публикувано24.01.03 15:32



И не само днес, а от близките 5-6 седмици.
Въпреките това, че известните личности от МВР се кълнат за намаляващата престъпност, въпреки разните му статистики които размахват пред камерите - наблюдението е едно.
Почти всяка Ауди 90, Б4 или Купе е без предни мигачи и халогени. Днес по Витошка видях 5-6 Аудита. И всичките без мигачи и халогени.
Просто да видиш Ауди с халогени и магачи е почти невъзможно.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Какво ми направи впечатление днес.нови [re: The One]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 18:11



Abe az tva go nabludavam ot dosta dulgo vreme i napravo sam izumen I niama Bulins, niama TIM... A na bashta mi B4-kata oshte e ciala, da ne poviarvash... Po obiasnimi prichini niama da spomena kade noshtuva :))



Тема Re: Какво ми направи впечатление днес.нови [re: tsvet4O]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано24.01.03 18:23



Че какво им пука на застрахователите ?! Те не го изплащат като щета ! А може и да прибират процент от "аверите" ...

Ако на някой още не са му свили халогените - да не се притеснява - те апашите забавят, но не забравят. По-добре или ги залепете с епоксидна смола, така че и вие да не можете да ги свалите, или си ги свалете превантивно и си ги приберете у дома - това е приятелски съвет от собственик на B4-ка, която някога, много отдавна и за много кратко беше с халогени.

И четете




Редактирано от Mugaga на 24.01.03 18:24.



Тема Re: Какво ми направи впечатление днес.нови [re: Mugaga]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 22:46



Siguren li si, che ne gi izplashtat kato shteta???? Tova ne go znaeh... Sas sigurnost shte se zaema s lepeneto, oshte ne mi e mnogo iasno s kakvo i koe za koe da lepia, no mislia, che shte go izmislia.... Blagodaria za info-to :)



Тема Garancia ne gi izplashtat.нови [re: tsvet4O]  
Автор The One (избраният)
Публикувано25.01.03 02:21



Kakwoto lipswa ot kolata - ne go plashta nikoi zastrahowatel. Bez znachenie farowe, stakla, gumi ili ako shtesh preden kapak.

Ako sa schupeni - plashta. Ako ne.... gorish.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Garancia ne gi izplashtat.нови [re: The One]  
Автор eViL (Drivers wanted)
Публикувано25.01.03 07:16



Абсолютно е така на мене ми ги крадаха 3 пъти!! И 3-те пъти от Булинс ми викат ми неможем да го пуснем като щета понеже нямало следа от кражба...можело да съм си ги свалил сам и да ги продам това ми казаха умниците!! какво ли не пробвах..дупчих бронята за да ги закрепя на болчета...и със смола пак ми ги свалиха с нещо ги бяха заляли преди това незнам какво точно и са си ги измъкнали, даже веднъж сменях и акумулатора заради тъпите халогени!! бяха ми дали алармата на късо и тя свирила ли свирила 3-4 дена (мен ме нямаше) и като се прибера аха да запали.. избита клетка. Ама и немците тъпанари не помислили за крадци слагат се на некви елементарни щипки (сигурно в Германия нямат такива проблеми де) и всеки точно за 1мин могат да се свалят дори от аматьор. И накрая намерих решението и повече не са ми ги пипнали! Просто си сложих само мигачите (пак с болчета и със смола ги залепих..), но вместо оригиналните халогени сложих само преставката предната без никви крушки и тях ги залепих..писна ми да давам по 120-130лв всеки път...

Редактирано от eViL на 25.01.03 07:19.



Тема Re: Garancia ne gi izplashtat.нови [re: eViL]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано25.01.03 09:01



Abe vie me razbihte... za halogenite predpolagah, che ne gi izplashtat, ama farove i migachi nali daze sa markirani.. tupanari... I za kvo sme dali 650 lv za zastrahovka????



Тема Tukmo...нови [re: The One]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано25.01.03 12:44



..Vliazoh da se oplakvam i gledam 4e ti ve4e si podel temeta Zna4i stanah predi malko shtoto az spia do kasno :) i kvo na kolata mi zeiat edni strashni dupki!!! Mamata im da eba na tia !
zna4i predi to4no 8 dena mi gepiha miga4ite i az si kupih 4isto novi, vzeh gi TQNKO po 40 lv edinia!! i ot togava si darja kolata na parkinga to izliza po evtino I kvo v4era se pribrah kqsno i si ia ostavih pred nas ama toia pqt ne mi se razmina niama mi i halogenita sega!!!
Samo4e edno ne mi e iasno kade otivat vsi4kite tia kradeni miga4i i halogeni.. shtoto te ot moita kola iavno sa otishli na druga nali taka ??? ama kakto ti kazvash edno 80 % ot 90-kite v sf sa bez miga4i i halogeni (za B4-kite) zashto taka ..bi triabvalo ve4e dve ot tiah da sa se obzaveli s moite 2 4ifta .. zna4i triabva procenta da namaliava..ama na tva ne stava.. kvo gi praviat tia miga4i i haloogeni neznam da ne gi iadat????
shte vzema sa pak da si kupia novi i da zastana s pushkata na balkona da 4akam cila nosht!! i ako uspeia da grqmna niakoi shte sqm mnoogo shtastliv!!
Makar 4e predpolagam 4e nie sme si vinovni shtoto se skrqndzime i se dai neshto po tqnko i ako moje kradeno !!!!! emi kak niama da se krade poosle kato taka se pooshtriava prestqpnostta!!! shtom i az sega si pomislih da si tqrsia ot niakade po tqnko a da ne si davam parite na viatara smiatai za kakvo stava vapros.. pisna mi ve4e.. i da ti kaja moite biaha s razprobiti boltove i smola otgore .. niama otqrvane triabva da se napravi neshto.. ama sega sqm reshi 4e ako vidia nekade markirani takiva nesta da mi predlaga i boi boi dokato mqrda toia prodava4 i moje da se obada na Nasti da doide da mi pomaga...!!!

see you soon

P.S a zabravih zna4i ako vidite edna sinio-zalena komi4na 90-ka samo s edin desen haloge e da znaete 4e sqm az :))

Редактирано от Too FAST на 25.01.03 13:11.



Тема Re: Garancia ne gi izplashtat.нови [re: tsvet4O]  
Автор eViL (Drivers wanted)
Публикувано25.01.03 15:20



Ааа аз моите 700 лв си ги избих де..:) плащаха те два пъти предно стъкло първия път от един камион нещо литна и ми го спука втория път като ми откраднаха чистачките и ги пуснали от високо гадовете и леко ми се беше появила една дупчица която постепенно зе да прави пукнатина и така платиха 2-рото стъкло платиха ми и бронята веднъж понеже някъв кретен ме хакнал и си заминал докато бях пред BILLA.



Тема Migachite i halogenite...нови [re: Too FAST]  
Автор The One (избраният)
Публикувано25.01.03 20:56



... si gi smeniame i si gi prehwyrliame.

Te mnogo kradat na 90kata syshto i dolnata reshetka, deto e na bronqta. Az sym ia wyrzal zdrawo.


Towa che sa markirani - nemojesh nishto da im kajesh. Shte kajat - ot katastrofirala kola sa.
Ama kak niama da tyrsish po eftino bratche. Novi sa 300 kinta edinia halogen. Migacha e 50 kinta.

Problema se reshawa mai sas samorazprawa. Po-rano tuk se poiawi ideiata za edna haika. Ostawia se edna kola primamka i se debne s drugi dwe. Kato trygne niakoi da bara - boi dokato ne pochne da se moli da wiknat policiata.

Ako niakoi e nawit za ideata - da kazwa.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Migachite i halogenite...нови [re: The One]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано26.01.03 15:27



Az u4astvam !
daite da se sabirame !



Тема Re: Migachite i halogenite...нови [re: The One]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано27.01.03 10:53



Broi me i men

WWell BE COOL



Тема Re: Какво ми направи впечатление днес.нови [re: The One]  
АвторTricky (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 13:16



Edna prosta smetka - novi halogeni za B4 (edin broi) sa 290 lv - niakude moze i da ima po-evtino. Ciala predna bronia e 250 lv. Razbrah che ima i kapaci, koito da kriat dupkite ot halogenite.
Az sum sus zastrahovka za 750 lv (s markirane 800) sedi na ohraniaem parking i sum siguren che edinstvenata prichina 4 meseca da ne sa mi gi svili e che edinia e puknat. Predpolagam che samo edin zdrav ne im triabva.
V momenta v koito mi gi sviat, a tova shte stane rano ili kusno si vzimam edni kapaci ili smeniam broniata, s takava bez dupki za halogeni.
Da gi eba u halogenite - te i bez tova ne sa koi-snae kolko po-nadolu ot farovete i mnogo rabota ne vurshat!



Тема Re: Tukmo...нови [re: Too FAST]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано27.01.03 14:07



Slujebnata 80- ka na sykwartiranta mi osymna predi nqkolko dni bez desen far i miga4 i izkyrtena laistna pod farowete, we4e ne samo halogeni kradat...



Тема Re: Какво ми направи впечатление днес.нови [re: Tricky]  
Авторiovo-audi1OO (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 16:00



abe az da vi kaja 4estno ,
pritejavam audi 100 2.3 ,ama da vi kaja za halogenite ,ednata mi krushka izgoria ,
i nemoga i nemoga da gi svalia ,otzad probvah nemoje ,otpred probvah nemoje i nemoje ,kakvo li ne opitvah nestaava i nestava
ta zatova sam, siguren che i gepa4ite shte se uzoriat da gi svaliat ,daje da ne kazvam goliama duma daje dali she mogat , to nie s moito friend shtom nemojahme da gi svalime ,kvo da kaja za dugite ,abe dano de
nai mnogo cialata broniq da mi ia svaliat hahahahahaha,ama togava ve4e nema kvo da kaja hahahah
abe naivajno e da imash goliam kasmet i da poznavahs tuka tame niakoi ,za da ti pomogne pri takiva slu4ai , na mene dva pati mi ia kradat ,i dvapati mi ia vrashtat ,shoto e registrirana po talon na BULINS ,i dvata pati si ia namerih pred bulins pred Japonskia hotel ,az i tam jiveia de ,abe smeh goliam
4ao pi4ove zasega



Тема Re: Какво ми направи впечатление днес.нови [re: The One]  
Авторsashoo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 22:20



moito vse oste ima




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.