Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 19.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предно окачване на 90 QUATTROнови  
АвторVGK (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 03:26



Имам следниите два проблема:

Първо: когато минавам през някоя дупка (къде пък ги целя и аз тия дупки) немога да преценя точно каква, но по скоро по-отсечените и така наречените "люлки" се чува и усеща такъв удар все едно съм се качил фронтално на бордюр с примерно 40км/ч (не че съм се качвал ама предполагам)

Второ: при пълен десен или ляв волан се чува тропане, но не като каре а все едно двете гуми вървят по различна треактория и в един прекрасен момент едната решава че трябва да се плъзне леко в страни (между другото се усеща леко поклащане на колата) щото иначе ще се срещнат по некое време. Май доста тъпо го обясних ама то трябва да се усети на волана иначе е трудно за обяснение.
Предполагам че някой ще ми каже да си направя реглаж на предния мост обаче аз съм ходил няколко пъти и последния майстор (в сервиз МАРГЕЛ) с добра апаратура ми каза че по-права кола не е виждал.
Между другото този проблем се появи като един път се поднесох на един завой и колата странично се удари в бордюра.


Благодаря предварително!!!



Тема Re: Предно окачване на 90 QUATTROнови [re: VGK]  
АвторVGK (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 21:57



Хаиде кажете нещо де



Тема Re: Предно окачване на 90 QUATTRO [re: VGK]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано21.01.03 12:14



Hum batence mnogo stranno si go obiasnil.... ama da te pitam kak do odari toia bordiur s dvete gumi ili samo s prednata? i 2-ro zakara li kolata da ti poglednat nosa4a, shernira i nakrainika ???shtoto nosa4ite ni sa noge slavi i podavat otzat na zgqvkata mnogo lesno :(((( Hum mnogo shte e stranno ako si hodil i da i niama nishto po prednicata pqk da go pravi tva neshto ne mi se viarva... haide kaji ..

see you soon



Тема Vupreki 4e :нови [re: Too FAST]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано21.01.03 22:22



Da ti kaja i az imam edno leko 4ukane v dupki na zavoi :((
i poneje vsi4ko mi e zdravo( novo ) ot dneska i reikata ( a mislehme 4e e ot neia) tova 4ukane oshte si go ima :((( i ne znam ot kade e samo4e ne e kakvoto ti go opisvash de ..hum..



Тема Re: Предно окачване на 90 QUATTROнови [re: Too FAST]  
АвторVGK (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 03:10



Абе глей сега тва беше на леко заледен път с летни гуми и много газ(това го пиша за тези които мислят че QUATTRO не може да се поднесе). На излизането от завоя колата тръгна да се носи странично към бордюра и май по-скоро предната дясна гума (завоя беше ляв) понесе по-голямата част от удара, който хич не беше лек защото колата отскочи поне 1.5 метра в обратна посока, освен това волана застана на криво. Аз си помислих че съм изкривил всико от дяснат страна ама майсторите после казаха че всичко си е идеално само ми върнаха волана. После още няколко пъти съм ходил на майстори и според тях няма нищо криво.

А по въпроса с тропането (което няма връзка с удара), толкова е силно че когато возя някой и го чуе го хваща страх. Аз предполагам че е от тампоните горе на амортисьора, но ги смених и пак си тропа ама тия дето ги сложих изглеждаха доста големи ментета.



Тема Re: Предно окачване на 90 QUATTROнови [re: VGK]  
АвторVGK (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 01:27



Ехо



Тема Re: Предно окачване на 90 QUATTROнови [re: VGK]  
Автор quattro_gmbh (непознат)
Публикувано23.01.03 14:45



Abe pi4 kolko pyti ti kazwam da si prowerish tamponite na mosta, az na moita gi smenih poradi podobno powedenie. A i sym ska4al s 50-60 km/h wyrhu bordiur (pri towa po4ti frontalno), i w interes na istinata beshe si ot baq wisokite i w kraina smetka edinstwenoto porajenie e 4e malko se oprazbi nakrainika na kormilnata shtanga ama toi e 20 lw. Taka 4e mnogo se symnqwam da si izkriwil nwshto po prednicata, po skoro twoito mi zwu4eshe to4no kato na tamponi na most. Te prosto kogato uwisnat celiq most barabar s dwigatel, skorostna kutiq i wsi4ko drugo koeto se setish zapo4wa da se razhojda kak si iska- napred, nazad, nalqwo i nadqsno, kakto i kombinaciq ot wsi4ki posoki :))

winter+quattro=total satisfaction

Редактирано от quattro_gmbh на 23.01.03 14:47.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.