Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 23.09.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Gumiнови  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 22:23



Moje li niakoi da mi kaje kakva marka gumt da si kupia i na kakva cena? Razmera e 195/65/15. Ima li vsesezonni takiva?



Тема Re: Gumiнови [re: B4]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано06.01.03 23:03



Vsesezonnite gumi sa si kompromis, nai-dobre si kupi zimni i letni otdelno, az zalagam na bridgestone tazi godina, za zimni gumi. Za lqtoto TOYO ili Yokohama, japoncite prawiat strahotni awtomobilni podmetki

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Gumiнови [re: Nasti]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано07.01.03 03:55



da i az sushto sum za BRIDGESTONE probvai letnia variant POTENZA RE720
ima go tozi razmer mai kum 200 leva e ednata guma
no da znaesh,4e povedenieto e neveroiatno s tezi gumi na putia ,a za spira4nia
put niama kakvo da se komentira natisni spira4kata i se ubedi



Тема Re: Gumiнови [re: Calibra16V]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано07.01.03 08:56



RE720 weche e star model, sled nego otdawna izlqzoha Poleposition S02 i S03, poslednia naistina e strahoten, no i cenata mu syshto, prez proletta nai-weroqtno shte izleze S04 ako Bridgestone zapaziat tradiciata

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Gumiнови [re: B4]  
Автор Nero ()
Публикувано07.01.03 10:25



Аз май ще си взема Toyo Vario... 125 лв или там някъде за този размер с индекс H. Всесезонни.

Летните ми гуми аквапланират много зле на мокро. Мисля че компромиса с всесезонните е добър, не ми се занимава със смени на гуми (всеки път като завали дъжд ).



Тема Re: Gumiнови [re: B4]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.01.03 10:45



На Viking за същия размер цената за зимни е 125 лв.

@>-'-,-'—


Тема Re: Gumiнови [re: Nero]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано07.01.03 12:03



neshto ne razbiram.. zashto smiana na gumi vseki pat kato zavali dajd?
tuk ne govorim za mokri i suhi gumi, a za zimni i letni.
letnite dosta dobre izhvarliat voda, no ot niskite temp. kau4uka se vtvardiava dosta, a i grifera e takav 4e se palni sas sniag.
zimnite gumi pak liatoto se iznosvat mnogo barzo, tai kato kau4uka mnogo omekva.. tova koeto e nai-moderno kato vsesezonna guma e zimna guma s pove4e Silica (ama ne Silicon, kakto mu vikat niakoi)



Тема Re: Gumiнови [re: M]  
Автор Nero ()
Публикувано07.01.03 12:46



Шегувам се за смяната на гуми пред дъжд; просто идеална гума за всякакви условия които могат да те сполетят на следващия ден няма, така че всичко е компромис.

За аквапланинга - това го усетих лятото, и все си мисля че всесезонната гума ще е по-добра на мокро. Ако някой не мисли така - да сподели какво знае



Тема Re: Gumiнови [re: Eva*]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано07.01.03 13:49



Да,на служебните ни коли сложиха Викинг,и мога да кажа че са много добри!Аз лично мисля.че всесезонни гуми няма,това са некви мижи да те лажем...С тях в сняг(ако не е в града и внимаваш) си загинал!
Аз имам две Нокиан и две Вредестейн-за зимата.И от двете марки съм супер доволен!Но все пак по ми харесват Нокиана!Страшни са!Тея гуми не са ме оставили никъде!Купих си и вериги,а още не съм ги слагал.Постоянно ходя по разни чукари.
Е сигурно Гудиър,Мишлен,Бриджстоун и т.н.Са още по добри,но и цената е друга!
Имам две летни Гудиър-супер са си гумите
Абе изобщо много се кефя на готини гуми....и се дразня на разни дето карат с разни цървули и не знаеш къде ще спрат...
Решението да си вземеш и още 4 джанти и да ги въртиш с тях!

Междъ другото ,някой тука разправяше къде има железни джанти-кажете,че ми трябват 4бр....



Тема Re: Мокри гуминови [re: Nero]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.01.03 13:57



Тук съм съгласна с теб.

"Всесезонната" гума е термин взаимстван от гумаджиите.

В действителност това са мокри гуми, които имат много добри качества за мокри условия и респективно са подходящи за мека зима или за пролетно-есенни условия.

За зима, като миналогодишната - същите всезесонни гуми не са особено подходящи, от личен опит го казвам. И аз лично бих ги забранила ......

То, е хубаво да се връткаш на пътя, ама не като мен. На пълен кръг на оживено кръстовище.


@>-'-,-'—



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.