Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 29.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я да ви подразня малконови  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.01.03 11:16



Онзи ден, някъде между 10 и 11 вечерта, карах колата си по цариградско, в крайната лява лента, със скромната скорост от 100-120 км/ч. По едно време, едно Ауди (80 или 90, не си дадох зор да гледам за подробности), ме настигна в съседната лента и застана на една линия с мен. Аз разтълкувах ситуацията като подкана за състезание. И от там - газ, газ... Първите секунди Аудито дръпна малко напред, ама при скорост 160 (може би и над) вече сдаде багажа и изостана. Много слаби тия Аудита, бе.
Интересно, кво ли са си говорили хората, които са наблюдавали отстрани, сигурно "баси идиотите, ей с'а ше се пребият"

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Я да ви подразня малконови [re: Resurrector]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано10.01.03 14:15



Батка, глей са- първо при тия улични състезания винаги печели по-безразсъдния. ако си мислиш, че може да прецениш за 1-2 км коя кола колко върви много се лъжеш!
друг е въпроса, че за избора на един автомобил това колко бързо ускурява едва ли е най-важния критерии. ако беше така сега щяха да произвеждат нещо средно между картинг и трактор- леко купе без никакви удобства и супер-мощен двигател. аз предпочитам да се возя комфортно и леко, а не бързо и да броя дупките по пътя.
и още нещо- от бързото каране си само назад- и като части и като гориво и като глоби и като удари ако щеш....



Тема Re: Я да ви подразня малконови [re: Alex]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.01.03 15:45



Виж са, колата ми е много тежка (щото вози комфортно, дори при скорости над 160 ) и ускОрява бавно, за това пича с Ауди-то дръпна напред в началото. Иначе за горивото си прав, за частите - не чак толкова.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Я да ви подразня малко [re: Resurrector]  
АвторBobyB (Нерегистриран)
Публикувано10.01.03 16:35



И каква е, да не е Москвич Алеко
Ако да, съгласен съм че е много тежка и че ускорява адски бавно, по-точно никак . Но ако си се гонил с Ауди, може и да стане....



Тема Re: malko mi e smeshno..нови [re: Resurrector]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано10.01.03 18:09



Ei priatel ia pqrvo kaji kakva ti e kolata...???
Edinstvenata pri4ina da nastignesh audito sled pqrvia kilometqr e prosto zashtoto 4oveka ili go e dostrashalo da kara taka na carigratski ili ve4e e triabvalo da spirate i ti si go nadminal xa xa e tva ne men mnogo 4esto mi se slu4va.. kogato niakoi kato teb po4ne da se forsira do men na niakoi svetofar(na bulgaria da re4em) heh ok az vinagi sqm gotov daje poniakoga ne si pravia truda da prevkliu4vam na benzin... ta kakto i da e trqgvame nali.. ok i az go drqpvam s edna dqljina ok bit si mai ....:)) daama ne onia se napqva i natiska i koto doblijim sledvashtia svetofar az natiskam spira4ka po ot rano i onia me izprevarva i spiira pred men ( DOVOLEN 4e me e izprevaril) xa xa ti sigurno si kato niakoi ot tia tipove a ???estestveno tuk govorim za gore dolu ravnostoini koli nali ? ne bih se sastezaval s niakoia A6 ili A8 ili neshto ot tehnia klas...
taka 4e brato ne se radvai tolkova :PP



Тема Re: malko mi e smeshno..нови [re: Too FAST]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.01.03 21:21



'Начи, инициатора на гонката беше онзи, не аз. Освен това, когато се зададоха коли, аз веднага намалих, а онзи продължи на слалом.
Иначе си прав - от Ауди 80 до Ауди 80 и от бензин до бензин може да има много голяма разлика.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Я да ви подразня малконови [re: BobyB]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.01.03 21:21



Алекото тежко ли е?
И ебати москвича, дето вози комфортно при 160

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Айде бе!нови [re: Resurrector]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано11.01.03 10:12



Шофьора на Аудито явно е бил все пак по-умен!

На Цариградско има редица ограничения и щом не е продължил гонката, значи е постъпил по-умно.

Не изключвам възможността всъщност той да е бил в един момент успоредно с теб, да ти е хвърлил набързо един поглед, дали няма да го засечеш, а ти да си се вързал на идеята да те къса!

И все пак, твойта машина никъде не я споменаваш. Те Аудитата слаби, ама повечето от шофьорите им имат малко акъл. Само да не ми се обидиш, де!

Иначе и аз късам Аудита и Баварци - като са спряли на светофара! после ги виждам как ме подминават.

@>-'-,-'—


Тема Онзи дали е знаел,че се състезавате?(НТ)нови [re: Resurrector]  
Автор The One (избраният)
Публикувано13.01.03 10:51



.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Я да ви подразня малконови [re: Resurrector]  
АвторBobyB (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 13:05



Ами аз преди имах едно такова чудо на главата, та знам че тежи колкото и сегашната ми колица, демек към 1.5 тона . А космически скорости не си спомням да съм споменавал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.