Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 30.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Audi 100 или Audi A4?нови  
Автор Sao (Sys_Admin)
Публикувано10.11.02 11:44



Здравейте, Сигурно на много от печените маниаци тук въпроса ми може да се стори смешен, но аз не съм много в час с нещата, та накратко:
Карам VW Golf 2 1.8 и искам да го сменя. Парите приготвени за кола са 10000 до 10500 MAX. Искам да взема Audi 100 или Audi A4 въпроса ми е кое би било по-добре и по-възможно 100 с повече екстри и по запазено или А4 но доста офъкано изобщо ако може да се купи А4 за 10 бона, защото съм чувал, че започвали от 15 нагоре!

I'm too lame to read /etc/passwd ;-)


Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: Sao]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано10.11.02 12:49



За тия пари, твоята кола е Audi 100. Препоръчвам ти за двигател 2.5TDI дизел или 2.3 бензин. И не се плаши от годините на колата, ако е технически добре.



Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: Spidercho]  
Автор WALTER (RS)
Публикувано10.11.02 13:58



Spored men Audi 100 e po-dobriq izbor-golqm avtomobil hubava voziq, NO ako iska6 vsi4ko da e na 6 trqbva da vzeme6 po mo6ten motor ina4e nqma da moje da otlepi tova tejko kupe!!! Dobar izbor sa6to e Audi 80 b4 coupe-ot li4en opit ti go kazvam (jelezen avtomobil) Dano popadne6 na dobar avtomobil - USPEH!

PRO STREET FOREVER


Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: WALTER]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано11.11.02 09:09



za 10.5hil. lw. se metai na edna 100-ca i zabrawqsh za skukata, tyrsi kolata da e minimum 2.3.
Motorite 2.6 i 2.8 sa syshto strahotni, samo che typoto e che nemojesh da si namerish 2.8 now wnos, shtoto e akcizen i cenite na tezi koli sa DA SI EBE MAIKATA!
Oswen towa ako namerish takawa shte sa praweni magarii s dokumentite koeto edinstweno moje da ti donese nepriqtnosti.

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: Nasti]  
Автор Sao (Sys_Admin)
Публикувано11.11.02 12:20



Благодаря за съветите. От казаното до тук мисля, че най-много ми хареса да е с мотор 2.5TDI доста по изгодно е финансово.
Дано успея да намеря за тези пари Audi 100 2.5TDI с климатик и другите дребни глезотии, а и ако е приличен цвят металик ще съм HAPPY :-)

I'm too lame to read /etc/passwd ;-)


Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: Sao]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано11.11.02 12:32



da, diesela e na dalawera, samo che zabrawqsh za quattro pri 100-ta

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: Nasti]  
Автор Sao (Sys_Admin)
Публикувано11.11.02 12:35



Бе не ми е такъв проблем да е Quattro. Ще го преживея

I'm too lame to read /etc/passwd ;-)


Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: Nasti]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано11.11.02 20:13



v KAPITOLIA ima edno audi 100 2.8 4x4,174 HP,93 model....11 500 lv









BMW Power



Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: instinkt]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано11.11.02 20:21



Най-вероятно се е въртяло през капак. Заеби Капитолия - доколкото съм чувал, не са много читави.



Тема Re: Audi 100 или Audi A4?нови [re: Mugaga]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано12.11.02 09:47



ako goworish za towa siwoto, to e now wnos ot pernik

My Crazy Red Arrow!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.