Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 24.09.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Skorostomerнови  
Автор TheDrill (...Yes It is...)
Публикувано04.01.03 00:06



Zna4i dnes pokarah kolata malko .4e do skoro beshe v boxa
no zabelqzah 4e skorostometara mi pravi kurva,vednuj ot4ita skorosta,vednuj ne q ot4ita,a oborotomera si raboti bez problem.I pravi go tozi problem,kato naprimerno izklu4a dvigatelq, i posle zapalq,v smisla 4e ne po vreme na dvijenie.4ukam tabloto - opravq se.
Zashto stava taka? Utre ste ia pogledna ,no iskah da znam nqkoi dali mu e pravila taka kolata
Audi B3 1.8



Тема Re: Skorostomerнови [re: TheDrill]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано04.01.03 12:18



Predlagam ti da si izwadish tabloto i da natisnesh dobre bloka s skorostomera kym platkata, moje sled udara da ti se e poizmuknal.. Abe razglobqwa se celia :) ima 4 kracheta za skorostomera i 4 za oborotomera, pochisti gi dobre sys skalpel, prusni malko kontakten sprei.. i se nadqwai da e ot towa.
Ako imash waprosi za swalqneto - pitai :)

Crash Test Dummy


Тема Re: Skorostomer [re: int 27h]  
Автор TheDrill (...Yes It is...)
Публикувано04.01.03 14:13



Dnes ili utre ste go napravq ,svalql sum go 3-4 puti ,znam kak stava:)))
Merci za informaciqta!
Bez tova i edna krushka trqbva da smenqm na tabloto ,4e tova za benzina ne sveti mnogo dobre



Тема Re: Skorostomerнови [re: TheDrill]  
АвторNGG (Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 20:07



Mnogo dobur suvet, moje i prosto da e v kuplungite ! Za tova ti obrushtam vnimanie, prosto kogato go zglobiavash dobre da gi pritisnes zashtoto ako ne e na platkata a imash okislen kuplung moje da produlji da go pravi !!!



Тема Re: Skorostomerнови [re: NGG]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 13:17



Абе момчета, да знаете, че понякога не е само въпрос на лош контакт- било то на куплунга или на печатната пхлатка. виждал съм табла на ауди с прогорели писти на печатната платка- тогава просто се прави мостова връзка с парче жичка и поялник. по-страшен е проблема ако е гръмнал някой от електронните елементи на таблото. тогава иди разбери кой точно е заминал. а понякога ту се включва ту не се включка- имах такъв проблем с оборотомера. за километража нещата са още по-шибани. там се ползва модулиран ел-сигнал. моли се да не е нещо от модулатора, защото ще трябва ново табло.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.