Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 27.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Тема Xenon headlightsнови  
Автор Slack© (the_surfer)
Публикувано14.12.02 09:43



Hi fenove! Abe 4udya se dali ima vuzmojnost da sloja na kolata si xenonovi lampi koito po svedenie davali 200% po-dobra vidimost. Dali niama da greyat prekomerno i da mi se skapiat reflectorite za nula vreme ili puk da 4erpyat goliam tok i da "okotia" dinamoto?!?!? Niakoy ot vas slagal li si e takova jivotno?
Otkude moga da si kupia originalni XENON -ovi kru6ki?
10x.

---- live and learn ----


Тема Re: Xenon headlightsнови [re: Slack©]  
Автор KRlS (новак)
Публикувано14.12.02 10:07



Бате, Ксеноновите крушки са газоразрядни и не става просто така да ги сложиш. Трябва им специална запалителна система, която е бая кинти както и самите крушки са цифра. Но ако си фен сичко става!
Успех!




Тема Re: Xenon headlightsнови [re: Slack©]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано14.12.02 10:20



Predi 4-5 meseca imashe gotina diskusia za xenona w klub audi i w klub opel, predlagam ti da potursish w arhiva
Inache s 2 dumi, xenona e dosta po-slojna sistema, koqto ne se systoi w krushki, a w zahranvane, reflektori, elektronika za upravlenie.
Ne se luji da si wzemesh ksenonovi krushki, prosto menteta za guzaria... 200% po-dobra svetlina nqma kak da poluchish ot takawa!

Xenon moje da se slaga i na stari koli, no se prodawa s farove i elektronika.

Crash Test Dummy


Тема Re: Xenon headlights [re: Slack©]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано14.12.02 11:22



купи си крушки на OSRAM ... имат със синя светлина и наистина светят по добре от обикновенните ...

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Xenon headlightsнови [re: Slack©]  
Автор Slack© (the_surfer)
Публикувано14.12.02 11:34



Blagodarq Wi na vsi4ki za suvetite! Otkazwam se kategori4no do sledva6tata mi kola koyato eventualno moje da bude zavodski sus XENON bulbs. Dotogava 6te si vzema ot METRO /pone tam gi gledah sus sigurnost/ OSRAM sus sinya svetlina 100/90W. A ina4e za 200% go pi6e 4erno na bqlo na adres:



---- live and learn ----

Тема shto e xenon i ima li toi pochwa u nashite daraciнови [re: CORRADO_16V]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано14.12.02 11:36



Otgowora e NE! cenata na far xenon e okolo 2500lw. za Audi 90 w komplekt s towa deto mu wikate krushka, oswen towa e edna djadja okolo 10 kila koqto sluji za podgrqwaneto na gazta i neznam si oshte kwo i e 1200euro 5000lw. farowe + 2400 nagrewatel 7400, golqm maniak trqbwa da si za da goslojish

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Xenon headlightsнови [re: Slack©]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано14.12.02 12:48



Za kusmet moja priatel Kirov beshe tvurdo reshen da si slozi maximalen broj Xenon svetlini na bivshia si veche Mercedes ML - rezultata beshe bi-xenon i Hella Xenon za mugla. Kakto kolegite predi men sa spodelili che xenona ne e prosto edna krushka, a cjala sistema trjabva samo da dobavja che negovoto Audi S4 model '94ta e sushto s Xenon kolko i stranno da zvuchi. Porucha si go ot shtatite, dojde v komplekt s vuprosnite djadji, koito karat Xenona da se "zapali", mislja s okolo 2x000W... V sistemata ne e zadulzitelno da si smenjash i reflektora, javno ne se poluchava takova zatopliane koeto da go izgori ako e standarten.

Problema e che ne za vsichki vidove krushki se predlaga Xenon sistema kato dopulnitelna opcia. Demek mozesh eventualno da si slozish na H7 kojto vinagi sedi zad lupa, no ako imash po-star model kojto sveti s H4 primerno edva li shte si namerish njakude takova neshto. Samata sistema struva mislja okolo 800USD plus 3 meseca za dostavka :) V evropa do kolkoto znam samo Hella predlagat farove za mugla koito sa sus Xenon - istinski :) Za MLa struvaha 1500lv dve malki parcheta :)

Tova e! :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: Xenonнови [re: Slack©]  
Авторmtm (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 20:24



nqkoi znae li kolko struva PHILIPS Blue Vision H4 4000K



Тема Re: Xenon headlightsнови [re: Slack©]  
Автор faxx (globetrotter)
Публикувано28.01.07 23:33



bratle ti znae6 li kakvo predstavlqva ksenona be kapacitet ha ha ha ha
izrazhodva6 se nepodgotven




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.