Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 15.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лайстни...нови  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 11:18



Здравейте момчета:) Имам един малък проблем - по вратите на 90-тката ми има едни лайстни ниско долу които се застъпват с праговете и по краищата са се извили и стърчат:(,абе грозна работа.Имате ли идея откъде да намеря такива или направо да ги махна...
И карайте внимателно,моля ви...



Тема Re: Лайстни... [re: Audi9O]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано11.12.02 11:44



Problema ti nikak ne e maluk
Az obikalqh polvin godina da si tursq takiwa laisni, no tochno takiwa nikude nqma!
Imam 2 laisni za zadna wrata ot Audi 100, obache problema e che na 100ticata, kakto i na coupe-to imash wdlubnatini wyw wratata dolu w koqto wliza laisnata,
pri 90kite nqmash takiwa neshta i wsqka druga laisna prosto styrchi otgore.
Inache nqma problem shtipkite za laisnata sa syshtite, dori ne samo ot audi mojesh da slojish...

Ako gi mahnesh shte ostanat da styrchat neshto kato glavichki na boltove wurhu koito se zakachat shtipkite, moje da gi otrejesh i da gi izpilish ama mai nqma da e mnogo krasivo. Osven towa shte ti se pulnqt pragovete s bokluci sega zimata osobeno... Wijdal sym variant (w morga) kydeto zawiwat s bolt sturchashtiq krai na laisnata kato proiwat dupka wyw wratata no i towa e malko cigansko...

Moite predni laisni sa dobre, zadnite sa kakto ti gi opiswash poizkriveni, dovechera shte potursq snimka i shte gi postn-a ako imam na laisnite.. Ako iskash probwai i s tezi na 100ticata no ti kawam che nqma da izglejda dobre

Ta ako nqma interes kym prednite wrati obadi se da ti zapazq laisnite pone :)) Zadnite se symnqwam che shte ti swurshat rabota.

Crash Test Dummy


Тема Re: Лайстни...нови [re: Audi9O]  
АвторPuhcho (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 16:27



i az imam syshtia problem s zadnite laisni na 90-tkata mi ot edna godina:(
daze veche ednata ja zagubih njakyde



Тема Sorry, майкъл...нови [re: Audi9O]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 19:27



Мой приятел имаше 90-ка.
Доби същия проблем, когато един камион го влачи известно време.
След щателно търсене - резултат НИКАКЪВ.
За съжаление - това е положението.

Айде със здраве...



Тема Re: Sorry, майкъл...нови [re: Пaвeл]  
Автор TheDrill (...Yes It is...)
Публикувано12.12.02 00:21



abe i az sum sushtta rabota samo 4e 80-ka ....Kato udarih kolata i lasnata pod prednata vrata stana na ....... sega neznam ot akde ste namerq MAMKA MUU i edni drugi laisni mi trqbvat

Znam samo 4e durvoto e golqmooo



Тема Re: Sorry, майкъл...нови [re: TheDrill]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано12.12.02 08:43



Za 80kata ne e chak takowa dyrvoto! Wijdal sym na nqkolko mesta, obache celi wrati sys laisnite.. No za 90ki - nishto
Nowi mislq che bqha ot sorta na 70-90lv za dolnite gumeni laisni, a za gornite samo onova 5cm parche zad zadnite wrati mu iskat 50-60lv

Crash Test Dummy


Тема Re: Лайстни...за 90-ка - Няманови [re: Audi9O]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано12.12.02 10:34



"Търсената от Вас стока направо липсва на БГ пазар"
Още не мога да си обясня, адже ба! защо за Ауди 90 няма достатъчно части!

А все пак не са едно или две в родната ни страна.

@>-'-,-'—


Тема Re: Лайстни...за 90-ка - Няманови [re: Eva*]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 12:55



изедниците юнитрейд ми обявиха около 60 лв на парче?????Тия не са у ред...А 90-тките май станаха повече от 80-тките,абе 90-тката си е 90-тка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.