Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 27.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема KAJETE ZA B4kite...???нови  
АвторMUCHACHO (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 20:16



RECHIL SUM DA SI KUPUVAM B4 (93-94), XANTIA ILI VEKTRA. MOGETE LI DA MI KAJETE KOY MOTOR NA B4KATA E NAY IKONOMICHEN I KAKUV MU E RAZHODUT NA GORIVO NA GAZ ILI BENZIN. PITAM, ZACHTOTO MINAVAM NA DEN NAD 250-300KM. ..AA I DO KAKVI KM SI ZASLUJAVA DA SE KUPI.?



Тема Re: KAJETE ZA B4kite...???нови [re: MUCHACHO]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано01.12.02 14:24



Dwigatelite na Audi sa super taka che ne se pritesnqwai, e wsichko towa razbira se e dosta uslowno zashtoto pri kola wtora upotreba nikoi nemoje da ti kaje na kolko km. e i takiwa neshta. Inache sled kato minawash tolkowa km na den zashto ne si kupish 1.9Tdi. Predi 2-3 godini imahme edno takowa slujebno. Kolata e super, harchi malko - wyrwi mnogo (za toq wid dwigatel). Werno che nqma da si pyrwi na swetofara, ama pyk shte se wozish bez pari.
Inache ikonomichen benzinow dwigatel e 2.0 90ps. BullDog da kaje za razhoda na negowata B4-ka

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: KAJETE ZA B4kite...???нови [re: Nasti]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 15:04



Казвам:

7.0 до 8.0 на извънградско, в зависимост от най-вече от климатика и колко си давам зор;

10.5 до 11.5 на градско, в зависимост колко кеся по кръстовищата и най-вече какъв бензин съм заредил (имам пред вид че винаги зареждам 95H, обаче разликата в количеството боклуци може да е огромна)

Не знам тва добре ли е или е зле, ама мене ме устройва. Ако можеше градското да е под 10 .... Ех, мечти ....



Тема МОЖЕ,нови [re: BullDog]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано02.12.02 15:34



но не в София...
Мойта гори около 9 градско, но в Пловдив!



Тема Re: МОЖЕ,нови [re: Vento]  
АвторPB (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 00:55



Mi to v sravnenie s Sofia, gradskoto v Plovdiv si e pochti mejdugradsko. V centura na Plovdiv e po spokojno otkolkoto v kvartalite na sofia... i ne sa naturjali svetofari na vseki 50 metra.



Тема Re: B4 1992 2.0 90h.p.нови [re: MUCHACHO]  
Автор Thor (непознат )
Публикувано03.12.02 17:31



Na moita izvyngradsko e 5.2-5.5 /bez klimatik/ i 6.5 /s klimatik/ pri 110km/h.
Gradsko liatoto e okolo 8, a zimata 9-9.5 v zavisimost ot tova dali sym vkliuchil klimatika!
Da ti kaja mnogo si zavisi ot nachina na karane!
Kysmet!



Тема Re: B4 1992 2.0 90h.p.нови [re: Thor]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 21:43



E-e-e, ти ме уби с тези цифри. Нали за ABT мотора говориш.

В кой град го караш т'ва нещо, че да е 9-9.5 Аз под 10.5 не мога да сляза "посмъртно". За извън-градското пък да не говорим 5.2 !!! (без климатик).
Аз максимум съм постигал около 7 (София - Стара Загора - София) с константна скорост 110, почти цялата магистрала на 5-та скорост

Абе аз нямам грам "документация", ама май Mugaga беше казал, че има книжка на италиански и ще го помоля да каже какъв разход дават на този мотор (с климатик). Да не излезне, че си подобрил "заводските параметри"




Тема Re: B4 1992 2.0 90h.p.нови [re: BullDog]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано03.12.02 21:54



Тя книжката е на Razer, ама в момента е в мен. Има данни за разхода на гориво, но не пише кода на двигателя, а просто мощността му в киловати. Утре ще я взема с мен и ще постна информация.



Тема Re: B4 1992 2.0 90h.p.нови [re: Mugaga]  
Авторlgrec (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 10:44



Имам B4 с ABK мотор.На градско не мога да падна под 12,а на извьн градско под 9 (при около140 -магистрала).Ако в Пловдив (че ми е наблизо)има добьр сервиз за диагностика,който си ползвал-кажи.Тези разходи,които посочвате са ми сьнувани



Тема Re: Da ABT motor!!!нови [re: BullDog]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 12:54



Karam si go v Sofia! Liatoto sym slizal do 8.5 gradsko!
Nali ti kazvam, che zavisi ot stila na karane!
Az smeniam skorosti na okolo 2000ob/min t.e. se poluchava slednoto prevkliuchvane:
- 1-va minavam 4-5 metra, kolkoto da poteglia;
- 2-ra do 30-35 km/h i 2000-2200ob/min;
- 3-ta ot 30-35 do 50km/h i otnovo 2000ob/min;
- 4-ta ot 50 do 60km/h i 2000/min;
- 5-ta ot 60 nagore.
Estestveno s tozi stil ne sym pryv na svetofara, no az i ne se systezavam!
Niakyde biah pisal, che liatoto s 63litra minah 1200km pri 110km/h i pri vyzmojnost puskane po inercia na opredeleni uchastyci!
Tova e!

S Reno-to na basta mi sym pravil 4-4.2 izvyngradsko, no to e vse pak samo 58h.p.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.