Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 28.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: KAJETE ZA B4kite...???нови [re: DrS]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано05.12.02 13:54



2.0 двигателите са:

ABK - 85 kW 2.0E
ABT - 66 kW 2.0
ADW - 79 kW 2.0E (US & Canada)

Редактирано от Mugaga на 05.12.02 13:57.



Тема Re: vypros kym vento i nastyнови [re: itzo]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано05.12.02 14:03



onzi den bqh do plovdiv i tochno towa goworehme s Vento, zashtoto peshone tyrsi 1.9Tdi, w Germany tiq koli ne se pipat, a ot Italy sa daraci

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Boboнови [re: Thor]  
Автор Bobo| (145QV)
Публикувано05.12.02 16:10



Razbiram, no ako tova sa realni cifri mnogo vnimavai zashtoto e vazmojno da ti e puknata garniturata na glavata i da smuche voda/antifriz po-malko no dostatuchno za da podobri razhoda i vurveneto na kolata. Taka che priatelski suvet ot chovek s opit - nabliudavai si ohladitelnata technost i vida na masloto zashtoto ako kolata harchi malko i varvi mnogo znachi imame gorespomenatia problem i v skoro vreme shte shlaifame glavata. Ne se zasiagai prosto razhoda ti zvuchi MNOGO nerealno i e vazmogno tova koeto kazvam da e viarno.
Dano da ne e taka!
Aide i da harchi ako moge i po malko i bezavariino

Alfa Forever!


Тема Re: Za Boboнови [re: Bobo|]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 19:12



Да ти кажа 3000км след последната смяна на маслото ми възникна проблем с разхода му /оказаха се маслени сегменти/ и ....... правих ремонт! Казаха, че главата е супер, но ще видим сега какви разходи ще ми даде! Да си призная за 6 месеца 2 ремонта по двигателя правих - много лош късмет, но сега се надявам всичко да е наред!
А колата в момента не можеш да й чуеш двигателя /толкова тихо работи/. Навярно е от маслото /сега съм с ELF 10W40 - страхотно е!!!/.

Леко и безаварийно!



Тема Re: Da ABT motor!!!нови [re: Bobo|]  
Авторизpoдa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 19:32



Разхода ми е реален , а мечтите ми не са- те затова са мечти. Има една приказка за шофьорите и карачите,щото всеки може да натиска педала на газта . Аз винаги като карам мисля . Въпроса е не да се движиш като костенурка, а да сменяш често и навреме скоростите така,че да си в оптималния икономичен режим на двигателя. Аз смятам също ,че най-прекия път не е най-икономичния. Винаги предпочитам малко по-дългия път но по-който няма толкова сфетофари. Освен това винаги гледам и следа отдалече сфетофарите така,че преценяавам в кой момент може да ме засече и дали има смисъл да го гоня.Повярвай ми това пести доста в градско, а освен това средната ми скорост не е в никакъв случай по-ниска от тази на останалите участници в движението точно поради тази причина. Винаги съм се чудел на тези които като светне зелено тръгват като на състезание без да погледнат че на 100 метра по надолу следващия сфетофар ги е засякъл ,та на него сме пак заедно!



Тема Re: Da ABT motor!!!нови [re: изpoдa]  
Автор julys (205)
Публикувано05.12.02 20:15



dneska mi popadnaha edni dyrti testove na dosta golemi byrzaci za vremeto (predi ~15 godini) si 'sportiagi':)
za pyrvi pyt osven gradsko/90/120 imashe i 'sportive' znahci vsichki gradsko biaha 9.x, a 'sportive'-to beshe ot 12.x do 13.x (tova sa si 20,30% otkydeto i da go poglednesh:)

drug moment e che gradskoto vyobhste ne e merodavno, kakto niama i iasnota po kakyv tochno nachin sa zasichani razhodite citirani v knijkite (s kakyv tovar, kakvi gumi i t.n i t.n, syshto taka ima neiasnota i po metodikata, minimalen razohd, zagrial dvigatel, ot studen start s podgriavane, s direktno trygvane...)
az vinagi sym gledal na tiah kato na orientirovychni...

br



Тема Re: Da ABT motor!!!нови [re: julys]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано05.12.02 20:52



ЪПСОЛЮТНО СЕ СЪГЛАСЯВАМ ЗА ГРАДСКОТО !!!



Тема Re: vypros kym vento i nastyнови [re: Nasti]  
Авторltzo (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 15:54



blagodarq! ;_(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.