Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 27.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хелп за ЕТКА-та!  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 19:57



Днес най-сетне си свалих ЕТКА 6, която VGK беше сложил на
http://free.techno-link.com/twins/-=SOFTWARE=-
но не можах да я пусна под Win2K

Инсталацията ми рестартира компютъра веднага след като си избера езика!

Кажете какво да направя за да тръгне



Тема Re: Хелп за ЕТКА-та!нови [re: Razer]  
АвторNGG (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 23:47



Ne znam !? Pri men e na XP i trugna vednaga, iziskva samo po-goliama razdelitelna sposobnost na monitora, proveri da ne e tova - inache otkazva ! Zatova primerno na men ne mi trugna na laptopa !



Тема kvo stava be razer!!!нови [re: Razer]  
Авторhelper (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 02:15



ti AUDI li karash ili moskvich! se nekakvi problemi. az puk si go yurkam zdravo i mi e kef! ayde i yako gaz!



Тема Re: Хелп за ЕТКА-та!нови [re: Razer]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 09:42



Razer,

Настрой първо режима на екрана на 1280 на 1024 и тогава пробвай да инсталираш (сигурно си го направил, де)

Истината е, че ЕТКА 5.xx ми гърмеше под W2K на един компютър, а на друг си работеше без проблеми. Май че нещо не се рабираше с видеото.

Не се бъзикам, ама както е нормално за M$, преинсталирай си Windows-а. Или поне виж с кой Service Pack си. Аз съм със SP2 и нямам проблеми. Колегите ми, дето си натътрузиха SP3 браха доста ядове с него, така че не го препоръчвам.

Пробвай и да си сложиш някакви читави драйвери за видеото. Може да не са последна версия, ама да са "stable" сертифицирани от производителя на картата, не от MS.

Успех ...



Тема Re: kvo stava be razer!!!нови [re: helper]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 11:14



Карай си москвича и му се радвай!



Тема Re: Хелп за ЕТКА-та!нови [re: BullDog]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 11:27



Режимът си го настроих

Иначе и аз съм със SP2, а драйверите ми са на NVidia и при това не са много нови

Ще опитам с по-нови драйвери, а после и на други компютри. Не ми се преинсталира Win-a даже и въобще да не тръгне, още повече че става дума за компютъра в работата ми, дето ще ми отнеме сумати време да го преинсталирам...



Тема Тръгна!нови [re: Razer]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 11:57



Проблемът наистина се оказа в драйверите за видеото! С най-новите на NVidia няма проблеми




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.