Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 14.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Katalizatorнови  
АвторFurious (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 13:46



Imam pitane za katalizatora . Audi-to mi e 91 god na 1400000 km (monoinjection), dali trqbva da mahna katalizatora, i ako go mahna dali ste ima dobar efekt . Blagodarq za mneniqta predvaritelno .



Тема Re: Katalizatorнови [re: Furious]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано19.11.02 14:02



da trqbwa da go maxnesh, porazitelen efekt nqma da usetish, w smisal takyw che nqma da izleti kolata, samo che dwigatelia nqma da se mychi da izhwyrlq izgorenite gazowe prez neshto koeto e zapusheno.

wijdal sym CLK 2000 godina na 52T. km. na koeto mu maxnaha katalizatora zashtoto se beshe zadrystil ot hubawite ni goriwa, ti sam si naprawi smetka dali twoita kola e na 140T km. i dali ima smisal da sedi tam taq lamarina

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Katalizatorнови [re: Nasti]  
АвторFurious (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 15:05



A s kakvo da go zamenq i ima li osezatelna razlika v razhoda?



Тема Re: Katalizatorнови [re: Furious]  
Автор julys (205)
Публикувано19.11.02 15:59



razhoda moje i da ti padne:) zavisi kolko e bil zadrysten:):)
ama ti si rekordior:):):) audi na milion i 4stotin hiladi km:):)


br


Тема Re: Katalizatorнови [re: Nasti]  
Автор Fanatic ()
Публикувано21.11.02 09:33



Nasty, az karam 80-ka 6A motor, kakvi sa priznacite za zapushen katalizator?
a lambdata kade e vurzana, neshto niama li da se precaka ako se mahne kat. ?

It is sport edition


Тема Re: Katalizatorнови [re: julys]  
Автортинo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 11:23



Смених катализатора от хладилника посока драгалевци отдясно наместиха и ламбдата. на 150 000 се спраска гарнитурата на двуцевката смених и нея и ми взеха повече пари отколкото за ново гърне вместо катализатор.



Тема Re: Katalizatorнови [re: тинo]  
Авторx xx (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 08:37



Сигурно човека си прави реклама или просто е сбъркал с нулите



Тема Има едни много добри резаонаторни гърнетанови [re: тинo]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано23.11.02 10:21



вместо катализатора.
Аз си сложих такова и колата утихан. Защото като ми го бяха издънили, се чуваше доста шум.
Та те съветвам такова да си сложиш. има ги и Уолкър и български. Аз си сложих на Аспо - алуминизирано българско.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Има едни много добри резаонаторни гърнетанови [re: Kostadyn]  
Автор FERO ()
Публикувано26.11.02 00:56



ПРЕДИ 2 СЕДМИЦИ СИ ИЗДЪНИХ КАТАЛИЗАТОРА И ДА ТИ КАЖА УСЕЩА СЕ РАЗЛИКАТА.КОЛАТА СЕ ОТПУШИ И СЕГА НАБИРА ПО ДОБРЕ И Е ЗНАЧИТЕЛНО ПО ДИНАМИЧНА.МАЙ И РАЗХОДА НЕЩО ПАДНА НО ОЩЕ НЕ МОГА ДА Я УСЕТЯ.ОБАЧЕ Е И ПО ШУМНА РЕВЕ СИ И ТОВА Е.КАКВИ СА ТЕЗИ ГЪРНЕТА ДЕТО РАЗПРАВЯТЕ МОГА ЛИ ДА ГО МОНТИРАМ БЕЗ ДА ПИПАМ С ОКСИЖЕН И ДРУГИ ПАРЕЩИ ДЖАДЖИ.

КОЛАТА СТАВА АВТОМОБИЛ КОГАТО Е QUATTRO


Тема Re: Има едни много добри резаонаторни гърнетанови [re: FERO]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано26.11.02 02:17



Аз си замених и двата катализатора с такива резонаторни гърнета марка BOSAL, май е най-доброто решение след естествено замяна с нови кат.
Дразнещото (поне в моят случай) е, че издават някакъв металически ,кух звук, който преди замяната го нямаше
Може да си е от гърнетата ,но може и от калпава работа на "майсторите"
Едно от гърнетата ми е загнило вече, а е на 2 години и около 13хил км, като добавиме и това, че колата стои в гараж и се кара предимно извънградско (трудно се събира конденз) направо се чудя какво предизвиква това зверско гниене - явно материала е "качествен"
Общо взето съм недоволен, но няма как
Дано при следващата смяна стане малко по-добре




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.