Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 05.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Miga4i?нови  
Автор WALTER (RS)
Публикувано23.11.02 21:28



Interesuva me ot kade moga da si vzema bqli miga4i (samo staklata) za Audi 80 b4 COUPE 6toto v momenta moeto e sas oranjevi a s belq e 100 pati po qko!? Ako moje nqkoi da mi kaje adres i cena? Blagodarq

PRO STREET FOREVER


Тема Re: Miga4i?нови [re: WALTER]  
Авторgrama (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 21:34



tursi za A4, triabva da stanat



Тема Re: Miga4i?нови [re: WALTER]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано23.11.02 21:36



Аз също не бих отказал едни бели мигачи за B4-кат ми Интересното е обаче дали крушките ми отдолу са оранжеви или бели, щото ако са бели, ще трябва и с крушки да се обзавеждам

P.S. Да уточня - аз говоря за страничните мигачи на "италианките" - тези върху калниците

Редактирано от Mugaga на 23.11.02 21:45.



Тема Re: Miga4i?нови [re: WALTER]  
Автор TheDrill (...Yes It is...)
Публикувано24.11.02 02:47



Az si gi smenih moite,bqha oranjevi i vzeh beli - po 18 lv. broikata .Nqkakvi ot Taivan ili podobna strana bqha :) Ama si e po-gotkso s belite miga4i,malko kolektorite se otli4avat ot tezi na farovete,ama kakvo da se
pravi



Тема Re: Miga4i?нови [re: TheDrill]  
Автор WALTER (RS)
Публикувано24.11.02 11:29



Ot kade si se sdobil s tqh??

PRO STREET FOREVER


Тема Re: Miga4i?нови [re: WALTER]  
Авторgrama (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 11:32



ne sum 100% siguren, no ako se razhodish po Simeon tam kudeto ima 1001 magazina za avtochasti veroiatnostta da namerish e ogromna ;)



Тема Re: Miga4i?нови [re: grama]  
Автор TheDrill (...Yes It is...)
Публикувано25.11.02 04:35



e na coupe-tata ne sa li slqti miga4ite sus farovetes obshto stuklo ??
ili ne na vsi4ki e taka ?



Тема Re: Miga4i?нови [re: TheDrill]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано25.11.02 09:28



na 90, coupe B3 - towa e samo dekoratiwno, na B4 coupe i golemite motori na sedan i avant tam sweti kogato e pusnat gabarita.

WALTER ti koi migachi iskash da smeniash tia pri halogenite ili na kalnicite, tiq pri halogenite sa po 40lw. broikata, ima gi pochti wyw wsichki magazini po Kozlodui.

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Miga4i? [re: Nasti]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано25.11.02 11:23



Здравейте.Аз съм с бели-така я взех.Но съм купувал от Симеон.Жълтите са 30,а белите-35лв.Трябват ти жълти крушки-незнам колко струват те.



Тема Re: Miga4i?нови [re: steppenwolf]  
Автор FERO ()
Публикувано26.11.02 00:21



ЗДРАВЕЙ. МИГАЧИТЕ В КАЛНИКА ГИ ИМА ПОД ПЪТ И НАД ПЪТ НО ВНИМАВАЙ ДА НЕ СИ КУПИШ ТУРСКИ ИЛИ ДРУГИ МЕНТАЦИ. НЕ ЛЯГАТ ДОБРЕ И СТЪРЧЪТ СТРАШНО ГРОЗНО. ПРЕДИ ВРЕМЕ СИ ГИ КУПУВАХ И МНОГО СЕ ЗАРАДВАХ ЧЕ ГИ НАМЕРИХ ПО 18 ЛВ. ДА АМА ПОСЛЕ ГИ СМЕНИХ С ИСТИНСКИ ПО 35 ЛВ.

КОЛАТА СТАВА АВТОМОБИЛ КОГАТО Е QUATTRO



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.