Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 18.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Pozdravi ot USA!!!нови  
Автор2OVTurboQuattro (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 04:56



Zdraveite Audi fenove!!! Suvsem slychaino otkrix tozi Bulgarski forum i sum mnogo priatno iznenadan che i v Bulgaria ima tolkova mnogo verni pochitateli na AUDI i to nai-veche na po-storite modeli.
Az sum v USA ot dosta godini, no sum zapalen pochitatel na Audi i moga da kaja che prez poslednite 5-6 godini naychix mnogo za tazi marka avtomobili. Znaniata mi se bazirat na lichen opit i na opita na mnogo Audi entysiasti koito sreshnax v USA. Po-starite Audi-ta ne sa mnogo populiarni v USA za sujalenie, no i tyk se namirat dosta xora s koito da spodelish radosti i nevoli svurzani s AUDI.

Koli:
Imam shtastieto da pritejavam dve Audi-ta - i dvete sa na godini, s malko poveche ot 200 000 kilometra na vsiako, no otlichno sustoianie blagodarenie na postoianna podrujka.
Ednoto e 1991 Audi 100 s "leko" modificiran dvigatel (2.3L, 5-cil), predno predavane, avtomatichni skorosti, s vsichki extri bez koja. (na 155 000 mili = 250 000 kilometra)
Drygata kola e 1991 Audi 200 Turbo Quattro (2.2L, 5-cil, 20 klapana), s vsichki extri, otlichno sustoianie (na 130 000 mili = 210 000 kilometra)

I dvete koli sa dosta stari kakto vijdate, no az naisitna sum lyd po Audi Type44 (100/200). Type B3/B4 sa mi drygata goliama slabost.

Gotov sum da pomogna na vseki Audi lubitel s kakvoto moga, bix otgovoril na vsichki vuprosi ako ima takiva i s ydivolstvie chesto shte poseshtavam tozi forum. Mnogo sum shtastliv da sreshna tolkova sunarodnitzi koito otzenavat kakvo znachi da imash AUDI.

20VTurboQuattro



Тема Re: Imali Bulgari fenove na Audi jiveeshti v USA?нови [re: 2OVTurboQuattro]  
Автор2OVTurboQuattro (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 05:12



Sigyren sum che ima mnogo, no mi e interesno dali te znaiat za tozi forum?

Ako ima takiva tyk, molia kajete ot kude ste v USA i kakvo Audi imate!
Az sum v California.

Poznavam niakolko Bulgari v US koito karat Audi, no povecheto ot tiax ne mogat da se narekut AUDI fenove. Za tiax e vse edno dali shte karat Audi ili Honda ili Chevy - "nali vse ima 4 kolela" ..... SRAM!!!



Тема Re: Imali Bulgari fenove na Audi jiveeshti v USA?нови [re: 2OVTurboQuattro]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано14.11.02 09:34



Eeeeehhh vyv taz California seki li kara Audi bre?:)

Az inak sym ot Chicago.



Тема Re: Imali Bulgari fenove na Audi jiveeshti v USA?нови [re: LordDigital]  
Автор2OVTurboQuattro (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 02:08



Shte vi se stori stranno, no mai che naistina v California mnogo Bulgari karat Audi-ta i to vse starichki. Iavno ima zashto - starite Audi-ta ne sa mnogo populiarni v US, prodavat se za bez pari pocheti i Bulgarinut koito si pada po Germanski koli prosto ne moje da ystoi....vse pak, tuk za $4000 moje da si vzemesh dosta dobro Audi 90 ili 100, a chesto i Audi 200 se namira. Tova sa vse koli v mnogo dobro sustoianie. I za $1000 se namirat Audi-ta ama po-stari. Stari, stari, ama sa Audi-ta i voziat kato BMW i Mercedes. A BMW i Mercedes za tezi pari ne mojesh da namrish - prekaleno sa populiarni iz USA i se tursiat. Ta zatova spored men, povecheto ot Bulgarite tyk skachat na izpolzvani Audi-ta. => Mnogo kola za malko pari.

Lord, ti zashto pitash dali vseki v California kara Audi? Imash poznati li tyk?



Тема Re: Imali Bulgari fenove na Audi jiveeshti v USA?нови [re: 2OVTurboQuattro]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано15.11.02 05:17



Ahum ,a osnovata vyv vsicko e che vyv California sqkas uvazavat samo germanskite koli. Imat nqkakvi izvrateni dumi koito izpolzvat za da opisat Iaponskite ,prevoda mai e nesto kato Dzapanki:P

I nak da ,imam dosta poznati. Poveceto se vyrtqt okolo onq bylgarski zavod za roboti ,na koito sobstvenika mu zagina vyv BG.

Редактирано от LordDigital на 15.11.02 05:19.



Тема Re: Imali Bulgari fenove na Audi jiveeshti v USA?нови [re: 2OVTurboQuattro]  
Автор1.8tq (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 05:40



20vturbo az sam v NYC i sam fen na AUDI,ot godini,no mi se struva 4e si v gre6ka ne6to sas starite modeli,dokolkoto shvanah tarsi6 v avtomobila da e s podhodia6ti ka4estva za tsenata si,ako e taka tova e samo A41.8tq,optimalni ka4estva za optimalni tsifri:))a i lesno se upgrade-va,moge za nikakvi pari da stane250-300hp



Тема Re: Imali Bulgari fenove na Audi jiveeshti v USA?нови [re: 1.8tq]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано15.11.02 06:46



1.8 mator ,sys 300 konq - kolko li sha izdyrzi?:)

Vsysnost veche edin fen BRORA_RSI si pravi experimenta ,sicko ot APR ,samo intercoolera mu beshe qko custom - ta rezultata beshe placeben sled okolo 30 000mili. Verno hodese redovno na Drag-a ,no prosto toz motor NE E PRAVEN i smqtan za takiva mosnosti ,ako ste da mu slozis turbini ot RS4 ,tva si e 2x po-golqmo natovarvane za sicko vyv nego.

Mezdu drugoto toi si shitna Bora-ta ,i si ze TwinTurbo S4.



Тема Re: Ne tochno...нови [re: 1.8tq]  
Автор2OVTurboQuattro (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 07:19



Az za A4 1.8tq losho ne moga da kaja. Karal sum niakolko, po-stari i chisto novi. Straxotni koli sa i sa edni ot nai-dobrite v klasa si. Za upgrade-a sushto si prav che e mnogo lesen, NO Lord-a ima pravo ... i az sum chyval pone ot trima choveka che ako tozi 4 cyl. 20valve dvigatel go vdignesh do 300hp, to togava toi niama da izdurji za dulgo. Ne si li suglasen i ti? Dvigateliat e mnogo dobur, no tribva da durjish po niski PSI ili shte my se radvash za kratko. Vij, stage I ili Stage II, okolo 220-260hp e po-dopustimo, no az imam mnogo dobur priatel sus APR Stage I i sled edna godina samo karane...zapochnaxa da se poiaviavat seriozni problemi. :( Kolata my pravi 250hp i kaji rechi vurvi naravno sus novoto Subaro WRX na brat my. Svaliam my shapka za moshnosta na tova A4.

A za tova koeto kazax za starite Audi-ta ... ne mislia che sum v greshka.
Ia mi kaji kolko stryva pri vas v NYC edno Audi 200 90-91 godina? Az bix kazal che ne e poveche ot $4-5000. Viarno che Audi 200 ne e Audi A4, no moga da ti garantiram che za $4-5000 edno Audi 200 moje da ti predloji mnogo mnogo lux, visoki skorosti i ydobstvo. Mnogo poveche ot povecheto suvremenni "luxozni koli". Vuzmojnostite za upgrade sa sushitte , ako ne po dobri. 5-cylindroviat motor e jelezen! Ako ne si karal takova Audi 200, preporuchvam ti da go opitash. Audi 200 20V Turbo Quattro shte zasrami mnogo po-novi Audi-ta. Kazvam go ot opit.

A kolko stryva edno Audi A4 1.8tq na staro??? Tri puti poveche nai-malko, nali?



Тема Re: Audi v Californiaнови [re: LordDigital]  
Автор2OVTurboQuattro (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 07:48



V California mai che nai-mnogo se karat Iaponski koli za sujalenie. NA East coast opredeleno ima poveche nemski i obiasnenieto e mnogo prosto - na East Coast i centralni US, jiveiat poveche "evropeitzi" (a.k.a. Beli xora). Tyk v California goliama chast ot naselenieto e ot Asia i Asiatzite opredeleno prepochitat da si karat Acura, Nissan, Toyota i Lexus. Po-bogatite skachat na BMW i Mercedes, no Audi i Asiatetz, ne e chesto iavlenie.

Da, niakoi xora izpolzvat razni priakori za Iaponskite koli, kato "rice rockets" i drygi podobni, no tova se prepisva samo na malki Honda Civic i Acura Integra koito sa smeshno modifitzirani za da "izglejdat burzi". Sigyren sum che gi ima i v Chicago, a i navsiakude drygade iz USA.
Za vseki sluchai, tyk Audi se kara mnogo po-malko ot Iaposnkite koli ili ot Mercedes i BMW. Somo novite modeli na Audi se vijdat dosta chesto - starite sa redki ptitzi.


Lord, ti kakva kola karash po printzip?



Тема Re: Ne tochno...нови [re: 2OVTurboQuattro]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано15.11.02 09:28



Виж






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.