Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 13.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Снимки на моето Audi V6нови  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано31.10.02 01:35



Ето го и моят 10 годишен "дзвер"



Кефят ли ви снимките?
Какво да направя за да стане още по-хубаво ,дайте предложения и идеи?!



Тема Re: Снимки на моето Audi V6нови [re: AudiV6]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано31.10.02 01:56





Много е хубаво

Да стане още по-хубва ли ? Ами - поддържай я, да е в добро техническ осъстояние - това е Ако очакваш да т икажа да и налсагаш спойлери, антикрила, алу.джанти незнамм сни кава марака и т.н. - ЗАБРАВИ ! Колата е вещ, която трябва да т ислужи - НЕ ТИ НА НЕЯ ! Това да я поддържаш по техническата част - това е достатъчно за да се "кефиш" - като знаеш че имаш изправна кола ти си спокоен, уравновесен и т.н. Това е най-готиното ! А не да я направиш уникат като и сложиш '19 джанти 325 гуми да речем - какво от това ?

Така че - карай още дълго време Аудито безаварийно, да не създава проблеми, да те кефи вътрешно и........ това е ! КАРАЙ РАЗЪМНО с пътната обстаковка - по тая логика в БГ НЕтрябва да се кара с повече от 80 - и си е вярно, за теа диви пътища ........пък ако ще колата ти и 320 км/ч да дига - какво от това ? Както казваше един (сега в момента не се сещам, но...) "По-добре 30 мин. по-късно, от колкото 40 години по-рано" - или нещо от тоя род Така че - УСПЕХ и УМНАТА



Тема Re: Снимки на моето Audi V6нови [re: ADH-Honda]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано31.10.02 03:29



Спойлери ако бях почитател на тези атрибути досега да съм ги накачурил
Според мен на голяма лимузина не отиват антикрила и спойлери, освен ако е някаква цялостна разработка на някоя тунинг фирма
Хубаво го е казал един журналист, че лимузината със спойлер не е нищо повече от загрозена със спойлер лимузина

Искам да и сложа малко по-голям цолаж джанти примерно 16"и да й боядисам огледалата.

Иначе затова дали съм й роб, ами мисля да, но това се вписва като част от удоволствието ми, доста често не я изкарвам като вали примерно не я използвам за работа карам я само за удоволствие ,а аз ходя с метрото и рейсовете ,затова сега ще си купя една шкодичка 120L за тази цел ,да си бръмча по работа с нея, а Аудито ще го водя по срещите на клубовете

Благодаря за препоръките, спазвам ги повече отколкото дори си представяш, че мога да го правя с такава кола, просто когато карам никога не гоня работа и карам бавно и за кеф, а разбирането ми за кеф се ограничава да 100км/ч.
За мен остава единствено да се пазя от другите, което всъщност е доста трудна задача



Тема Сложи си..нови [re: AudiV6]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано31.10.02 09:57



един китеник отпред на таблото и ена махаща ръчичка отзад.

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Сложи си..нови [re: 4x4]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано31.10.02 10:07



И една лепенка - "Много опасен и може би луд !"



Тема Re: Сложи си..нови [re: 4x4]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано31.10.02 12:57



Китеник Червен или жълт се чудя, а ръчичката да, с прегънати пръсчета в недвусмислена комбинация

Мисля и да си набутам стотинки по уплътненията на стъклата
Флагчета с всички националности увесени като простор за дрехи на предния джам
Ще опъна два три плаката на Лепа Брена и Саманта Фокс на задните стъкла
Две футболни топки от двете страни на махащата ръчичка отзад
Един плюшен тигър също
Козяци по седалките


Външно:мисля да пусна няколко антистатика отзад и дълга мандахерцаща се антена завършваща с кутийка от шоколадово яйце-светещо разбира се
Лепенки отстрани: Turbo sport
Два халогена с калъфи-Rally

Щях да забравя свирка в ауспуха направена от опаковка за лекарства



Тема Re: Сложи си..нови [re: Mugaga]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано31.10.02 12:59



Любимата ми е: "Сляп зад волана"



Тема Re: Снимки на твоето Audi V6нови [re: AudiV6]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано31.10.02 13:11



....... ми припомниха, че май щеше да ме возиш!

Ама, да си призная, много е хубаво. Споделих го тихичко на срещата.

@>-'-,-'—


Тема Re: Сложи си..нови [re: AudiV6]  
Автор julys (205)
Публикувано31.10.02 13:14



ej tuj za svirkata kak se pravi:?)
iskam da se byzna s edni priateli (malko da im vyrna, che me byzikat che tez deto praviat mineti, ne mogat da praviat koli)...
predstaviam si samo.... te zapalvat az vikam abe shto kolata ti pravi svirki be?:) male typkano shte im go vyrna... shte nablegna che tez deto ne praviat mineti, a praviat koli, gi praviat taka che da stavat samo za svirki..

btw, gledam si hodil na edna alfa sreshta, dovechera v 18.30 shte ima pak, shte hodish li? shtoto az ako moga shte mine, ama da ne se okaje che toja pyt samo az niama da sym s alfa:?)


br


Тема Re: Снимки на твоето Audi V6нови [re: Eva*]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано31.10.02 13:27



Нямаш грижи в това отношение
ще возя всеки желаещ-колата ми е за кеф ,който иска даже да кара да идва по-срещите и готово(ама бавничко, все едно е 90коня)

И мен страшно ме кефи, имам 4 пълни ленти със негови снимки гледам го и не ми омръзва, така вече 3 години-баси работата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.