Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 22.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пак за амортесьоритенови  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 16:33



Знам че повдигахме тая тема, ама не ми се рови, пък мойте отпред май вече сдадоха багажа. Къде има стенд за тестване? Колко излиза удоволствието да ти кажат, че за нищо не стават (амортесьорите)? Защото аз повече се съмнявам в лагера или тампона на макферсона (много специфично тропка) ама то май се сменя наред целия макферсон без пружината, мамка му. А какво да сложа после? Нещо в компромисния диапазон цена-качество. Тука Сакса го пооплюха някой. Nasti спомена нещо което звучеше дръпнато (като kayaba май) ама няма отзиви за тях. Откъде са, що са? Monroe май вече ги отписах. А то с това евтиния сегмент от пазара май свърши. Дайте съвет за марка и сервиз. И къде да тествам старите мамка му?



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: Цeцo]  
Автор peshone (непознат )
Публикувано23.10.02 17:03



Безплатен тест има в Д&Н -


На Контакти можеш да видиш телефоните на сервизите. Последно не им бачкаше тресачката на сервиза в Подуене, та питай още ли е така или провери как е в Овча Купел. (Предполагам, че си в София)

Те внасят и Sachs и монтажа им е 10 лева на парче, ако решиш такива да си сложиш...

А, безплатна им е и диагностиката на ходовата част, та може да си запишеш час и да ти погледнат и тампоните на макферсоните...

Редактирано от peshone на 23.10.02 17:08.



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: peshone]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано24.10.02 09:43



Otiwash w D&N prawish test na amortesiorite, kazwat ti che sa fitka. Dawash po 100 i kusur lewa i slagash SACHS, koito iska da gi pliue, az sym super dowolen ot tqh.

Ako iskash dawash po nema i 60lw. i slagash KAYABA. Za tiq pari sa super pich. Moite sa na nad 20 hil. km. i si jitkam s teh perfektno. Prawi smetka shtom wsichki bakshishlqci brymchat s takiwa po Sofia. dali sa zdrawi
Kakto sym kazwal bul. Opylchenska No.50 tel. 920-16-85 ili 088/562290.

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: Nasti]  
Автор peshone (непознат )
Публикувано24.10.02 13:43



Аааа, Насти, аз вече минах през Д&Н напролет и се разделих с около 200 лева за предни амортисьори
В тва влизат 2х79 май за самите амортисьори SACHS, маслени, 2 противопрахови маншона и труд (2х10 лева)

Гаранция казаха 2 години, сменят чудото, ако не е изкривен, без ограничение на километрите. Аз за една година врътнах към 40 хиляди и малко, ако тия изкарат 2 години без да се скапят по нашите чудни пътища, значи това са моите амортисьори

А, след смяната няма да си познаете колата в завоите



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: peshone]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано24.10.02 13:45



Az sushto naprolet smenih predni v D&N .. SACHS gazovi 125lv parcheto+ 2 prahovi + 2 opori + rabota - niakade okolo 400 leva cialata galimacia

WWell BE COOL



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: HlTMAN]  
Автор peshone (непознат )
Публикувано24.10.02 13:51



На кое казваш опори? На тампоните на макферсоните ли? Те май бяха към 30-ина лева някъде парчето... Ама аз мойте не ги сменях, щото бяха добре...



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: peshone]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано24.10.02 14:09



Tova, koeto e pod gaikata v dvigatelnia otsek kadeto se zahvashtat amortesiorite .. ne kum a tochno 30 leva .. mi na men edinia mi beshe za smiana .. no reshih da gi smenia i dvata .. taka i taka beshe razglobeno vsichko

WWell BE COOL



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: HlTMAN]  
Автор peshone (непознат )
Публикувано24.10.02 14:30



Мда, разбрахме се
Правилно си ги сменил и двата

А защо реши газови амортисьори да слагаш?



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: peshone]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано24.10.02 15:37



Mi neznam beshe me prasnala shaibata i biah reshil gazovi da sa .. uzh po-zdravi i po-dobur handling .. nishto che priemchika me ubezhdavashe, che niamalo smisul ot gazovi

WWell BE COOL



Тема Re: Пак за амортесьоритенови [re: HlTMAN]  
Автор peshone (непознат )
Публикувано24.10.02 15:45



Абе и аз уж бях решил да са газови, ама мене успя да ме убеди
Та сега съм с маслени...
Ще видим отзад какви ще туря, че май и те са решили да си ходят

А една седмица след като си смених мойте ми предложиха Billstein на цената на газовите SACHS горе-доле, ама вече беше късно...

Както и да е, ще си карам с тия и това си е, засега съм доволен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.