Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 16.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Tia s Opelite 2нови  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано09.10.02 11:32



Snoshti mi beshe malko nerwno i izlqzoh da se porazhodia w Sofia, spiram si az na edin swetofar i do men edna Vectra 2.0 zabelejete TAXI. Kakto kazah hich ne bqh na kef i onq bryym brym brym mesti se gleda me predizwikatelno az samo go poglednah izsmqh mu se ehidno, a toi kato swetna zeleno edni pili kaz do lamarinata naprawo mu se plisiraha izgnilite wejdi na taligarnika. Az qwash qwash do sledwashtia swetofar. Poneje beshe kysno i bqhme samo dwamata i spiram az pak do nego ot lqwata mu strana, a toi nagyl, swalq si stykloto i pochukwa na moito, az swalqm moito i toi wika "haha taq dizel li e?" Az go poglednah samo, wikam mu prewkliuchi na benzin, toi men pogledna mnogo stranno i cykna tam kompcheto na adskata mashina narechena za kratko AGU, dignah si stykloto, muzikata na 6! cherweno-jylto, zeleno, gaz pyrwa do 5500rpm, na onia prednicata jyltoto ferrari na niwoto na moita predna wrata, ot tam wtora gaz do 5000rpm, i go zabrawih, malko treta chetwyrta, i doide wreme da spiram na sledwashtia swetofar. Spiram az a ONIA PRISTIGA I GLEDA W DRUGATA POSOKA, AZ SEDA I MU SE XILIA, SWIRKAM MU ONQ NE SE OBRYSHTA. Posle reshih che mi se e razsyrdil i zawih na dqsno za da mu se oprawi nastroenieto

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Tia s Opelite 2нови [re: Nasti]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 11:45





Нещо ти с тия Оплеи....

АМА трябваше да продължиш в онази първата тема - ако я беше продалжил, можени щеше да стане НАЙ-ГОЛЯМАТА ТЕМА В АВТОМОБИЛНИТЕ КЛУБОВЕ

АМА карай



Тема Re: Tia s Opelite 2нови [re: Nasti]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано09.10.02 11:45



Е все пак си му пуснал един светофар аванта

Що се е разсърдил незнам, сигурно щото не е била дизел, той само с дизели се заяжда явно.

Комплексари колкото щеш

Иначе гот




Тема Re:нови [re: Nasti]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано09.10.02 11:46



az daje ti se 4udia kakvo si se zanimaval s tozi smeshen taximetradjia s negovata
umriala vectra .....................

C20XE150p.s


Тема Re: Tia s Opelite 2нови [re: Nasti]  
Автор Любитeл ()
Публикувано09.10.02 18:17



Abe wie s tija AUDI-ta ste golemi kompleksari bre, kakwo samo s opeli si merite pishkite. Men kato edno AUDI mi smachka wratata na Vectrata ne sym puskal tema "Vnimanie AUDI !!!!!!!!". Ne che Vectrata e goljama kola ama pyk i AUDI 80 ne e po-dobro!
Dobre che w Opel cluba samo colibrito e nenormalnik, deto si pada po merene na pishki.



Тема Не и тъй:))нови [re: Nasti]  
АвторOпeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 19:07



Пич е сори ама вчера се гаврих с един мерцедес и едно АУДИ.. не съм се юркал (не че не мога щото и това правя от време на време с 2.0 Аудита). Колата ми е Кадет, нито е бърза кой знае колко, нито е много лъскава. Но ДРАЗНИ, ама МНОГО дразни тия с Аудита, за БМВ не говоря щото тях всичко ги дразни. Може би са прави че има много комплекси за избиване от страна на собствениците на по лъскавите машинки. А с описаните коли се гаврих като минах 4 светофара на зелено, и зеленото ми светваше 10 метра преди да вляза в кръстовището. И до всеки следващ ме изпреварваха а аз държах точно 70. Просто трябваше да ги видиш, щото аз реално ги изпреварвах без да се юркам.



Тема Re: Не и тъй:))нови [re: Oпeлиcт]  
АвторPeGaz (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 20:47



Тарикатска работа е да хванеш зелената вълна, много ги мори



Тема Re: Tia s Opelite 2нови [re: ADH-Honda]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано10.10.02 06:15



Che tq opredleno stana nai-golqmata tema spored men:)

Osven ako ne mozes da izkopas dostoen konkurent:P



Тема Re: Не и тъй:))нови [re: PeGaz]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.02 09:09



Аз да са оплача първо как вчера ме актуваха за неправилно паркиране и искаха да качват пършинга на паяка, а за да не ми пишат акт ми искаха 14 лева, които аз разбира се не им дадох на келешите!!!
Иначе и аз ги моря много лъскавите возила, особенно по тесни улици и път със завой из планината, боровец примерно.
Най-тежкия случай беше с една S600 V12, бех с гаджето и бех натоварен с доста багаж!!! Не сме карали бързо, аз просто му дишах във врата 10 минути и той се изнерви, пусна ме да го изпреваря и започна да прави опити той да ми диша във врата, за кратко разбира се щото беше нещо чоглав драйвер и доста плахо влизаше във завойте, най го беше страх от дъжда всъщност според мен. Гадно ми е обаче като види право и ме настигаше за норматив, обае види ли завой и се насира!!!
В резултат с гаджето се карахме и тя отново каза че при мен нема да се вози повече и че ако още един път се ебавам с човек лично ще ми скъса топките!!!
Така че не е важно какава кола караш, важно е къде я караш и можеш ли да я караш!!!
По магистралата прелитат покрай мен така че ме мести въздушната им струя, но на кривия път им се повръща като видят червения пършингуид!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Не и тъй:))нови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано10.10.02 11:01



ako kara6 s 90km/h na prav put e normalno da te mestqt

C20XE150p.s



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.