Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 30.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Scarca bagajnikaнови  
Автор WALTER (RS)
Публикувано20.10.02 19:51



Stav vapros za Audi 80 b4 coupe- kato karam po lo6 pat (koito preobladava v Sofiq) otzad idva edno mnoooogo drazne6to skarcane ot edni gumi4ki na koito leji bagajnika. Pri drugite kupeta ima li takova ne6to i kak se otstranqva?
Nqkoi ako moje da mi kaje!

PRO STREET FOREVER


Тема Re: Scarca bagajnikaнови [re: WALTER]  
АвторCoupe (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 00:53



Skarcaneto go ima. No ne e sigurno dali e ot gumichkite. Opitaj da podlozhish salfetka ili parcal okolo 1-2 mm tochno pod gumichkite. Inache mislja che towa scartsane e tochno ot zakopchalkata.

Uspeh. Ako otkriesh neshto spodeli s nas.



Тема Re: Scarca bagajnikaнови [re: Coupe]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано21.10.02 09:24



Towa skyrcane e tochno ot gumichkite pri zakopchalkata, te se protyrkwat i w kolata stawa koFFFti. Spidercho s negowata barakuda ima syshtia problem, i go reshawa kato ot wreme na wreme lepi nqkkawi gumichki tam. Moito mnenie e che ako se zalepi nqkakwa po-meka guma i elastichna guma problema shte se reshi za po-dylyg period ot wreme.
Spidercho da kaje kwo e naprawil po wyprosa. Shtoto pri nego wqrwaite mi e neponosimo, osobeno s tazi kwalitetna muzika koqto e naredil w kolata ... uuuuu ujas, ne e qsno kwo se chuwa skyrcane li muzika li, i dwete li.

Ei Spider, da ne se obidish

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Изненадвате ме:)))нови [re: Nasti]  
АвторOпeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 11:19



Как се радвам значи:))

Мислях си че само мойто Кадет скърца.
Но тия с кадетите са много добри в обезшумяването да знайте:)))
По принцип скърцане се получава в следните места. Допир пластмаса в пластмаса ( оспбено производство Опел). Допир гума в лакиран метал. В чисто желязо почти не скърца. Допир пластмаса в метал ... по скоро пукане отколкото скърцане, но ако скърца е отвратиелно скърцане все едно че ти се разпада колата. Ако багажника е с гумени уплътнения, го свали и от вътрешната страна намажи самите ръбове на които е надяната гумата с силикон... от този дето не лепи щото после:))
Картона е добър обезшумител и... замества скърцането със леко съскане, и глухо потропване. Но най важното е багажника да е орегулиран правилно.
Ней вероятното решение е следното.
Провери си тампоните ( ако ги има) дето държат багажника, при мен тампоните са на винт ( гумен винт, самите тампони с резба), и ако не са регулирани правилно ги отвинти малко. За скърцане на гума - гума или гума- метал, най добре някаква смазка койято не разяжда гума. Обаче през 2 месеца трябва да поовтаряш смазването. Можеш да подложиш картончета между гумените части и допирните им точки.
Не използвай дунапрен, и уплътнения за стъкла примерно:)) Дунапрена изкарва 2 дена, уплутненията изкарват 1 месец преди да се сплескат тотално.



Тема Re: Изненадвате ме:)))нови [re: Oпeлиcт]  
АвторNabliudatel (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 11:33



Maj po-dobre da probvash sys silikonova smazka za gumeni uplytneniq. Na men mi zalepvaha vratite po edno vreme ( Opel e, ne e Audi, taka, che moje da si otdyhnete :)) ).



Тема Моя опитнови [re: WALTER]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.10.02 11:36



При мен това се получава от триенето между пластмасите на ключалката - горната част на капака и долната част при купето.

Аз реших проблема като залепих 2 правоъгълни парчета гума там където се допират. Парчетата да не са много дебели, защото ще се затваря трудно. Да са тясни, за да не опират в металния език, защото след това отварянето става като се завреш през седалките, под кората, и там с лампа и отверки ръчкаш умело

Там има триене и гумата трябва да не е лесно протриваща се.



Тема Re: Scarca bagajnikaнови [re: Nasti]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.10.02 11:50



Леле, как се изказа само.
Като намеря по-свястни гумички и малко ищах ще реша проблема със скърцането и тогава няма да има какво да скърца.

Музика лесно се прави като сложиш поне 1000 лв. Сегашната ми ме задоволява, а и е автентична и си пише Audi на нея, а не Sony Ideal Aааа това ми харесаааа



Тема Re: Scarca bagajnikaнови [re: Spidercho]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано21.10.02 11:55



Znam za tebe che si fen na awtentichnoto ... makar i da smenia radioto po dupkite. I kato go dokosnesh da se chudi na koq strana da hwane da wyrti kasetkata. Na moito pishe Sony EXploid. Ideal bqha dyFki, no weche gi nqma. Inache i te bqha awtentichni. I do momenta kato se setia za tqh mi nawqwat spomen za "staroto wreme". Karai si tam s awtentichnia kasetofon i gledai da ne preskacha stanciite po dupkite pyk na mene neka mi e zle s neawtentichnia

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Scarca bagajnikaнови [re: Nasti]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.10.02 12:11



Искаш да ми кажеш, че тва Sony Ideal дето дори не е правено във Видима, а в Шанхай на тавана у семейсто Цминг та то не пуска топла и студена от двете си лъскави кранчета ... а деба, а аз се чудех къде му е поставката за сапунче

Можеш да се подиграваш на воля на моя 13 годишен Blaupunkt, чието радио не използвам, защото дори Jazz FM не ме кефят достатъчно, а и не превъртам, защото компилациите съм ги правил аз и всичко ме кефи

Абе я кажи след колко време откакто го имаш туй чудо на техниката го води на сервиз Ама не ме интересува какъв е бил проблема, важното е, че не искаше да пее

Редактирано от Spidercho на 21.10.02 12:12.



Тема Re: Scarca bagajnikaнови [re: Spidercho]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано21.10.02 12:19



Topla i studena moje da ne puska ama puska CD Text, ID3Tag Info, Folder info, e takiwa raboti, puska MP3. A oswen towa moje da mi cunesh Sonyto po displaycheto zashtoto na nego si pishe Made In Japan.
Az s twoia 13 godishen Blaupunkt shte se podigrawam dokato ne mu dadesh i bez towa nawyrshenata i zaslujena pensia!!!
A az mislq da izdam na wsichki zashto ne prewyrtash kasetkite. ZASHTOTO E PO-DOBRE DA GI SLUSASH ZASHTOTO REW-A I FWD-TO ti rabotiat sys skrosta na PLAY-A. Predpolagam che i radio ne slusash zashtoto gorkia pensioner e tolkowa swoenrawen che nikoga ne ti dawa shans da izslushash nqkoq pesen do krai a reshawa da te zapoznae s programata na drugite radia

Az moito chudo na tehnikata go wodih do serwiza tochno 2 meseca sled kato go kupih ZA DA IZWYRSHAT WELIKIA REMONT NARICHAN ZA KRATKO "PUSH RESET BUTTON".

Taka che slushai kwo ti kazwa pensionera kato se kachish w kolata e ne mi obqsnqwai na mene za moita muzika w kolata. Shtoto nali se seshtash che ti i 3 kashona s kasetki da nabutash, az pak te biem samo s 1-2 diska. Inache ot druga strana zashto ne. To Coupe-to ima golqm bagajnik, eto ti zele si karal w nego kazwash takiwa miti raboti, moje da opynesh nqkoe drugo kashonche s kasetki. Hem, retro, hem awtentichno, hem shte polzwash obemistia ti bagajnik, po koito me prewyzhojdash duma da nqma

My Crazy Red Arrow!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.