Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 27.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Iniciatiwaнови  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 19:28



(Mnenieto e na StepenWolf)
Здравейте Фенове!Какво да кажа-всички виждаме за какво става въпрос...Некъв Ад,който сами си го правиме...Като мина двапъти през центъра на София и после все едно съм изпил десет кафета.Майка му дебааааа.Идва ми да се бия със всеки пети шофьор.Бях един месец в Германия и Чехия...Ми там няма такова нещо...Култура!Култура!Културааааа...Тук после десет дни нямах желание да карам.Това с аварийните е вярно-като те пусне някой,или нещо ти помогне-цъкаш два пъти-много е гот!Оня ден-задръстване на Раковска и Гурко-нечовешко.Светофара не работи!И точно на крастовището(дето е шоурума на Любимите ни автомобили),една ладичка с 4 шушумиги вътре(разбирай органи на реда...)Седят и Четат вестници!Мамицата им гадна.Идваше ми да се засиля и право в тях!А хората на десет метра се избиват..

Та викам аз-дайте да се организираме-да напишем някакво открито писмо ли?Едно шествие ли да направим заедно с другите клубове.Да се опитаме да направим нещо,защото всички патим...Даите и вие предложения!Ако трябва да се срещнем със шефа на КАТ.Но ни трябва масовост за да ни забележат.Пичове,ТАКА ПОВЕЧЕ НЕ МОЖЕ!


Nai posle se rodi smislena ideq w sporowete tuk!

Ministerstwata imat mail, vestnicite imat mail, televiziqta ima mail...

Ima golqmo wyzmushtenie ot towa, koeto se sluchwa po pytishtata.. i temite "Tezi s opelite", "S 200 po BG pytishta" i kato kapak "letish w prostranstwoto.." go potwyrjdawat!
Ne e neobhodimo wyzmushtenieto da prerastwa i w agresiq kym pisheshtite tuk, poradi nehanieto na dyrjawata! - naistina Neta e oswen drugo kakto wsichki ste zabelqzali i golqma tribuna, kadeto se sreshtat mnogo hora!

Ako wsichki, koito se wyzmushtawat bezpomoshtno w foruma - kakto e dosega!!!, izrazqt -wseki sobstwenite si nabljudeniq ot nerednostite, absrudite, s koito se sblyskwa ejednewno(i nai - weche izhojdaiki ot towa koeto bi trqbwalo da e, praweiki srawnenie s chujbina) i ako towa e napisano s podhodqsh ton i dowodi, ne wijdam prichina da ne moje da se izprati izwadkata ot foruma na podhodqshto podbrani adresi - wlasti i medii i da ne predizwika reakciq!

Neta ne e malka tribuna i wseki koito e pital i e poluchawal pomosht tuk go znae!!!

P.S. Izwinqwam se za lipsata na kirilica...



Тема Re: Iniciatiwaнови [re: D]  
Автор The One (избраният)
Публикувано14.10.02 11:18



Инициативата е добра.
Винаги може да се претендират за неща от рода на това, че органите на реда не правят това за което им се плаща от ДАНЪЦИТЕ КОИТО ПЛАЩАМЕ.

Аз бих се включил в подобна инициатива. Стига тя да е аргументиратана и правилна. Това е вид обществено мнение, което може да бъде в полза на всеки.

Вестниците едва ли биха отговорили на подобно нещо. Тях ги интересува къде е пръднал митьо очите или каде царя ще жени щерка си, но не и проблеми от този род.

Трябва да се провери какви са законовите разпоредби за такъв вид инциатива, какво трябва да съдържат като текст писмата които ще се изпратят и към кого трябва да бъда адресирани.

Естествено, за да подкрепим исканията си ще е добре да направим няколко снимки на полицаи, бъркащи си в носа на ъгъла на задръстено кръстовищи.
Или пък няколко видео материяла които показват бездействието на полицая когато някой пред него на червено или влиза в задръстено кръстовище.

Аз мога да осигуря камерата.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Iniciatiwaнови [re: The One]  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 18:23



Ako w edin i syshti den se razprati, bi trqbwalo da mogat wsichki da se wkljuchat w nowinata - ako ne wednaga - to sled kato pyrwiq ot tqh pishe..
A towa koeto stawa po ulicite e winagi aktialna tema, zashtoto se sblyskwame s nego EJEDNEWENO - nqma kak da se prenebregne!
Ama nqma da stane nisto mai.. po skoro pak shte ima postingi ot roda - tiq s opelite ne sa hora.. oniq s auditata ne znam si kak karali..



Тема Re: Iniciatiwaнови [re: D]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано14.10.02 19:32



Предлагам да пишем до Бойко Борисов на mnogo_biem@mvr.bg
Или пък на pishem_aktove@mvr.bg
A nai dobre shte e na rushvet@mvr.bg, тук със сигурност четат хората всеки ден!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Iniciatiwaнови [re: Ascona83]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано14.10.02 19:35



Няма маитап я вижте

и също
Eto tuk e mqstoto deto trebe da pishem!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Тема Едва ли упоменатите личностинови [re: Ascona83]  
Автор The One (избраният)
Публикувано15.10.02 10:11



ще прочетат писмата лично.
Със сигурност това ще го направи някоя секретарка и едва ли ще има някакъв ефект от цялата тази работа.

Но пък може да се измисли едно конструктивно писмо и да им се прати. Поне за опита ще си струва.

Но затова трябва да се подпишат много граждани като напишат имената си и ЕГН-тата.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Едва ли упоменатите личностинови [re: The One]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано15.10.02 10:42



Абе на мен честно казано ми се струва че Борисов е отворен към инициативите на младите хора и ако му остане време разбира се съм почти сигурен че ще приветства едно шествие примерно под надслов "КУЛТУРА НА ПЪТЯ" дори ще удари едно рамо.
Аз ги пиша тия работи ама едва ще съм най-подходящия участник с безбройните си актове за превишена скорост
Бих участвал с удоволствие наистина!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Всяко чудо за ...нови [re: D]  
АвторOпeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 11:36



С масовки мисля че няма да постигнем нищо, щото акцията за коланите например... ами аз от тогава не съм го свалил, даже взе да ми харесва.
Обаче вчера си стоя на едно дъъълго червено и броя колко дъши са с колани.. е сори ама пак на никой не му дреме. На 21 преминали 6 бяха с колани, и това ако са хора. Та извода ми е че трябва постоянно да се мачка и гази докато мине едно поколение, та дано тия след нас имат малко повече акъл в главите, щото за РАЗУМ не знам дали и тогава ще стане.
Имам идея да потърсим телефон на който да звъним и да се жалваме, като Германците, щото ми писна и на мен. Запомняш номера и се обаждаш.. но не знам дали изобщо има такъв номер:(



Тема Re: Всяко чудо за ...нови [re: Oпeлиcт]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано15.10.02 12:17



Дори и да пуснат такъв тел. номер работата ще е "Всяко чудо за три дни"
Нали се сещаш като почнат да валят разни оплаквания (фалшиви)
Някой разбрал ,че еди кой си спи с жена му и кво,кво айде на въпросния тел .така и така мина на червено после засече няколко коли и..............Или пък я да го избъзикаме тоя дай оня тел
Момчета с благородна, но и с тежка и невъзможна задача май се захващаме (щото и аз съм ЗА)
Тия работи май са последната дупка на кавала в тази държава.

За коланите и аз съм правил наблюдения-много малко ги спазват, даже като видят катаджии не им дреме
Нагли парчета разбираш ли!

Оня ден карах по магистралата до Ботевград и бях забравил да си сложа колана(понеже бях в чужда кола и бях зает с разглеждането й) и намалявам на излизане от тунела и там си седят двама катаджии, минавам с 60км/ч и те ме гледат в очите-никой не видя ,че съм без колан.Ама да ми бяха праснали една глоба.....надали щях да забравя повече

Те някои хора нямат какво да ядът, нямат работа и не се прави нищо по въпроса та за нас шофьорите ли?????

Кофти работа



Тема Ама нали трябва да се почне все някога...нови [re: AudiV6]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано15.10.02 12:53



Та викам аз:Лафа си е лаф,ама трябва и някаква инициативност да проявим...Може да пишем до в.Автотруд-те ще ни помогнат и със съвет,идеи пък и някаква организация.Ще пишем и до КАТ-да съгласуваме нещата.Но мисля първо със вестника да говорим.Ако четат и хора от други клубове-нека разпространят идеята и се включат със нещо свое!Колкото сме повече-толкова по добре!Трябва по медиите да се чуе-радио,тв,вестници!Трябва ни шествие-да се замислят хората!Ако има фенове и от други градове-и те да организират нещо!Представете си примерно някоя неделя да стане-във колкото може повече градове в страната.Трябват ни медиите и КАТ!ТРЯБВА ХОРАТА ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ!Какво прави всеки един от тях,а не другите!
Айде живи здрави! И Умната!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.