Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 25.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Iniciatiwaнови [re: Lud Audi fen]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано17.10.02 19:13



Аз не съм казал, че ще стане



Тема Re: Прав си донякъде.нови [re: The One]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано17.10.02 19:19



Парите които се дават на полицая не са един вид глоба, много различно нещо са, също така са много по-малко ... един караше с 50 лева в паспорта 3 години без книжка, веднъж са го спряли, дал ги и сега нови 50 си носи. А 50 лева за такова нарушение са малко. Мисля, че според закона глобата е от 100 до 300 лева за първо такова нарушение.



Тема Re: Всяко чудо за ...нови [re: AudiV6]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано17.10.02 19:43



Незнам дали ще ме разбереш правилно, но се чудя какво се възмущавате от тези които НЕ слагат колани?!?
Аз мразя да слагам колан в града! Някой може ли да ми каже ЗАЩО трябва да съм задължен да си го слагам?!?
Нека да помислиме малко, с какво аз застрашавам някой с това, че НЕ си слагам колана, от това евентуално зависи ЕДИНСТВЕНО моя живот!!!
Лично аз си слагам колан когато тръгна на дълъг път, иначе да го духат и ченгета и всички...... други умници дето знаят да слагат само ОГРАНИЧЕНИЯ защото е ПО-лесно да сложиш някъде ограничение 40 км/ч отколкото да се оправи пътя така, че да може да се кара с 80 примерно
Незнам дали знаете, но всеки от нас плаща една много хубава ТАКСА ПЪТ с всеки литър гориво за справка за А95H - 0.18 лв./литър.... правете сметка за какви пари става въпрос и какво ли става с тези пари.....
Ади стига толко засега.....



Тема Re: Прав си донякъде.нови [re: The One]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано17.10.02 20:21



Всички сте си прави по някакъв начин, но има и едно друго нещо по повод нарушенията и причините да се извършват нарушения, аз лично не съм ИДЕАЛНИЯ шофьор и незнам дали ще стана, а ти такъв ли си?

По горе съм писал за слагането на ОГРАНИЧЕНИЯ - ПО-ЛЕСНИЯ начин....
Ограничения за ПАРКИРАНЕ - много доходна забрана в София, взимат ти 30 лв. за забележи ЕВАКУИРАНЕ НА МПС да ги евакуират в гробищата, вместо да ми забраняват да паркирам в цяла София и да трябва да спра на 10 км. от мястото където имам работа (което обезмисля използването на автомобил) да вземат да построят малко ГАРАЖИ!!! И за какво ли отиват парите от ЕВАКУАЦИЯТА?!?
Този доходен бизнес си е на един човечец от СТОЛИЧНА ГОЛЯМА ОБЩИНА, няма да му споменавам името... така наречената фирма "паркинги и гаражи" е ЧАСТНА....
Това с паяците си е пълно безобразие и съм им спретнал един съдебен иск, като има развръзка мисля да споделя какво е станало..... това си е един малък общински (държавен) РЕКЕТ както става и с много други неща в България....
Бил съм нарушител, ами да, нарушител съм като се движа с повече от 50 км/ч по околовръстното защото било НАСЕЛЕНО МЯСТО.... и т.н. по-лесно е да се ограничи скоростта със знак отколкото да се построи подлез, надлез или каквото и да било съоръжение или да се оправят дупките по пътищата и в крайна сметка ние сме нарушителите, а тези които ПИШАТ ЗАКОНИТЕ И ОГРАНИЧЕНИЯТА няма кой да ги санкционира, за тях ОГРАНИЧЕНИЯТА НЕ ВАЖАТ! Няма червено, няма забранена улица няма ограничение на скоростта.....
Да погледнем и така наречените пазители на реда, ами колко пъти ви се е случвало да видите ЧЕНГЕТА ДА МИНАВАТ НА ЧЕРВЕНО?!? И то не с включена сигнализация, на мен за тези 10 години стаж на пътя ми се е скучвало да виждам доста подобни ситуации и ако има някое ченге на даденото кръстовище вместо да си бърка в носа най-много да им махне за поздрав.... и т.н.

Редактирано от !!!!!FROSTY на 17.10.02 20:25.



Тема Re: Всяко чудо за ...нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано18.10.02 07:36



Полицията се преструва на загрижена с това, защото като кажат по телевизията "Вече коланите са задължителни и така ще намалеят смъртните случаи" масата хора си мисли че се прави нещо, а ако кажат "Оправихме всички дупки по уличките в жк Дружба" кой ще обърне внимание?



Тема Re: Всяко чудо за ...нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано18.10.02 11:36



Абе никой не може да ми казва дали да си предпазвам СОБСТВЕНИЯ живот или не... мамицата им...... ако се хакна в някоя яма на пътя и колата ми вземе, че се обърне или незнам си там какво и причината за оцеляването ми ще бъде колана, така ли.... ами ако тази дупка я нямаше....



Тема Re: Всяко чудо за ...нови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторNabliudatel (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 11:37



Dopkite ne sa samo v drugba, ima gi navsqkyde. Da ne govorim za vylnoobraznite otsechki po magistralite.
A bihte li mi kazali, zashto primerno na zapad horata si slagat kolanite ? i zashto nqkoi koli avtomatichno zakopchavat kolana ?



Тема Re: Всяко чудо за ...нови [re: Nabliudatel]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано18.10.02 11:39



Лично аз мисля, че това дали да си сложиш колан трябва да е въпрос на личен избор.....



Тема Re: Прав си донякъде.нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор The One (избраният)
Публикувано18.10.02 11:42



Относно въпросът ти:
Не.. никога не съм твърдял, че съм идеален водач на МПС.
Правя нарушения. И то не малко. Най-вече превишавам скоростта.
Но никога не навлиза в кръстовище на жълто или червено.
Никога не навлизам в задръстено кръстовище.
Никога не правя ляв завой от най-дясната лента (или подобно нарушение).
Винаги гледам огледалата при манвра.
Никога не изпреварвам когато когато не съм АБСОЛЮТНО СИГУРЕН, че това е безопасно за всички.

Що се отнася за ограниченият.
Подкрепямт те напълно!
Точно това казвах и аз. Лесно е да се постави ограничение. Но не ефективно за преминаващите автомобили и пешеходци от там.
По-трудно е да се направи прелез или надлез. Но е по-ефективно за всички.

Ето това трябва да постигне тази инициатива. Да накара катаджиите да карат с колан, да чакат като всички останали на светофата и да не говорят по клетъчен телефон когато карата. Това последното съм го виждал с очите си.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Всяко чудо за ...нови [re: !!!!!FROSTY]  
АвторNabliudatel (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 11:46



Po princip si prav. syglasen sym. no ima edno drugo neshto. nie horata dejstavme malko na stadniq instinkt. zabeleji primerno na sfetofar :) ako trygne edin da minava moje i drugite da go posledvat - vijdal sym go tova dosta pyti dori i az sym trygval :)) Ta misylta mi e, che taka, malko po-malko vsichki shte prestanat da gi slagat. A tezi deto sa pravili avtomobila qvno sa precenili, che e dobre da ima takiva i zatova sa gi slojili - dozi i na zadnite sedalki.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.