Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Летиш в пространството........нови [re: rev]  
АвторSpander (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 19:09



Когато в една дискусия аргументите се заменят със заявления "Ти пък си син на селски раруцар", "кретен", "копеле", "глупости на таркалета" ... етц. не намирам място за мен в нея. Инак рискувам да падна до това ниво някой ден (за съжаление може и да е заразно ;))))
Ако някой не може да се държи нормално, да сдържа първичните си инстинкти седейки пред компютъра защо ли искам да се владее на пътя?!?!?
Такива "камикадзета" са много по-опасни от тези които карат със 160. Каква е разликата ако те блъсне някой див трабантадйия с 80 ?!?!? или това, че е бил с 10 км/ч под ограничението ще ти е някаква утеха?
И тъй като съм селянче ще завърша с поговорка (селска) "На бодлива крава Бог рога не дава!"
Карайте си таралясниците колкото с можете и следете да не влезете в преразход, че няма да вържете семейния бюджет.

P.S. Навярно според rev трябва да дават категория с метър мерейки патките...
а! и да не пропусна: много се притесних да не би да ми счупи главата...



Тема Re: Летиш в пространството........нови [re: Spander]  
Авторrev (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 19:42



Много добре си ме разбрал за патката, но не ти оттърва. Всъщност идеята ти е добра. Комплексарите да си направят един клуб и да си мерят пишките там, вместо да трепят хората по улиците. За главата, нямам конкретно теб предвид, а всеки който застрашава сигурността на пътя. Както ти обясних тоя форум не е за теб.



Тема Re: Искам да изпитвам УДОВОЛСТВИЕ от шофирането!нови [re: steppenwolf]  
Автор Lud Audi fen (член)
Публикувано10.10.02 23:04



S dwe ryce sym ZA! Samo kaji kakwo prawime?
BTW po powod onowa za rakowska i gurko - syshtoto samo che wseki den e na krystowishteto na parlamenta (do konq) - tam ako ne si po carq nqmash shans da minesh ako nqma regulirowchik! Ponqkoga izdiwqwam i pochwam da nagleq riskuwaiki! A w syshtoto wreme stoqt 2-3ma ushawi i si lafqt ili pa sa se zalowili za izkarwane na pari (razbirai spirane na koli) ... i mene mi e pisnalo .. i az sym gledal po sweta kakwo e... choweshko e.. kef da ti e! U nas - ami az dnes ne bqh minal i 1 km ot kak trygnah ot nas i weche bqh pobesnql... kakwo da wi kaja ...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Искам да изпитвам УДОВОЛСТВИЕ от шофирането!нови [re: steppenwolf]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано10.10.02 23:21



Говори ми на мен за Гурко и Раковска - квартирата ми е точно в масивната кооперация на това кръстовище. Още рано сутринта се будя от свирене на клаксони

Имам 2 вдигания с паяк за 1 месец Втория път разчистваха паркинга зад театъра заради шибаната натовска делегация, дошла на посещение в министерство на отбраната. Вдигнаха ми колата от паркинга, където винаги е стояла и на никого не е пречела, отказаха да ми я свалят, въпреки че ги хванах още там, и накрая ми написаха акт !!! Бил съм спрял на по-малко от 2 метра от сграда, при условие, че най-близката сграда беше на 5-6 метра от мен Разбирам, че искат да осигурят периметъра и трябва да разчистят колите, АМА ЗАЩО ЗА МОЯ СМЕТКА БЕ, МАМИЦАТА ИМ МРЪСНА !!! Че и акт ми написаха - вече вземат точки за такива неща. В този случай са много експедитивни, обаче ако е за нещо да подпомогнат движението (демек да си свършат работата) никакви ги няма



Тема Re: Neprawilno mislish.нови [re: ququ]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано11.10.02 00:12



Ne trebe da se pravis ,a da se pazis ot tqh

Tova e maistrosrtvoto pri shofiraneto osoveno vyv BG.

A inak az kato si otida vyv BG ,pyrvata sedmica sym kato paniran ,na vtorata pocvadam da se otpuskam ,3-tata i 4-tata veche psuvam qko i pocvam da vlizam vyv tempo ,a veche kym sredata na 2-riq mesec psuvam samo na Bylgarski i karam kato Taksist sys 5 godini staz:P



Тема Re: Истини......нови [re: Ascona83]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано11.10.02 09:26



всеки си намира майстора рано или късно......................

да дава Господ да не ти се случва, ама................


гледам че доста караш - особено до Самоков и обратно ( в неделя ще ходя натам - кажи кога минаваш, че да се пазя)

сега сериозно:

гледам че и ПТП-а имаш доста....................

ще ти доде акъла, когато (не дай си боже) имаш ПТП, ама с твоите деца на задната седалка..................

на никого не го пожелавам , щото на мен това се случи - и тогава няма, АМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ колко си бил бързал за работа



Тема Re: Истини......нови [re: Жпpнчo]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано11.10.02 09:54



Тук си прав, когато возя хора в клата не карам така, аз не съм убиец!!!
Ако ше се трепа сам е едно ако ше трепем други е съвсем различно.
Може и да не са децата ми но когато возя други хора съм доста по внимателен и не си позволявам да карам бързо и рисковано.
А когато карам рисковано не застрашавам околните, в смисъл не засичм не изпреварвам без видимост и такива работи, които доста идиоти движещи се с по-ниска скорост правят, ако карам със 100 и има кола пред мен и следва завой, намалявам, вземаме завоя и тофава я изпреварвам, не разчитам на шанса че отсреща няма кола, за да притеснявам шофьора в другата кола.
А тия дето ме обвиняват че карам с 100 из софия и ме питат как ще опазя децата спокойно и с чиста съвест мога да им кажа че като отивам на работа и се връщам минавам по 202 улица, ако не знаят къде е може да си погледнат картата и ще видят че тая улица свързва орландо семетари с надежда таун и минава през промишлената зона на жп завода и тец софия, къде рядко може да видиш куче на пътя камо ли човек!!! Да не говорим за деца!!! Още повече в 7.20 сутринта нали!!!

А за ПТП-а имам много, и за много не съм писал, имаше тук едно в софия за окето аз също имах вина но то не беше ника тежко,става дума за счупен фар щото се нанизах на един камион който реши да завива на ляво без мигач точно в оммента в който ги изпреварвах, мойта грешка бече не предвидих тая работа и че се движех по ресите на трамвая и колата ми се хлъзна, но нищо сериозно за щастие, туй с на баща ми колата беше и току що бях взел книжка!!! А имам и доста тежки ПТП за които съм виновен но за щастие пострадали няма, тъй като се учех да карам на доста обезлюдено място, и като пита сега някой критикар къде пък ще е това място толкоз чак обезлюдено, спокойно и отново с чиста съвест ще му отговоря че става въпрос за пустиня, в африка където концентрацията на хора е по-малка от 1 човек на квадратен километър!!! Та там из пясъците съм се търкалял и съм мачкал коли на воля без да застрашавам никой освен себеси!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 11.10.02 10:00.



Тема Re: Истини......нови [re: Ascona83]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано11.10.02 11:13







Тема Re: Лети си, ама и мислинови [re: Ascona83]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано11.10.02 11:26



Как в градски условия "летиш" с 160 км. в час?
Чудя се на шофьори, които се изживяват като състезатели по бул.България, по бул.Сливница или на Цариградско шосе!

И бих попитала такива ентусиасти, адже ба! за тях магистрали няма ли?

Мой близък скоро обясняваше, как "лети" с 140 км.ч. по "Цар Борис ІІІ" за да хване зелената вълна ?????? и в случая става въпрос за Мерцедес 600S.

Е, ако се наложи в един сублимен момент внезапно да намали и да спре, кое ще му помогне? ABS ли?

Иначе, всички сме виждали ниско прелитащи автомобили по магистралата София - Пловдив с 200-220 км./ч. и сме се кефили на усещането! Ама в града - това си е направо лудост.

В пресата наскоро имаше публикация по случая катастрофата с двата ТИР-а и буса, в който загинаха 6-ма!
Бащата на загиналия шофьор стръвно обяснява, как "глада е убил" сина му, че се налагало често да пътува и да бърза!

Е, чудно ми е само едно. ТИР-овете имат ограничение в скороста. На всички отзад има символи 60-70-80. Доколкото знам имат и едни карти, които отразяват на запис като диаграма - пътя, скороста и времето на движение.
В този ред на мисли се питам, кой е бил "лудия" на пътя? тираджиийте или шофьора на буса, който не е съобразил скороста и възможностите си при изпреварването.

Или оказва се, че и по-важен адреналинът при настъпването на газта, отколкото краткия ни живот?

@>-'-,-'—


Тема :))))нови [re: Ascona83]  
АвторOпeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 11:36



Значи вчера си бил в темерутски режим и за тва си писал тия работи по негоре, или шефа ти се е накарал, или жената:))))))))))))))))))
Или като стана сутрнита си запя песничката - Да пазиш писмото ми в тайна .. щот е... съм ти п... майна. (глей го пък ти психоаналитика се извъдих значи)

И се сетих за стар лаф, нищо общо с темата но.
От собствените си грешки се учи кръглия глупак.
От грешките на другите - посредствения човек.
Умният... не допуска такива.
И ИНТЕЛЕКТА НА ЗЕМЯТА Е КОНСТАНТА ... а населението расте ли расте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.