Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 28.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КЕНЕФАДЖИИнови  
АвторИHTEГPAЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 13:08



Вие сте просто едни смехурани и нищо повече , къв е тоя клуб Ауди.Вижте нашия.Събранието беше в Белград.


Знам че ви е гадно , ама що да се прави така е....



Тема Re: КЕНЕФАДЖИИнови [re: ИHTEГPAЛE]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано06.10.02 13:29



Ми то голям клуб бе! хе-хе
Добре, че все пак сте се събрали за една снимка.

и какво се реши на събранието?????

Бас ловя, че ти даже нямаш Lancia, а само си мечтаеш за такава

Как ти завиждам ако знаеш

а че ми е гадно позна, но само като видя тази бялата, другите ми харесват

Хайде със здраве, и се записвайте някъде, че може да си изгубите бройката.

По-здрави от Audi клуба



Тема Re: КЕНЕФАДЖИИнови [re: ИHTEГPAЛE]  
АвторDlFERENClAL (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 13:36



Abe kaput!!
KWO iskash da ni kaesh be? Vashte koshnici dokato ne im vidqh hosta gi misleh za nekwi super grozni tuningi na BMW! /da prosthawat i BMW fenovete/ Osven che sa grozni neshto drugo da iskash da pokajesh? Moje bi che w bg + syrbia ima nema 6 parcheta?
Ti si bolen be! Ebati kompleksarq... Ma to s takawa grozna kola kwo da praish

Nadqwam se che moderatora shte zabyrshe taq tema - tolkowa e typa che i za fleim ne staa



Тема Re: КЕНЕФАДЖИИнови [re: ИHTEГPAЛE]  
АвторDrS (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 19:26



Слушай, пич,
Като ти гледам пост'а и начина на изказване ми става ясно напълно, че такива думи може да изрече само отчаян и объркан човек; отчаян-защото се мъчиш да ни накараш да повярваме в нещо в което и ти не вярваш, объркан-защото очевидното те плаши. Не можеш да доказваш неща, в които не вярваш!
Ядосан си нещо, ама този клуб е последното нещо, което може да е причина за това. Аз не мисля да те обиждам, един писател е написал в една книга-"Понеже ние не пикаем във вашите пепелници, не си хвърляйте угарките в нашите писоари"
А иначе снимката е добра, само дето малко прилича селски събор, ама то може и така да сие било, пък ти да импровизираш на тази тема- клубове... мечтииии...
Бая вода ще изтече докато стигнете някои други клубове... май трябва да поканите и италианците, че да спретнете нещо подобно на нашия клуб!
Недей се нерви, а почети малко тук!



Тема Re: КЕНЕФАДЖИИнови [re: ИHTEГPAЛE]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано07.10.02 09:43



ти ако имаш интеграле ... аз имам последната С класа

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: КЕНЕФАДЖИИнови [re: CORRADO_16V]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 09:56



Abe Integrale ,Ia mi kazi koi si ti bre shtoto gi poznavam tia deto imat v Sofia tia koli !!!da ti kaza ti hubava si chuval za tozi model Lacia ,no te sa 3 v Sofia
Plus tova ne ti pravi chest da pluesh Audi ,zashtoto dobre che Audi se otkaza ot Rallys ,za da mozete da zemete pobedi......................



Тема Re: КЕНЕФАДЖИИ [re: ИHTEГPAЛE]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано07.10.02 11:45



Алоооооо, я по-полека със сравненията!

Вие там само по цвета ли си ги разпознавате?

@>-'-,-'—



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.